Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Blade2112  

User



Do³±czy³: 06 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-24, 00:11   czy byÅ‚e dziewczyny wracajÄ…?

Ciekawi mnie panowie w jakim stopniu jest to prawda, a w jakim stopniu fałsz. Mówi się: "one(dziewczyny[byłe]) zawsze wracają". A jak jest naprawdę. Czy byłe dziewczyny pojawiają się ponownie za jakiś okres czasy w naszym życiu. Jeśli tak czy chcą do nas wrócić, czy tylko chcą być naszymi znajomymi, przyjaciółkami?
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-24, 01:21   

czy zawsze ? często. jak nie mają alternatywy i samotność męczy to wracają - ale zależy jeszcze od okoliczności rozstania
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

michallabudda  

User


Wiek: 31

Do³±czy³: 13 Gru 2009

Sk±d: CWA

   

Wys³any: 2009-12-24, 11:53   

Mi się wydaję,że zawsze to nie wracają.
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-12-24, 11:57   

Ludzi traktować jak jedynkę i zero? Co to jest człowiek doniczką, która spadnie albo nie spadnie? Człowiek jest człowiekiem i myśli. Przynajmniej się stara.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-12-24, 12:06   

jedne tak drugie nie. proste. zalezy od dziewcyzny i zalezy od okolicznosci rozstania.
osobiscie twierdze ze dwa razy sie nie wchodzi do tej samej rzeki.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-12-24, 12:17   

Cytat:

osobiscie twierdze ze dwa razy sie nie wchodzi do tej samej rzeki.


Racja, ale z drugiej strony nie ma dwóch takich samych nurtów. I każdy zasługuje na drugą szanse. Teoretycznie.

ojzu napisa³/a:

. jak nie mają alternatywy i samotność męczy to wracają


Raczej dlatego, że większość jest sentymentalna i nie chce pamiętać tych złych rzeczy, a wspomnieniami wraca do tych dobrych, a kiedy zauważy, że On nadal choć w minimalnym stopniu się Nią interesuje to wraca, bo chce wierzyć, że będzie szczęśliwa.

Lena napisa³/a:

zalezy od okolicznosci rozstania.


W dużym stopniu to też. Chociaż czasem odnoszę wrażenie, że te które chłopak skrzywdził bardziej mimo wszystko z powrotem się do niego garną;x. I tak po kilka razy.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-12-24, 12:21   

noo, są dwie opcje. albo wróci albo nie.
i nic więcej powiedzieć się nie da, bo to zależy do dziewczyny.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Tofman  

Wymiatacz

[absztyfikant]



Do³±czy³: 30 Pa¼ 2009

Sk±d: oszo³omiasto!

   

Wys³any: 2009-12-24, 13:01   

mi w ty roku jedna taka... :) zaproponowala sptkanie ostatni raz widzielismy sie 5 -6 lat temu..

moja mama zazela sie spotykac ze swoim bylym chlopakiem po jakis 25 latach ale po 2 latach i tak skocnczyla sie ta odnowiona milosc starszych nastolatkow :mrgreen:
_________________
a punkt 'G' to ja mam w d****
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-12-24, 13:24   

Tak się mówi?
Otóż nie sądzę aby była to kwestia charakteru dziewczyny, a na pewno tego, że z góry po Niej wiadomo, że wróci. Takimi sprawami kieruje los/przypadek czy co tam jeszcze wolicie..

A zastanawiając się nad genezą tego stwierdzenia, dochodzę do wniosku, że kryje się ona pod tym, że kobiety wolą (z reguły) stałego partnera, często wierzą w jedyną miłość.

Ale czy prawdą jest, że wracają? Uznam, że bardzo małą, a wręcz samo to powiedzenie jest bez sensu.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-24, 13:29   

Chętniej wracają te które zostały odrzucone niż te co same odrzuciły, przynajmniej z własnego doświadczenia to wiem :-D Wtedy się starają tak jak wcześniej to kolesie starali się o ich względy. Najłatwiej to skumać się po tym jak pytają wspólnych znajomych o sprawy uczuciowe byłego partnera, zamiast zapytać się wprost zainteresowanej osoby.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

delka94  

User



ImiÄ™: ada

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Cze 2009

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2009-12-24, 14:21   

Ludzie!!! Nie można powiedzieć że każda była dziewczyna wraca.Każda osoba jest indywidu-
alnością.Jeżeli wraca to pewnie musi dalej coś czuć do swojego byłego chłopaka bądż chce
odświerzyć tą znajomość.Bo kto powiedział,że były partner nie może być kumplem?
_________________
życie to jedna wielka niewiadoma
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-12-24, 14:27   

Mmm, sam byłem przykładem czegoś takiego. W sumie poznałem dziewczynę niedawno temu. Ciekawa osoba z pasją jaką był taniec. ¦wieżo po związku z facetem, który w garści ma i ją i jeszcze jedną pannę, na przemian raz kręci z tą, raz z drugą. Nieważne. Moja luba była zmęczona całą tą sytuacją, tak też zrobiła sobie ze mnie idealnego powiernika swego bólu i w ogóle. Wziąłem na barki cały ten jej smutek, wyciągnąłem ją z jego sideł. Oczywiście, pewnie byłoby wszysto pięknie, ale owa dziewczyna miała do mnie jakieś "wąty". Odnośnie mojego image, co nie raz sugerując mi ścięcie grzywy i przejście z bardziej rock'n'rollowego stylu na "dres" i "żel". Mianowicie, gdybym był taki pewnie do końca życia zostałbym jej ideałem. Niestety, wyśmiałem ją. Morał? Stwierdziła, że nie pasujemy do siebie (o.O) i... wróciła do byłego. Jednym słowem, znów dała się uwiązać dupkowi, który najpierw ją zwyzywał, znów zabawiając się z drugą stroną, tylko po to, by teraz znów dać szansę swojej niedawnej dziewczynie. Głupie to, ale prawdziwe.

PS I proszę, nawet image ma znaczenie. A sądziłem, że jest rozsądną dziewczyną. Pomyliłem się. Niech żałuje.
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-12-24, 14:39   

sheilven napisa³/a:

noo, są dwie opcje. albo wróci albo nie.
i nic więcej powiedzieć się nie da, bo to zależy do dziewczyny.


mało odkrywcze, a jakże prawdziwe. Nic dodać nic ująć.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-12-24, 15:38   

Tak każda wraca,albo nie wracają wszystkie.
Nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz,nie jesteśmy w stanie rozpatrzyć każdego związku.Nie sądzę,aby tkwił w tym jakikolwiek schemat,czy jakakolwiek zależność.
_________________
Drugs&hugs.
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2009-12-24, 16:28   

To juz zalezy od dziewczyny czy wróci czy nie, jedna uzna że popełniła bład i wróci inna wie że zrobiła słusznie i nie wróci.... nie dostaniesz na forum jasnej odpowiedzi, chyba że ktoś tu jest wrózbitą....
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com