Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

nail enamel

User


ImiÄ™: Aleksandra

Do³±czy³: 23 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-23, 22:58   Czy chÅ‚opacy was rozumiejÄ… ?

Chodzi o to czy jak okazujecie to , że on wam się podoba , czy oni to rozumieją ? :wstyd:
_________________
Nie Poddam siÄ™ !
Nie Poddam się miłości!
Nie Poddam siÄ™ Tobie !
Nie Poddam siÄ™ Sobie samej !
 

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2011-08-23, 23:04   

Nie was po prostu nie da się zrozumieć ! Jesteście największą je**ną zagadką tego wszechświata ! Dziękuje wam za to .
_________________
___________________________
 

Jarmu  

Wymiatacz

Dziwnie normalny



Imię: Paweł

Wiek: 31

Do³±czy³: 21 Sie 2011

Sk±d: Gliwice

   

Wys³any: 2011-08-23, 23:09   

Girtz napisa³/a:

Nie was po prostu nie da się zrozumieć ! Jesteście największą je**ną zagadką tego wszechświata !




Zgadzam siÄ™.


Girtz napisa³/a:

Dziękuje wam za to .




A ja wręcz przeciwnie.
_________________
To dziwne, ale kiedy człowiek się czegoś boi i oddałby wszystko, byle tylko spowolnić upływ czasu, czas ma okropny zwyczaj przyspieszania swego biegu.
Joanne Kathleen Rowling
 

nail enamel

User


ImiÄ™: Aleksandra

Do³±czy³: 23 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-23, 23:12   : )

ProszÄ™ bardzo . : )
_________________
Nie Poddam siÄ™ !
Nie Poddam się miłości!
Nie Poddam siÄ™ Tobie !
Nie Poddam siÄ™ Sobie samej !
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-08-26, 20:15   

Ja sama dziewczyn nie ogarniam... ale ja nigdy z facetami problemów nie miała, w sensie, żeby wiedzieli, co mam na myśli.
 

Apila  

Wymiatacz

devil's sister



ImiÄ™: Dorota

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Sie 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-08-28, 13:52   

Girtz napisa³/a:

Nie was po prostu nie da się zrozumieć ! Jesteście największą je**ną zagadką tego wszechświata !



Owszem, nie da się. :> Ja sama nie rozumem siebie (i to jest naprawdę spory problem), więc faceci mnie nie rozumieją. W sensie, rozumieją co mam na myśli, ale mojej osoby już nie. Jeśli wiecie o co mi chodzi :D
_________________
Sound of the drums beatin' in my heart
The thunder of guns tore me apart
 

kirek  

Stały User



ImiÄ™: Mateusz

Do³±czy³: 24 Sie 2011

Sk±d: TM

   

Wys³any: 2011-08-28, 16:44   

Naprawdę tracimy na Was sporo nerwów i po pewnym czasie nie ma w tym nic ani zabawnego ani słodkiego.
_________________
 

Lumen

User



ImiÄ™: Aistai

Do³±czy³: 28 Sie 2011

Sk±d: sk±d siê wzi±³e¶?

   

Wys³any: 2011-08-28, 19:17   

Ja podobnie jak dziewczyny powyżej często nie rozumiem siebie a już tym bardziej innych dziewczyn;) a chłopcy maja jeszcze trudniej:D
Ale szczerze mówiąc niektórych chłopaków też trudno rozgryźć;)
_________________
oceniaj dopiero jak poznasz więc nigdy nie oceniaj
 

imaginatif  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Sie 2011

Sk±d: Silesia

   

Wys³any: 2011-08-28, 20:38   

Zawsze lepiej dogadywałam się z chłopakami niż z dziewczynami, więc myślę, że wzajemnie się rozumiemy. Faceci mają trochę trudno, bo my dziewczyny, często owijamy w bawełnę, zamiast powiedzieć coś wprost.
_________________
/...bo chcę Cię z każdą wadą, nic nie zmienię,
mój narkotyku, mój tlenie./

 

nana96

User



Do³±czy³: 22 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-22, 11:12   

mój facet jets moim najlepszym przyjacielem, ale nie zawsze mnie rozumie... obracamy się w dwóch światach i przez to inaczej patrzymy na świat, ale dzięki temu mamy zawsze mnówstwo tematów do rozmowy
 

PawÅ‚owa  

User

Nieprzeciętna.



ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 22 Wrz 2011

Sk±d: Koñskie i okolice

   

Wys³any: 2011-09-22, 23:47   

A moim zdaniem po prostu nie można generalizować - jeden chłopak zrozumie nature dziewczyny, a drugi nie, bo jeśli chodzi o "zrozumienie co ona ma na myśli" to nie wierzę w takie czary, myślę, że lepiej po prostu powiedzieć facetowi wprost o co nam chodzi. Chociaż mówi się, że kobiety są bardziej skomplikowane od mężczyzn, bo mężczyźni najczęściej mówią wprost o co im biega w przeciwieństwie do kobiet, które by chciały, żeby ukochany czy kolega odgadywał ich myśli to uważam, że na świecie nie brakuje zarówno mężczyzn o kobiecej, pokrętnej naturze jak i zdecydowanych, mówiących wprost o tym co im na sercu leży kobiet.
Dla mnie osobiście ważne jest by moja druga połówka w znacznym stopniu mnie rozumiała, z tym, że ja właśnie należę do kobiet "mówiących wprost", ale to by czuć się rozumianą jest dla mnie naprawdę ważne. Z kolej ktoś może czuć się zadowolony z faktu, że jego partner/partnerka żyję w "trochę innym świecie", bo przez to wydawać mu się może ciekawsza, wciąż może odrywać ją/jego na nowo co dzień.
Sprawa jest, więc skomplikowana i dyskusyjna. :hyhy: Paniom, które pragną być lepiej rozumiane mogę poradzić tylko nauczenia się w miarę możliwości mówienia wprost o swoich potrzebach, bo w końcu to o wiele szybsze i prostsze od ciągłego zgadywania: " bo co ona miała na myśli??".
_________________
Jeśli któregoś dnia masz być szczęśliwy, dlaczego nie zaczniesz od dzisiaj? ;)
 

ramsey16

Stały User



Do³±czy³: 23 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-23, 09:52   

Po pierwsze - nie pisze się 'chłopacy' :P
Apila ma rację. Nie da się. Ja sama często nie potrafię pojąć o co mi chodzi, więc nie wymagam tego od mojego faceta.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-09-23, 14:16   

Na dłuższą metę bywam trudna do rozgryzienia, ale ogólnie należę do tych jaśniej zaprogramowanych (co nie znaczy łatwiej).
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-09-23, 17:58   

ale w temacie to chyba o to, czy jesteście rozumiane, kiedy okazujecie facetowi, że wam się podoba. bo z dalszym rozumieniem się to już inna kwestia. nie da się chyba nauczyć drugiego człowieka na tyle, żeby rozumieć każde pojedyncze jego działanie.
jestem raczej prosta w obsłudze. tak mi się przynajmniej wydaje, chociaż mój chłopak też czasem mówi, że mnie nie rozumie. i nic dziwnego, bo nie umie czytać w moich myślach.
ale kiedy daję komuś do zrozumienia, że mi się podoba, to raczej aż tak skomplikowany zabieg to nie jest, żeby trzeba było się latami zastanawiać, o co mi chodzi.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Salami  

Stały User


Do³±czy³a: 19 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-09-25, 16:22   

Nie rozumieją tego, bo zbyt subtelne metody stosuję, a faceci to takie proste konstrukcje, że trzeba im wszystko wprost dowalić, bo inaczej nigdy się nie domyślą :wstyd:
_________________
Studiuję Ciszę, by nauczyć się Muzyki
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com