Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ozi  

User

Kaizoku!



Wiek: 36

Do³±czy³a: 16 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-18, 21:48   Coloring

Czasem mnie bierze faza na zabawę photoshopem. Rysować nie umiem, postanowiłam sprawdzić swoje możliwości w kolorowaniu - ot, niewinna rozrywka.
I tutaj prosiłabym Was o opinię na temat kolorów, cieni, świateł, etc. Mile widziane też propozycje, jak co zmienić - przecież ja się ciągle uczę :3
Komentarze dotyczące lineartów proszę zamieszczać pod załączonymi doń linkami ;]


Lineart: Kaseyu


Lineart: Strawberrycake


Lineart: Deamond89
_________________
Somehow I haven't given up on myself, and I live on.
If I laugh just once, it's worth crying however many times.
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-08-18, 22:35   

Nie jestem ekspertem,ale podoba mi siÄ™. ;)
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

lgtk  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-08-19, 00:12   

Po pierwsze dziekuje za krytykę u mnie. Na telefonie nie mogłem otworzyć lineartów jedyne do czego bym sie przyczepił to ten ostatni te ciało wygląda na puste. Wiesz nic nie stoi na przeszkodzie abyś zaczą rysować rok temu nie mialem pojęcia o rysowaniu a teraz mam co prawda znikome ale jak bym pokazał ci prace sprzed roku to byś pomyślał ze rysował to 12 latek. Więc chcesz to rysuj i koloruj w ps. Albo kup tablet i rób wszystko tabletem.
 

Ozi  

User

Kaizoku!



Wiek: 36

Do³±czy³a: 16 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-19, 00:53   

Cytat:

Po pierwsze dziekuje za krytykÄ™ u mnie.


Wciąż mam problemy z miłym ubiorem moich myśli w słowa, więc mam nadzieję, że nie jesteś zły ^^'

Cytat:

Na telefonie nie mogłem otworzyć lineartów jedyne do czego bym sie przyczepił to ten ostatni te ciało wygląda na puste.


Puste? Co masz na myśli? Jeszcze nie opanowałam faktur, więc skóra wygląda dość... nędznie, ale "puste"? A może chodzi o oczy? Brak im wyrazu?

Cytat:

Wiesz nic nie stoi na przeszkodzie abyÅ› zaczÄ…


...zaczął. Konkretnie to zaczęła. Common mistake.

Cytat:

Wiesz nic nie stoi na przeszkodzie abyś zaczą rysować


Ja bazgrzę sobie czasami w zeszycie, ale mnie naprawdę pozbawiono talentu ^^' Brak mi tego, co zwą "kreatywnością", do tego wszystko, co narysuję jest sztywne, sztuczne i nijakie. Zwyczajnie nie umiem rysować giętkich linii. Nie wychodzi mi to x_x' I wiem, że nie jest to kwestią nauki i czasu, bo bazgrzę tak od lat - i po prostu widzę, że to nie moja rzecz ;]

Cytat:

Więc chcesz to rysuj i koloruj w ps. Albo kup tablet i rób wszystko tabletem.


Znajoma pożyczyła mi tablet. Powiedziała: "masz, może w ten sposób będzie ci łatwiej rysować".
To był koszmar. Znikąd wyskakiwały linie, których tam nie chciałam, wszystko było krzywe, okropne, jeszcze gorzej niż na kartce x_x' Nawet gorzej niż kiedy próbowałam coś rysować MYSZK¡.
Nie, ja naprawdÄ™ nie mam talentu XD'

To wyżej też jest przecież kolorowane myszką ^^'
_________________
Somehow I haven't given up on myself, and I live on.
If I laugh just once, it's worth crying however many times.
 

lgtk  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-08-19, 11:58   

Sry znowu wtopa tz nie zwróciłem uwagi na płeć przepraszam. Z tym pustym miejscem to widziałem line art i na nim nie ma szczegółów więc to nie twoja wina. Ja się nie obraziłem słowa których użyłaś były ok zresztą mnie ciężko obrazić. :D
 

Fretka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 11 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-08-19, 14:40   

bardzo, bardzo ślicznie, oby tak dalej ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com