Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2010-04-15, 21:10   

Cytat:

czy byłe dziewczyny wracają?


Nie licz na to.
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

Kahana  

Stały User



Imię: Kaśka

Do³±czy³a: 01 Mar 2010

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2010-04-15, 22:34   

To zależy czy nadal kochają.
Jeżeli nie to przykro ale nie wracają, jeżeli jednak coś tam czują w serduszku do swoich byłych (oczywiście mówie tu o pozytywnych uczuciach) to jest to możliwe.
_________________
Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu - staraj się zostać człowiekiem wartości.
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2010-04-16, 13:19   

Jedne wracają, drugie nie. To zależy od wielu czynników, nie można uogólniać.

ojzu napisa³/a:

jak nie mają alternatywy i samotność męczy to wracają - ale zależy jeszcze od okoliczności rozstania


zdura.
Ja z ostatnim chłopakiem rozstalam się bardzo pokojowo, zostaliśmy bardzo dobrymi znajomymi, teraz jestem sama, ale nie ma szans żebym do niego wróciła.
Wszystko zależy od charakteru dziewczyny i tego co czuje do byłego.
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-17, 10:04   

moja chciała wrócić ale ja się nie dałem bo jak tu zdradę wybaczyć?
_________________
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-04-17, 10:07   

mlody113a napisa³/a:

moja chciała wrócić ale ja się nie dałem bo jak tu zdradę wybaczyć?



Prawdziwy facet, tak ma właśnie być.

Nawet jeśli wraca była, czy były - drugiej szansy się dawać nie powinno, a w przypadku zdrady, czy innego świństwa to już bezdyskusyjnie.
 

Sergeant1705

User


Do³±czy³: 18 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-18, 20:56   

Czy wracaja? Na pewno tak, choc czesciej w postaci kolezanek. Moim zdaniem probowanie od nowa jest cholernie zlym posunieciem. Zycie toczy sie dalej, jest tyle kobiet na swiecie. A jezleli do niej wracasz to znaczy tylko ze jestes jej pieskiem.
PS Nie chcialo mi sie czytac calego tematu wiec za wszystkie nieporozumienia sorry :)
 

CzeczenskiCzolg  

Wymiatacz

Kontrrewolucjonista



Do³±czy³: 20 Kwi 2010

Sk±d: Niepodleg³y ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-04-23, 00:22   

Nie wracają. Jeśli tak, to na chwilę. W moim przypadku skończyło się w łóżku, po czym stwierdziła że zależy jej na innym, ubrała się i wyszła. :-o
 

Dandi15  

User


ImiÄ™: Daniel

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-28, 14:10   

ja miałem szczęście i moja była ( a teraz teraźniejsza) dziewczyna jestesmy razem i teraz ja robie co chce a ona musi sie temu przyporządkować :] oczywiście do pewnego stopnia robię co chcę ;p
 

Veilea  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-28, 17:54   

Ja dałam szansę więcej niż raz... Nie żałuję, ale też niczego to nie wniosło. Wróciły tylko te same problemy, a nawet pojawiły się kolejne. Zerwaliśmy po raz kolejny.

Nie ma sensu brnąć w coś, co już raz się rozsypało. No chyba, że obie strony naprawdę się kochają, a rozstanie było tylko kwestią zwykłych nieporozumień.
_________________
Bo prywatne słonko świeci najmocniej...
 

Kubica

User


Do³±czy³: 06 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-07, 08:09   

Veilea napisa³/a:

Ja dałam szansę więcej niż raz... Nie żałuję, ale też niczego to nie wniosło. Wróciły tylko te same problemy, a nawet pojawiły się kolejne. Zerwaliśmy po raz kolejny.

Nie ma sensu brnąć w coś, co już raz się rozsypało. No chyba, że obie strony naprawdę się kochają, a rozstanie było tylko kwestią zwykłych nieporozumień.



Jestem za, to nie ma sensu....
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-05-07, 12:02   

Wszystko zalezy od dziewczyny. Jedne wracaja drugie nie. Jednak ja uwazam, ze nie warto wracac. Nia da sie pozbierac czegos co sie juz rozwalilo. Owszem mozna wrocic na chwile, ale moim zdaniem i tak predzej czy pozniej to sie rozsypie wiec bez sensu.
 

Spammer  

User



Wiek: 27

Do³±czy³: 07 Maj 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2010-05-07, 16:32   

Albo tak, albo nie.
Dziewczyna wraca tylko wtedy, gdy czują samotność.
_________________

Nie zapomnę swojego hasła, Nie zapomnę swojego hasła, Nie zapomnę swojego hasła...
 

jacus  

Wymiatacz


Do³±czy³: 13 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-07, 18:38   

Mi się to nie zdarzyło ale słyszałem o takich przypadkach. Tak bywa gdy jakaś próbuje coś zmienić i nie wychodzi i czasami szuka tego co zgubiła.
Tak jakoś filozoficznie mi wyszło :)
_________________
:)
 

dariusz1985  

Stały User


ImiÄ™: ja

Wiek: 39

Do³±czy³: 23 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-23, 17:20   

Nie wiem czy wracają, ale wiem, że ma się z nimi fajne relacje.
_________________
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
 

blondi5

User


Do³±czy³: 12 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-04-17, 15:56   

nie zawsze wracajÄ…...
ja tak mam że nie moge o swoich byłych przestać myślec
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com