Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

jkw

User


Doczy: 10 Lis 2014

   

Wysany: 2014-11-10, 16:38   

Cytat:

To ja może z innej beczki. Mówienie że rozmiar członka nie ma znaczenia, bo liczy się technika ! Kompletna bzdura! Ale na szczęście są różne sposoby na powiększenie penisa . Tylko jak do stosowania tabletek przekonać faceta?
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2014-12-16, 19:56   

mój mąż często mnie rozczarowuje, choć nie stawiam mu warunków. wiąże się to z najzwyklejszym odkrywaniem prawdy, kiedy miało się nadzieję, że już jest naprawdę dobrze.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-12-16, 20:12   

Pedalstwo :3
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Randy_Orton  

User



Wiek: 27

Doczy: 31 Pa 2014

   

Wysany: 2014-12-17, 10:50   

Dodam ze swojej perspektywy jak widzę innych facetów czy to w moim wieku czy starszych, przede wszystkim faceci o siebie nie dbają, noszą 5 dni ten sam podkoszulek, nie myją się, nie obcinają paznokci, często śmierdzi im z ust(koledzy), ale z drugiej strony jestem bierny wobec takiemu zachowaniu, bo nikomu nie napomknę "hej obetnij paznokcie, bo wyglądasz jak brudas" :P
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2014-12-23, 03:23   

¯e tak naprawdę marni słuchacze. Albo marni mówcy, nieważne.
I tak ich nie lubię. Może poza wyjątkami, które otwierają mi drzwi i noszą moje ciężkie walizki. Bo tak naprawdę nigdy nie mam siły.

[ Dodano: 2014-12-23, 03:29 ]
Aha no i jeszcze ci którzy płacą za obiad albo kolację albo sok . Bez wątpienia myślą wtedy, że mogą już wszystko, i że nie ma granic jakichkolwiek granic.
Nawet ja się wtedy tak zaczynam czuć, jakbym miała zapłacić za jakiś sok . a oni jeszcze tego oczekują.
więc mogą bez oporu już dotykać moich dłoni albo bóg wie czego jeszcze .
_________________
W miękkim futrze kota
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2014-12-23, 13:50   

DeSade napisa/a:

¯e tak naprawdę marni słuchacze


Ano, trudno słuchać kobietę jak za każdym razem gada to samo - ja nawet nie wiem jak moja dziewczyna ma na imię, momentalnie jak coś chce powiedzieć, to przestaje jej słuchać. :-)

DeSade napisa/a:

Albo marni mówcy, nieważne.


No dokładnie, zwłaszcza Jan Paweł II i Fidel Castro - ci jak się rozgadywali, to lepiej było iść na spacer. ;)

Poza tym mężczyźni nie mówią - pijemy piwo i używamy telepatii.

DeSade napisa/a:

Aha no i jeszcze ci którzy płacą za obiad albo kolację albo sok . Bez wątpienia myślą wtedy, że mogą już wszystko, i że nie ma granic jakichkolwiek granic.
Nawet ja się wtedy tak zaczynam czuć, jakbym miała zapłacić za jakiś sok . a oni jeszcze tego oczekują.
więc mogą bez oporu już dotykać moich dłoni albo bóg wie czego jeszcze .


To zapłać sama.

DeSade napisa/a:

Może poza wyjątkami, które otwierają mi drzwi i noszą moje ciężkie walizki. Bo tak naprawdę nigdy nie mam siły.


Oni liczą na to samo, co ci od soku. :-D
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com