Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2012-06-18, 17:04   

Jak ktoś pisał, bardzo zawiedli polscy kibice. Nie dorastają do pięt tym, którzy wspierają siatkarzy czy skoczków narciarskich. Doping był słaby jak na tę ilość kibicujących. Nawet już próba podróbki Irlandczyków była słaba kiedy nasi zaczęli śpiewać hymn w 85 minucie, dwie minuty później milczeli.

Jeżeli zaś chodzi o samą grę to znów kibice i media wywarli zbyt dużą presję. Była to najprostsza grupa, ale na takiej imprezie nie ma słabych. Najsłabsi na papierze byliśmy od początku my, nie należeliśmy do faworytów. Media napompowały balon i wielki płacz się zaczął. Były dobre momenty, na tyle było stać nasz zespół na tę chwilę. Nie krytykuję Smudy, ponieważ nie zagrali gorzej niż kadra Janasa, Leo czy innych. Wybaczcie, ale co mają powiedzieć wielcy faworycy Holendrzy czy mocni Rosjanie?
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Michal453  

Stały User


Wiek: 25

Do³±czy³: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2012-06-18, 20:27   

A ja myślę,że bronicie Dyzmę,bo poparł PO,a na tym forum są sami zwolennicy tej partii.
Nasi zagrali bardzo słabo,trener arogancki,niewiedziący kto jest aktualnym mistrzem świata,uważający,że istnieje jeszcze ZSRR,WYRZUCAJ¡CY ZAWODNIKÓW ZA NIC Z KADRY
Jest to najgorszy trener reprezentacji Polski w piłce nożnej jakiego kiedykolwiek mieliśmy
Nawet zwykły kibic wyszedłby z grupy z taką drużyną,a Smudę to przerosło
Jakoś Leo nikt nie bronił,mimo,że sukces odniósł nieporównywalnie większy niż Smuda.
_________________
Ani komunizm, ani kapitalizm - trzecia droga, wolność, nacjonalizm!
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-06-18, 20:29   

cala_w_trawie napisa³/a:

Jeśli uważasz, że "ten źle podał", "ten przestrzelił", "za mało zmian", "za dużo zmian", "ten nie powinien grać", "co za ustawienie", "skład do d...", "Smuda - kretyn", "boisko za mokre", "za suche" i milion innych drobnostek, wiedz, że pewnie i tak się na piłce nie znasz. £atwo sobie komentować sprzed telewizora. Stań, pobiegaj przez 90 minut i jeszcze dobrze zagraj.


Jako były piłkarz (kopacz) mogę stwierdzić, że to Ty się nie znasz. Doskonale wiem o tym, że każdy chciałby być kanapowym kibicem, ale realia są zupełnie inne. Pewnie niewielu wie o tremie panującej na boisku, ale to tak na marginesie.

PS. Od zawodowców (bo za takich uważają się nasi piłkarze) czegoś się wymaga. To nie liga okręgowa. Na szczeblu reprezentacyjnym trzeba utrzymywać pewien poziom, bo gra się nie tylko dla siebie, ale też dla całego narodu.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

cala_w_trawie  

Hiper wymiatacz

alternatywna



ImiÄ™: Anet

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Lut 2012

Sk±d: z lubelskiej wsi

   

Wys³any: 2012-06-18, 20:36   

Michael Cera napisa³/a:

Jako piłkarz mogę stwierdzić, że to Ty się nie znasz.


Jesteś zawodowym piłkarzem czy może amatorczykiem z regionalnego klubu? Zagrasz w reprezentacji, to wówczas opowiesz mi o poziomie gry. Gdzie stwierdziłam, że się znam? Wkurzają mnie negatywne opinie Polaków, którzy zawsze wszystko wiedzą i potrafią momentalnie obarczyć winą poszczególne osoby.

Michael Cera napisa³/a:

Pewnie niewielu wie o tremie panujÄ…cej na boisku, ale to tak na marginesie.


No tak, każdy ma wyobrażenie o wyluzowanych piłkarzach, którym nie towarzyszy żadna presja, pff.
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2012-06-18, 20:46   

Cytat:

A ja myślę,że bronicie Dyzmę,bo poparł PO,a na tym forum są sami zwolennicy tej partii.


