Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-10-19, 19:14   

Mizantrop napisa³/a:

Ale tutaj uogólnienia idą. Każdy bez pracy, z wykształceniem mniejszym niż średnie, zawodowe, to alkoholik, ćpun i w ogóle, (nie)człowieka, jakaś osoba podkategoria.


Może nie tyle co uogólnienia, lecz rzeczywiście pewne zależności. Ponieważ rzeczywiście osoby z niższym wykształceniem, wykazujący się przy tym niechęcią do podjęcia odpowiedzialności za swoje życia, stanowią grupę podatną na tego rodzaju dewiacje.

Zresztą tacy mężczyźni kojarzą mi się właśnie z klientami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Doszukiwałabym się jednak w tym wrodzonej bezradności, nie zaś żadnych ideologii :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-10-19, 19:16   

Hm... jeśli nic nie robi tylko na dupie siedzi i bąki zbija, to nie szanuję i omijam łukiem szerokim. Znam jednak osoby bez wykształcenia (głównie jest to niepełne średnie lub średnie, bez matury) które radzą sobie w życiu rewelacyjne, zarabiają i nawet jak mieszkają z rodziną to mają swój wkład w utrzymanie. Mają własne biznesy bądź pracują. Jak się chce to można.
Może to zabrzmi, jakbym była zwolenniczką Kiry, ale dla mnie ludzie nic nie robiący z życiem, na utrzymaniu innych są szkodnikami społecznymi które powinno się eliminować. Niekoniecznie w dosłownym tego słowa znaczeniu.
 

Kropeczka  

User


Do³±czy³a: 19 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-19, 19:26   

QukuÅ‚ka napisa³/a:

Znam jednak osoby bez wykształcenia (głównie jest to niepełne średnie lub średnie, bez matury) które radzą sobie w życiu rewelacyjne, zarabiają i nawet jak mieszkają z rodziną to mają swój wkład w utrzymanie. Mają własne biznesy bądź pracują. Jak się chce to można.



Tu nie o chodzi o ludzi bez wykształcenia, bo jeśli pracuje to sobie da rade. Albo sie uczy, albo pracuje, a w tym temacie sa tacy co sie nie ucza i tez pracowac nie chca.
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-10-19, 19:28   

Kropeczka napisa³/a:

Tu nie o chodzi o ludzi bez wykształcenia, bo jeśli pracuje to sobie da rade. Albo sie uczy, albo pracuje, a w tym temacie sa tacy co sie nie ucza i tez pracowac nie chca.


Cytat:

jeśli nic nie robi tylko na dupie siedzi i bąki zbija, to nie szanuję i omijam łukiem szerokim


Cytat:

Może to zabrzmi, jakbym była zwolenniczką Kiry, ale dla mnie ludzie nic nie robiący z życiem, na utrzymaniu innych są szkodnikami społecznymi które powinno się eliminować. Niekoniecznie w dosłownym tego słowa znaczeniu.


To co zacytowałaś było moimi wtrąconymi trzema groszami, które pokazują że człowiek nie uczący się to nie zawsze nierób i leń. Do leni odniosłam się także.
 

wodaTruskawkowa  

Stały User



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-10-28, 14:00   

Nie oczekuję od mojego chłopaka, żeby skończył trzy kierunki studiów, ale jakieś wykształcenie musi mieć. Nie wykluczam, że w przyszłości również będę pracowała, jednak u faceta to obowiązek. A takich leniwych chłopów, co wszystko im trzeba pod nos podstawić, to nie trawię. Nie znoszę.
_________________
za dużo marzeń, jak na jedno życie
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-10-28, 20:28   

Cytat:

Co sądzicie o chłapakach, którzy się nie uczą i nie pracują, mają wykształcenie tylko gimnazjalne i siedzą na garnuszku rodziców :chytry: ??


Są żałośni. Facet powinien mieć kasę i klasę. Tak po prostu. Bo jej brak, znaczy, że totalnie sobie nie radzi w życiu. Mniejsza o wypadki losowe, ale średnie może mieć byle kretyn. O pracę dorywczą też nie jest jakoś specjalnie trudno.
_________________
lol
 

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.



Do³±czy³a: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-10-28, 21:24   

Co o nich myślę?
¯e dzieckiem przecież też trzeba być, ale bez przesady :)
_________________
" Take a look to the sky just before you die. It is the last time you will (...) " \m/
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com