Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Michal453  

Stały User


Wiek: 25

Do³±czy³: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2012-06-17, 18:56   Czemu niektórzy broniÄ… naszych piÅ‚karzy i SmudÄ™?

Przegraliśmy mistrzostwa u siebie.Zajęliśmy ostatnie miejsce w grupie.
Zdobyliśmy zaledwie 2 pkt i co z tego,że graliśmy dobrze jedną połowę?
Efektów nie ma żadnych,oni mieli grać tak,żeby odnieść sukces,bo grali u siebie i znowu zawiedli całą Polskę
Czemu w takim razie tylu ludzi ich broni?
To nie jest jedna nieudana impreza,to jest masa nieudanych imprez i nie można mówić nic się nie stało tylko otwarcie skrytykować
Bo oni nie zasłużyli na to żeby ich chwalić
Dostali się do najłatwiejszej grupy z możliwych,mieli do dyspozycji piłkarzy,jakich nie mieli Leo,Janas i co?
To jest wielka porażka
Odpowiedzialność za to ponosi Smuda
On nie jest normalny,cieszy się z remisu,co pokazał np.w meczu z Grekami nie robiąc zmian
On nie wie nawet,kto jest aktualnym mistrzem świata
''My nigdy nie będziemy grać jak Brazylia''
A czemu akurat Brazylia,przecież obecnym mistrzem świata jest Hiszpania
Zamiast trenować on lata za piłkarzami po nocach i pilnuje żeby nie pili alkoholu
Wyrzuca piłkarzy z kadry,że oni napili się lampkę wina w samolocie w trakcie długiej podróży
I dlaczego jeszcze ktoś chce go bronić?
_________________
Ani komunizm, ani kapitalizm - trzecia droga, wolność, nacjonalizm!
 

ciekawy

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-06-17, 19:32   

W pewnym stopniu się z Tobą zgadzam. Jednak po pierwszych dwóch spotkaniach zaobserwowałem, że bardzo wszyscy uwierzyli w naszą drużynę, bo mogłoby się wydawać, że rzeczywiście w końcu jest jakiś progres. Na pewno boli to, że znów odpadamy bardzo szybko, mimo tego że trafiliśmy do najłatwiejszej z grup. Bardzo nie lubię Smudy i z tego co czytałem to już żegna się z reprezentacją.

Co do piłkarzy, to niestety naszym chodzi tylko i wyłącznie o zgadzający się stan konta.

Polecam wywiad z BÅ‚aszczykowskim:http://www.sport.pl/euro2012/10,109079,11952429,Blaszczykowski__wygarnalem_prezesowi_PZPN__licze_sie.html
_________________
Uruchom wehikułu czasu i napisz list do siebie lub do znajomych, który odczytacie po latach.
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2012-06-17, 19:45   

myślę, że to po prostu oczekiwania polskich kibiców przerosły możliwości naszych piłkarzy. umówmy się, wasilewski, błaszczykowski, lewandowski piszczek i szczęsny nie wygrają sami. przypominam, że polska w rankingu fifa zajmuje 62 miejsce (rosja 13. grecy 15. czechy 27)
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2012-06-17, 20:27   

Cytat:

'My nigdy nie będziemy grać jak Brazylia''
A czemu akurat Brazylia,przecież obecnym mistrzem świata jest Hiszpania


Bo Brazylia to symbol bardzo efektownej, ofensywnej i szybkiej piłki.
 

KunegundaM  

User


Do³±czy³a: 01 Cze 2012

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2012-06-17, 20:38   

Nie ma się co czepiać Smudy... Przegraliśmy jeden mecz z trzech!
A i tak nikt nie wierzył przed Euro, że wygramy. Później nagle sztuczny zryw narodowy i każdy uważał się za super kibica! do kiedy? do pierwszego meczu i remisu z Grecją! To ma być kibicowanie? ja dziękuję bardzo aż wstyd mi za tych wszystkich "kibiców". Wystarczy spojrzeć na Irlandie...
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2012-06-17, 20:55   