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Cytat:

Jakoś Leo nikt nie bronił,mimo,że sukces odniósł nieporównywalnie większy niż Smuda.


Sukces? Okej, weszliśmy na mistrzostwa, ale na samym euro zdobyliśmy 1 punkt i graliśmy słabą piłkę, słabszą niż teraz, a Ty piszesz jakby on co najmniej mistrzostwo wygrał.
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2012-06-18, 21:54   

Cytat:

Jesteś zawodowym piłkarzem czy może amatorczykiem z regionalnego klubu? Zagrasz w reprezentacji, to wówczas opowiesz mi o poziomie gry. Gdzie stwierdziłam, że się znam? Wkurzają mnie negatywne opinie Polaków, którzy zawsze wszystko wiedzą i potrafią momentalnie obarczyć winą poszczególne osoby.

To lepiej udawać że grali wspaniale, dali z siebie wszystko i przegrali bo mieli pecha?
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2012-06-18, 21:59   

matiz55 napisa³/a:

zdobyliśmy 1 punkt



Mnie się wydaje, że 2.


Według mnie reprezentacja Polski w piłce nożnej zagrała słabo. To nie był ten futbol, który chciałem zobaczyć. Ja nie hejtuję Smudy, czy jakiegoś piłkarza z osobna. Po prostu nasza drużyna gra kiepską piłkę. Refleksje nt. kto zawinił zostawiam tym, którzy bardziej się na tym znają. Powiem jedno: gram w piłkę nożną, jestem bramkarzem, co prawda w lidze buraczanej. Ale wiem, jak trudno, jak ciężko psychicznie jest stanąć w słupkach i zatrzymać piłkę z rzutu karnego, tym bardziej kiedy od tego zależy tak wiele. Dlatego gratulacje dla naszego rezerwowego bramkarza, gratulacje dla wszystkich tych, którzy mieli odwagę reprezentować Polskę. Piłka jest dalej w grze, emocje także. Myślę, że Euro 2012 jako sama impreza będzie dla Polaków niezwykłą wizytówką na arenie Europejskiej.
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2012-06-18, 22:35   

Cytat:

Mnie się wydaje, że 2.


Jeden, mieliśmy tylko remis z Austrią.
 

NietajemniczyZnajomy  

Hiper wymiatacz

pustyni.



Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2012-06-18, 22:53   

cala_w_trawie napisa³/a:

No tak, każdy ma wyobrażenie o wyluzowanych piłkarzach, którym nie towarzyszy żadna presja, pff.


http://demotywatory.pl/3819542
może nie dokładnie to samo, ale sens może być podobny
_________________
Your Game Tools
Your Hacks Forum
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-06-18, 23:13   

cala_w_trawie napisa³/a:

Jesteś zawodowym piłkarzem czy może amatorczykiem z regionalnego klubu? Zagrasz w reprezentacji, to wówczas opowiesz mi o poziomie gry. Gdzie stwierdziłam, że się znam? Wkurzają mnie negatywne opinie Polaków, którzy zawsze wszystko wiedzą i potrafią momentalnie obarczyć winą poszczególne osoby.


A co ma piernik do wiatraka? ¯eby ostudzić Twoje zapędy napiszę- nie obijałem bezczynnie piłki o blok, nie nosiłem bidonów kolegom z drużyny, nie grzałem ławy. Może nie grałem w Barcelonie, lub chociażby w Lechu, co nie zmienia faktu, że był to profesjonalny klub piłkarski. Co może wiedzieć o poziomie gry osoba, która opiera swoje zdanie na tym, co powie kolega lub koleżanka? Najważniejsze jest osobiste doświadczenie, by mieć czym pokryć swoje teorie.

Co do drugiej części wypowiedzi. Kogo, a może, czy kogokolwiek w takim razie obwiniasz za naszą klęskę podczas tej imprezy? W życiu jak i w fizyce, każdej akcji towarzyszy reakcja.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

cala_w_trawie  

Hiper wymiatacz

alternatywna



ImiÄ™: Anet

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Lut 2012

Sk±d: z lubelskiej wsi

   

Wys³any: 2012-06-19, 05:49   

Michael Cera napisa³/a:

Co może wiedzieć o poziomie gry osoba, która opiera swoje zdanie na tym, co powie kolega lub koleżanka?


