Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-10, 16:40

Autor

Wiadomo¶æ

xxAneÆxx  

User


Do³±czy³a: 09 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-09, 19:05   Czy 16 lat to za maÅ‚o na uprawianie sex ??

Hej ;) ) . . No to jak wspomnialam wyzej czy 16 lat to za malo na uprawianie sex z osoba ktora sie jest jakies pol roku? .. prosze o szczere odpowiedzi ;* :oczami:
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-03-09, 19:08   

Jeżeli pytasz się nas czy możesz uprawiać seks to znaczy, że powinnaś jeszcze trochę pobawić się lalkami;>
 

Harder_Girl  

Wymiatacz

Zakochaniec !



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Maj 2008

   

Wys³any: 2009-03-09, 19:08   

Ja ci powiem tak sex poniżej 16 roku życia jest dla mnie chory .. osobiście i samo 16 mnie nie przekonuje.. potrafie zrozumieć jeżeli jest sie własnie z kimś jakiś czas, jeżeli sie kocha nawzajem i jeżeli jest sie naprawdę na to gotowym.. no i oczywiście musi być zaufanie.. nie chodzi tu oczywiście o wiek ,ale sex to nie zabawa .. trzeba uważać.
_________________
By oddać jemu serce < 3


"¦wiat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.. "
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-03-09, 19:08   

Tak za mało, musisz mieć ukończone 18 lat, mieć zaświadczenie od papieża, że możesz to robić i napisz jeszcze podanie do sądu najwyższego o pozwolenie.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

VITO  

Hiper wymiatacz

Król ShoutBox



Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-09, 19:11   

Jak dla mnie to trochę za mało, jednakże popełniłem błąd i mam już pierwszy raz za sobą.
Teraz wiem że to był błąd, bo w ogóle nie wiedziałem co robię, nie wiem do tej pory po co to robiłem i żałuję tego. ¯ałuję głównie dlatego że nie robiłem tego z ukochaną osobą.
Jeżeli jednak czujesz się dojrzały to zrób to ale najpierw 100 razy się zastanów czy na pewno jesteś gotów na ten pierwszy raz.
Przede wszystkim zrób to z ukochaną osobą. To jest najważniejsze.

[ Dodano: 2009-03-09, 19:13 ]

Straho napisa³/a:

musisz mieć ukończone 18 lat


wystarczy 16 chyba
Przypomniała mi się jeszcze jedna rada:
Najpierw lepiej będzie jak (tak jak ktoś wyżej pisał) pobawisz się z laskami, poeksperymentujesz. Najlepszy na początek jest seks oralny. ¯adnego ryzyka i można poznać mniej więcej ciało i rekacje swoje jak i partnerki.
_________________
Zdarza mi się pisać głupoty...
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-09, 19:14   

Hm, niby tak niby nie. Sama się kochałam przed moimi 16 urodzinkami (a mam w grudniu), więc jasne, że będę bardziej na tak. ^^.
Ale musisz to poczuć. Trzeba być gotowym, pewnym siebie i chcieć tego naprawdę. Bo zawsze zdąży się znaleźć tę osobę,
_________________
ona umrze martwa.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-09, 19:15   

xxAneÆxx napisa³/a:

Hej ;) ) . . No to jak wspomnialam wyzej czy 16 lat to za malo na uprawianie sex z osoba ktora sie jest jakies pol roku? .. prosze o szczere odpowiedzi ;*



Ja pie***le (przepraszam) ale inne słowa nie ma to.

Jeśli chcesz to weź uprawiaj seks a nie pytasz się na forum, tylko nie pisz za jakiś czas co zrobić gdy...dziewczynie rośnie brzuch!

Nie ma co przepraszać, ino uważać co się pisze.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Natusia:*  

User

Emus;*



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 22 Lut 2009

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2009-03-09, 19:15   

Ja tez mysle ze to za mało na ten wyjatkowy raz :P No ale ja sie nie znam bo mam 12 lat i jestem jeszcze dziewica i tak szybko nie mam zamiaru miec tego za soba bo chcem byc czysta a po za tym jestem zadowolona z tego ze jestem dziewica bo mało osob nawet w moim wieku nie sa juz :-P

[ Dodano: 2009-03-09, 19:16 ]
Mizantrop, Lekkie przegiecie ;)
 

VITO  

Hiper wymiatacz

Król ShoutBox



Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-09, 19:18   

Natusia:* napisa³/a:

bo mam 12 lat i jestem jeszcze dziewica


trudno by było żebyś się rozdziewiczyła w wieku 12 lat.
Najlepszy na początek jest seks oralny jak wcześniej pisałem.