Winny nie jest tylko Smuda, a kadra, sztab i PZPN z Grzesiem na czele. Nie zgodzę się z KunegundaM. Doping był przez wszystkie mecze. Nie wiem jak mogłaś tego nie zauważyć. Pełne stadiony, Strefy Kibica, puby. Wszędzie samochody z wywieszonymi flagami i wymalowani ludzie w koszulkach i z szalikami.
Jeśli mowa o Irlandii to ich piłkarze dawali z siebie wszystko nawet przy wyniku 0:4. Nasi wczoraj grali jakby im się nie chciało. Jak podanie nie było precyzyjne to już żaden dupy do piłki nie ruszył.
A i jeszcze co do rankingu FIFA to nie jest on do końca miarodajny. Nie graliśmy w eliminacjach do Euro i dlatego uciekło nam sporo punktów.
 

BlackCherry  

Stały User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-06-17, 21:29   

Matko jak to wszyscy przezywaja zabawne :) przeca to tylko sport,gra. Poco tak sie przejmowac tym,jak i tak z tego nic niemacie.
_________________
Wszyscy mamy zle w glowach ze zyjemy
Hej hej la la la la hej hej hej
 

Kroxagon  

User


ImiÄ™: Kuba

Do³±czy³: 09 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-06-17, 22:10   

Tak naprawdę te ME były dla nas wyjątkowe pechowe, jeśli chodzi o sytuacje na boisku i tak naprawdę nie ma kogo winić gdyż:

1. Piłkarze grali dobrze, z Rosją nawet bardzo dobrze... brakowało im koncentracji i szczęścia. Jedyny zarzut: trochę sie opierdalali w 2 połowie z Czechami i Grecją, ale bardziej to chyba było związane z małą wiarą w siebie

2. Trener stworzył najlepszy zespół od 20 lat pod względem piłkarzy. Mamy mistrzów Niemiec, zawodników z czołowych drużyn Francji, Anglii i wiel wiele innych. Jedyny zarzut: brak pomysłu na różne warianty. Smuda miał jeden pomysł, coś nie wyszło i trochę się pogubił.

3. Co do kibiców to jak zwykle dali z siebie 100% i co mnie mile zaskoczyły nie jadą po piłkarzach :-)

Moim zdaniem nalezy wymienić może 2-3 zawodników i dać trenera który postawi na 4-4-2 i wtedy jestem pewien dostaniemy sie na M¦ w Brazylii.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2012-06-17, 22:26   

szostol napisa³/a:

Jeśli mowa o Irlandii to ich piłkarze dawali z siebie wszystko nawet przy wyniku 0:4.


Chyba nie ten sam mecz oglądaliśmy.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

cala_w_trawie  

Hiper wymiatacz

alternatywna



ImiÄ™: Anet

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Lut 2012

Sk±d: z lubelskiej wsi

   

Wys³any: 2012-06-17, 23:10   

Do wszystkich:
Jeśli uważasz, że "ten źle podał", "ten przestrzelił", "za mało zmian", "za dużo zmian", "ten nie powinien grać", "co za ustawienie", "skład do d...", "Smuda - kretyn", "boisko za mokre", "za suche" i milion innych drobnostek, wiedz, że pewnie i tak się na piłce nie znasz. £atwo sobie komentować sprzed telewizora. Stań, pobiegaj przez 90 minut i jeszcze dobrze zagraj.
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2012-06-17, 23:28   

Cytat:

Jeśli uważasz, że "ten źle podał", "ten przestrzelił", "za mało zmian", "za dużo zmian", "ten nie powinien grać", "co za ustawienie", "skład do d...", "Smuda - kretyn", "boisko za mokre", "za suche" i milion innych drobnostek, wiedz, że pewnie i tak się na piłce nie znasz.

Skąd taki wniosek? Skoro gra wyglądała jak wyglądała to znaczy że coś jednak było nie tak.

Cytat:

£atwo sobie komentować sprzed telewizora. Stań, pobiegaj przez 90 minut i jeszcze dobrze zagraj.

Mój ulubiony tekst. Kibice to nie zawodowi piłkarze którzy zarabiają setki tysięcy/miliony za kopanie piłki i nie jest to ich jedynym zajęciem. Tak jak od chirurga wymaga się precyzji i wiedzy, tak od piłkarza wymaga się tego żeby dobrze kopał piłkę.
 

