Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

strib

User



Doł±czył: 11 Gru 2011

   

Wysłany: 2011-12-11, 23:04   Co sÄ…dzicie o takich zdjÄ™ciach?

Czy takie zdjęcia nie są zbyt odważne jak na młodego chłopaka (15 lat)? Tym bardziej, że nie ma jakiegoś świetnego ciała, czy urody. A może jest tak jak ktoś podpisał te zdjęcie, że to przez media ludzie "oddają całego siebie" facebookowi czy innym portalom społecznościowym dla szpanu. Co o tym myślicie? Jestem jego kumplem i ciekawi mnie też, dlaczego ludzie reagują w ten sposób (wstawiając na wiocha.pl) LINK http://www.wiocha.pl/absurdy_poczekalnia,838973
 

Fatum

Wymiatacz

hate me once again



Doł±czył: 08 Lis 2011

   

Wysłany: 2011-12-12, 08:20   

Czasami zdjęcia, ale zrobione typowo artystycznie, nastawiające się na piękno naturalnego, ludzkiego ciała takim jakim jest mogą być piękne, ale czasem, jak widzę jakiegoś czternastolatka z wywaloną klatą przed lusterkiem to aż na facepalma mi się zbiera. Jak nie macie co pokazać, to lepiej tego nie róbcie - nie daj boże psy się zlecą.
_________________
__________
 

Everthus  

Pogromca postĂłw



Wiek: 34

Doł±czył: 18 Gru 2010

   

Wysłany: 2011-12-12, 09:48   

Od fotek są serwisy typu photoblog. Tam wszelkie takie pseudoartystyczne foty można zamieszczać.
A czemu ludzie takie dają? Bo mają kompleksy, są niedocenieni. Dziewczyny dodatkowo wypinają tyłki, pokazują cycki, i dodatkowo dodają jakiś pseudo intelektualny podpis.
_________________
lol
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com