Mizantrop napisa³/a:

Jeśli chcesz to weź uprawiaj seks a nie pytasz się na forum


Podejrzewam ze kolega chciał tylko poznać zdanie innych na ten temat.
To wszystko jednak zalezy od niego i od jego psychiki.
_________________
Zdarza mi się pisać głupoty...
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-09, 19:19   

¯eby czerpać z seksu prawdziwą przyjemność trzeba być dojrzałym emocjonalnie, znać swoje ciało, potrzeby, partnera... 16 lat to za mało, taka dziewczynka jeszcze się rozwija, dojrzewa.. Jeśli masz taką możliwość - poczekaj, odkładanie tego pierwszego razu nie zaszkodzi, bo w tej kwestii - im później tym lepiej ;-)
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-03-09, 19:19   

Natusia:* napisa³/a:

Mizantrop, Lekkie przegiecie ;)

żadnego przegięcia tu nie widzę. ¦więte słowa.

Natusia:* napisa³/a:

chcem


chce. (mówisz jak moja 11-letnia siostra)

Natusia:* napisa³/a:

a po za tym jestem zadowolona z tego ze jestem dziewica bo mało osob nawet w moim wieku nie sa juz :-P


no proszę Cię, nie popadajmy w przesade, znikomy procent 12-latek nie jest już dziewicami. Chyba że w innej kulturze to ok.

[ Dodano: 2009-03-09, 19:20 ]

VITO napisa³/a:

Podejrzewam ze kolega chciał tylko poznać zdanie innych na ten temat.


to DZIEWCZYNA :-P
 

extasia  

Wymiatacz

Twoja Fantazja



Do³±czy³a: 28 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-09, 19:36   

Nas siÄ™ pytasz?
Na moje nie. Ale jeśli czujesz sie gotowa, wiesz jakie mogą być konsekwencje, ufasz partnerowi, kochacie sie' . . to czemu nie? Ale lepiej się nie spieszyć, trochę poczekać, będzie większa przyjemność ;)
_________________
`i tak dalej idziesz w przyszłość,
jesteś dalej, blisko, czy już bliżej niż blisko?
 

VITO  

Hiper wymiatacz

Król ShoutBox



Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-09, 19:38   

Eliara. napisa³/a:

VITO napisał/a:
Podejrzewam ze kolega chciał tylko poznać zdanie innych na ten temat.

to DZIEWCZYNA :-P


A to zmienia postać rzeczy. Nie wiem dlaczego pomyślałem że to chłopak, chyba po prostu przemęczony jestem.
Do tematu, dziewczyna moim zdaniem nie powinna się rozdziewiczać tak wcześnie.
Chłopak to co innego, bo jak się rozprawiczy to jest chojrak a jak dziewczyna się rozdziewiczy i to jeszcze z niewłaściwym chłopakiem to może to się źle skończyć.
Przede wszystkim możesz zepsuć sobie opinię.
_________________
Zdarza mi się pisać głupoty...
 

fog777  

Stały User



Do³±czy³: 31 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-09, 19:39   

Eliara. napisa³/a:

Hej ;) ) . . No to jak wspomnialam wyzej czy 16 lat to za malo na uprawianie sex z osoba ktora sie jest jakies pol roku? .. prosze o szczere odpowiedzi ;* :oczami:



Tak, moim zdaniem 16 lat to zbyt młody wiek by uprawiać seks.
Wiadomo, że jedni dojrzewają szybciej emocjonalnie itp. od drugich, ale generalnie 16 lat to jednak za mało. ;)

[ Dodano: 2009-03-09, 19:41 ]

VITO napisa³/a:

Chłopak to co innego, bo jak się rozprawiczy to jest chojrak a jak dziewczyna się rozdziewiczy i to jeszcze z niewłaściwym chłopakiem to może to się źle skończyć.
Przede wszystkim możesz zepsuć sobie opinię.



Mam nadzieję, że to był żart? W przeciwnym razie skąd taka opinia, że jak facet się rozprawiczy to jest ok, a jak dziewczyna się rozdziewiczy to już jest źle? Wg mnie działa to w obie strony...
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-09, 19:45   

Przytoczę taki żart:

Przychodzi Małgosia do domu. Mówi do matki:
- Dzisiaj w szkole sprawdzali czy jest sie dzewicÄ… czy nie. I w naszej klasie jest tylko jedna dziewica.
- Na pewno ty, Małgosiu.
- Nie, to nasza pani.


16 lat to za mało

fog777 napisa³/a:

Wiadomo, że jedni dojrzewają szybciej emocjonalnie itp. od drugich, ale generalnie 16 lat to jednak za mało. ;)


I z tym sie zgadzam.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com