Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Kropeczka  

User


Do³±czy³a: 19 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-19, 15:29   Co sÄ…dzicie o chÅ‚opakach? ...

Co sądzicie o chłapakach, którzy się nie uczą i nie pracują, mają wykształcenie tylko gimnazjalne i siedzą na garnuszku rodziców :chytry: ??
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2011-10-19, 16:18   

Szczerze - nie interesują mnie wieczni chłopcy. Zawsze liczący, na zapomogę innych. Znam takie osoby i raczej ich nie rozumiem.
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

kevlar  

User

sierściuch.



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2011

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-10-19, 16:25   

Zgodzę się z poprzedniczką - ja takich ludzi nie rozumiem i staram się wśród takich nie przebywać. Bo o ile nie ma wykształcenia z przyczyn np. finansowych - po prostu zamiast do średniej poszedł do pracy - to okej, znam takich, co grubo po 20 zdawali maturę, ale siedzenie na tyłku, jedzenie co dzień obiadków mamusi i posiadanie dwóch lewych rąk do wszystkiego...?
Pasożyty ;p
 

freestylee  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: ee yy eekhem hehe

Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2011

Sk±d: nie wiem ;(

   

Wys³any: 2011-10-19, 16:38   

Przepraszam że piszę w dziale płci pięknej :hyhy:
Ja wam powiem że oni liczą na to że im ktoś pomoże,że dadzą sobie radę palą,piją są wulgarni,nie szanują najczęściej rodziców... (_) :-)
_________________
"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie sobie"
 

Kropeczka  

User


Do³±czy³a: 19 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-19, 16:44   

freestylee napisa³/a:

Przepraszam że piszę w dziale płci pięknej :hyhy:
Ja wam powiem że oni liczą na to że im ktoś pomoże,że dadzą sobie radę palą,piją są wulgarni,nie szanują najczęściej rodziców... (_) :-)



Tu siÄ™ z tobÄ… w 100 % zgodze :)

W dodatku nic ich nie interesuje, a chcieli by miec kupe kasy za nic :D
 

sebox  

User



ImiÄ™: Sebastian

Do³±czy³: 08 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-10-19, 16:51   

Każdy kombinuje jak tu sobie zarobić żeby się nie narobić a tak się nie da, świat jest tak skonstrułowany że żeby coś mieć trzeba włożyć w to dużo wysiłku a bardzo dużo ludzi to olewa i idą sobie tak przez życie beztrosko tylko paląc i pijąc. Ja uważam że tacy ludzie to po prostu margines bo jeżeli ktoś siedzi u rodziców i myśli że ich będą utrzymywać to jest tu coś nie tak. Lenie, lenie i jeszcze raz LENIE.
_________________
Gdy się nie wie, co się robi, to dzieją się takie rzeczy, że się nie wie, co się dzieje :)
 

freestylee  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: ee yy eekhem hehe

Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2011

Sk±d: nie wiem ;(

   

Wys³any: 2011-10-19, 16:52   

Kropeczka, Tak dlatego bardzo często kradną...
BiorÄ… narkotyki...
_________________
"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie sobie"
 

Kropeczka  

User


Do³±czy³a: 19 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-19, 17:14   

freestylee napisa³/a:

Kropeczka, Tak dlatego bardzo często kradną...
BiorÄ… narkotyki...



hmm to niektórzy, ale znam takie osoby.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-10-19, 17:20   

Ale tutaj uogólnienia idą. Każdy bez pracy, z wykształceniem mniejszym niż średnie, zawodowe, to alkoholik, ćpun i w ogóle, (nie)człowieka, jakaś osoba podkategoria.

Co myślę o takich osoba ? Albo po prostu są leniwi i wolą w życiu nic nie robić, poza oddychaniem. Zresztą to też wina rodziców, przycięli by trochę gotówki, to człowiek w końcu sam by ruszył dupę do jakiejś pracy by zarobić na swoje potrzeby.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

freestylee  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: ee yy eekhem hehe

Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2011

Sk±d: nie wiem ;(

   

Wys³any: 2011-10-19, 17:29   

Ja nie chcę się przechwalać ale ja po prostu żeby rodziców odciążyć,sam chodziłem sobie zarobić na cukierki,picie,chipsy,na swoje potrzeby,jakieś buty,kurtkę,nie zawalając szkoły,przez 2 lata brałem tylko na więkrze potrzeby bo kartę do telefonu zawsze sam kupowałem,bo taka umowa była i ja się za lenia nie uważam bo więcej w życiu zrobiłem niż taki 18 latek który siedzi przed blokiem i pije...,ale wracając do tematu... ja znam masę ludzi którzy postępują w taki sposób i tego nie pochwalam... :/ bo równie dobrze mogą mi coś ukraść...
_________________
"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie sobie"
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-10-19, 17:41   

freestylee napisa³/a:

bo równie dobrze mogą mi coś ukraść...


Gdybyś wiedział, że się przewrócisz, to byś się położył. Dziwne nastawienie, że mogą ukraść. Ukraść może też człowiek, który będzie przeciwieństwem o 180 stopni.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

freestylee  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: ee yy eekhem hehe

Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2011

Sk±d: nie wiem ;(

   

Wys³any: 2011-10-19, 17:48   

Kolega koledze uwagę zwrócił a ten miał rano wszystkie 4 opony przebity ? pech ?,albo takiemu kolesiowi spalili Fiata 126 ale to w 2004 to było coś... I to też nie bez przyczyny bo stał cały parking zapełniony
_________________
"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie sobie"
 

Kropeczka  

User


Do³±czy³a: 19 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-19, 18:14   

Poprostu margines jakich mało... W głowie picie albo odwalanie z kolegami.. a taki co już ma dziewczynę to współczucie dla takiego nieroba, którego ona będzie utrzymywała.. :kwasny:
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-10-19, 18:59   

Kropeczka napisa³/a:

a taki co już ma dziewczynę to współczucie dla takiego nieroba, którego ona będzie utrzymywała..


Znam taką dziewczynę co ma 21 lat, jest w stanie błogosławionym, a mężem jest facet, który ma 28 lat i nie pracuję. A ona wychodzi z założenia, że od zarabiania pieniędzy jest/będzie ona. No cóż, ewenementy na świecie też się w końcu zdarzają.

freestylee napisa³/a:

pech ?


Niefart.
 

kevlar  

User

sierściuch.



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2011

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-10-19, 19:10   

Cytat:

A ona wychodzi z założenia, że od zarabiania pieniędzy jest/będzie ona.


Jeśli jej to pasuje...

Ale takim leniom trzeba mówić nie. Po co ludzie, którym nic się nie chce i tylko by siedzieli i bąki zbijali?
Eh.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com