Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: motyl | 2009-08-11, 19:36

Autor

Wiadomo¶ć

lola  

Pogromca postĂłw

z głową w chmurach



Wiek: 32

Doł±czyła: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgieÂł

   

Wysłany: 2009-02-05, 16:03   co o tym myĹ›lec?

Co myślec o takim koledze...
Codziennie piszemy na gg po 2 lub 3 godziny, gadamy o głupotach a czas szybko płynie... Niby to taki normalny kolega z klasy a do innych dziewczyn tyle nie pisze...
Jak wyjeżdzałam na wczasy (10 godzin pociągiem) to sam zaprponował żebym do niego napisała sms jak mi się bedzie nudzic.. i jakos tak gadaliśmy cały tydzień przez tel. jak wróciłam to też pisze i zagaduje, pyta się o ferie i plany, jak mijają mi dni itd. W sumie to interesuje się tym co się dzieje w moim życiu i nawet wie więcej czasem niż przyjaciele...
Czy to objawy zwykłego koleżeństwa?
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

Missy  

Pogromca postĂłw

Gwiazdka



Wiek: 31

Doł±czyła: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wysłany: 2009-02-05, 16:47   

lola napisał/a:

Czy to objawy zwykłego koleżeństwa?



No niby tak, ale nie gadacie w realu, czy tylko przez sieć.? Szkoda, że nic Ci nie opowiada o sobie. To jakaś popaprana znajomość.
_________________
ona umrze martwa.
 

pipi  

Stały User



Doł±czyła: 06 Gru 2008

   

Wysłany: 2009-02-05, 16:54   

raczej opowiada tak sie wydaje...hym czy to tylko koleżeństwo?? tak ale może oczekuje on czegos więcej tylko boi sie tak w realu zagadaj kiedyś do niego tak na żywo :hyhy: :hyhy:
 

lola  

Pogromca postĂłw

z głową w chmurach



Wiek: 32

Doł±czyła: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgieÂł

   

Wysłany: 2009-02-05, 17:54   

na żywo też gadamy, zawsze o pierdołach, a on o sobie też mówi :-) dośc dużo o nim wiem od niego :-)
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

Justencja  

Pogromca postĂłw



ImiÄ™: Justyna

Doł±czyła: 16 Wrz 2008

   

Wysłany: 2009-02-05, 18:27   

Może chcę być miły, i potrzebuje przyjaciela. Niekoniecznie chodzi o zakochanie, chociaż może.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com