Może sam ostudź swe zapędy, co?

Michael Cera napisa³/a:

Kogo, a może, czy kogokolwiek w takim razie obwiniasz za naszą klęskę podczas tej imprezy?


Nie obwiniam, tylko cieszÄ™ siÄ™ z tego, co jest.

Michael Cera napisa³/a:

Może nie grałem w Barcelonie, lub chociażby w Lechu, co nie zmienia faktu, że był to profesjonalny klub piłkarski.


To w sumie nie zmienia faktu, że możesz się nie znać na tym, co zobaczysz w telewizorze. Ale fajnie, że się pochwaliłeś, gratuluję.

szostol napisa³/a:

To lepiej udawać że grali wspaniale, dali z siebie wszystko i przegrali bo mieli pecha?


Tak, ja wolę udawać. Zresztą to nie jest udawanie - mi się podobało.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-06-19, 12:17   

cala_w_trawie napisa³/a:

To w sumie nie zmienia faktu, że możesz się nie znać na tym, co zobaczysz w telewizorze. Ale fajnie, że się pochwaliłeś, gratuluję.


Dalej brniesz w kozi róg. Odkąd pamiętam, zawsze interesowałem się piłką nożną. Czynnie i biernie. Teraz bardziej biernie, ale to nie zmienia faktu, że znam się na tym, co widzę w telewizorze.

PS. Z takim nastawieniem nigdy nie osiągniemy sukcesu. Od co najmniej kilkunastu lat źle się dzieje w naszej piłce, ale świeżak powie, że przecież mamy czas na sukcesy, kadra młoda, stadiony, perspektywy itp.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2012-06-19, 12:27   

Krytyka, krytyką na moje nie ma co naszych krytykować. Są słabsi od europejskich średników i tyle co wydatnie pokazał trwający jeszcze turniej. Byłem umiarkowanym optymistą, ale już po meczu z Grecją wiedziałem, że coś idzie nie tak. Można mieć pretensje do trenera, że podczas turnieju zmienia ustawienie na takie, w którym ta kadra nigdy nie grała (co dobitnie pokazuje, że przez te 2 lata nie znalazł sposobu na skuteczną grę) no ale jak mówi staropolskie powiedzenie: z gówna bat nie ukręcisz. Potencjał naszych zawodników jest znacznie mniejszy od pozostałych reprezentacji. Możemy się zachwycać trójką z Borussii w Bundeslidze, ale jednak ta drużyna to nie tylko Piszczek, Błaszczykowski czy Lewandowski, ale przede wszystkim znakomity środek pola z Kagawą i mający świetny sezon Gundogan. A jakby nie spojrzeć to Polska za moich czasów nigdy nie dysponowała środkowym pomocnikiem wysokiej klasy.
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2012-06-19, 16:19   

Cytat:

Tak, ja wolę udawać. Zresztą to nie jest udawanie - mi się podobało.

Kobieto do garów, a nie do piłki :)
 

Ultraman

User



Do³±czy³: 14 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-15, 20:32   

ja powiem tak byłem przeciwnikiem Smudy jako trenera reprezentacji nie powiedziałem radości innych kibiców z faktu, że to akurat on jest selekcjonerem moim zdaniem on jako trener już dawno się wypalił i zmarnowaliśmy tylko czas trzymając go na stołku niestety wydaje się że wraz z zatrudnieniem Fornalika trafiliśmy z deszczu pod rynnę o całym systemie szkolenia i sytuacji w polskiej piłce można by długie godziny pisać prace naukowe powiem tylko tyle: Moi drodzy jeżeli proces wyboru nowego trenera nadzorował wiceprezes Piechniczek czyli człowiek, który mentalnie nadal tkwi w 1982 roku i żyje sukcesem na tamtejszym Mundialu to wcale nie dziwmy się, że nasza reprezentacja w ciągu kilku lat stoczyła się z 17 na 54 miejsce w rankingu FIFA...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com