UltraKibol

Stały User


Do³±czy³: 12 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-06-18, 00:35   

Ogólnie to pomijam fakt ze euro i reprezentacja w tym momecnie to bardzo dziwne twory i nie chce tutaj pisac zdania o tym bo i tak nie widze tutaj ludzi o podobnych pogladach.Ale chce powiedziec jedno

niby oni tacy męscy, honorowi, waleczni...a ZADEN nie zapytal o orzelka, a wielce kapitan nawet powiedzial,ze lepiej jak go nie ma kosulkach bo wnowe logo pzpn jest...bardziej nowoczesne i europejkie :-o

poza tym za takie pieniadze co oni dostają np. na pozioomie 1 ligi [2 poziom rozgrywkowy] w klubie ktory w tym roku awansowal do ekstraklasy najlepsi albo inaczej...najabrdziej oplacalni pilkarze dostawali kwoty rzędu 40-70 tyś miesiecznie....

az szkoda pomyslec ile takie lewandowskie muszÄ… dostawac za odwalenie zenady na euro....
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2012-06-18, 12:47   

Dla mnie jest oburzające to drugie podejście. Euro2012 jest niczym innym jak konkursem. Wygrały lepsze, bardziej doświadczone drużyny. I już. Kibicem nie powinno się być tylko wtedy, gdy widzimy przysłowiowy błysk złota.

Mam wrażenie, że oceniając piłkę nożną chcemy wszystko "już, teraz". Piłkarze nas zawiodą? Trener także?
Wymieńmy ich! Znajdźmy od razu mistrzów!
W ogóle nie dajemy szansy na stanie się drużyną. Większość zespołów, które tu przywołaliście to doświadczone drużyny, które wymieniają partnerów co dziesięć lat, ciesząc się nie tylko z sukcesów, ale akceptując także porażki.
Bardzo mnie pozytywnie zaskoczyli kibicie z Irlandii. I zawiedli kibice z Polski.
Nie wiem, czy ktokolwiek z Was poradziłby sobie z taką presją.
I nie, nie bronię. Ja nawet nie jestem zagorzałą fanką piłki nożnej.
Ale trudno jest słuchać takich komentarzy o zawodnikach sportowych. Nasi siatkarze także nie od razu znaleźli się w lidze światowej. Formacje standardowe nie od razu zdobywały tytuł Mistrzów ¦wiata. Jeźdźcy spadali na najważniejszych zawodach.
Piłkarze ręczni także mieli nieudane sezony. I wszyscy z nich są profesjonalistami.
Jednak ja osobiście nigdy nie poznałam sportowców, którzy mieli na swoim koncie samo pasmo sukcesów, bez wcześniejszej, wieloletniej pracy. Zwłaszcza drużynowej.
_________________
Drugs&hugs.
 

wiolet  

Stały User



ImiÄ™: Ewa

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-06-18, 14:24   

` Sało się i nie ma co szlochać. Pomyśl jakbyś się czuł gdybyś miał na karku tysiące wściekłych polaków, którzy cisną po tobie niezbyt przyjemnymi tekstami. ;)
_________________
` "To chyba niezbyt przyjemne zostać podeptanym , ale deptać po kimś to na prawdę miłe uczucie".
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-06-18, 16:44   

UltraKibol napisa³/a:

az szkoda pomyslec ile takie lewandowskie muszÄ… dostawac za odwalenie zenady na euro....



tu masz odpowiedź: http://biznes.onet.pl/kar...10,1,news-detal

Autor tematu dziwi się, dlaczego wszyscy chwalą reprezentację. Niby cały naród powinien być podminowany, przeklinać naszą drużynę narodową, ale tak nie jest. Czemu? Wydaje mi się, że to wszystko dzięki atmosferze, która zapanowała w ostatnich tygodniach. Naprawdę przyjemnie mi się żyje w kraju, w którym wszyscy na około żyją piłką nożną. Za te emocje, które kadra Smudy nam dostarczyła, powinniśmy być im wdzięczni. Szkoda, że dla nas to już jest koniec, ale cieszę się, że tego doświadczyłam.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com