Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Hineka  

Mega wymiatacz

phosphoros



Doł±czyła: 21 Sie 2011

   

Wysłany: 2011-08-23, 19:11   Czy faktycznie bać siÄ™ nakĹ‚adania na chnÄ™ farby?

Tak jak w temacie. Dokładnie to mi chodzi o firmę Venita henna, a kolor nazwali chną (zaznaczam, że nie w proszku). Więc nie jest to takie "czyste" jak inne. A tak ciągle nie mogę dojść do tego odcienia co chciałam, a zobaczyłam coś jeszcze i chciałam spróbować, ale nie mam ochoty zzielenieć :-D i gdyby coś w sytuacji odwrotnej jak z tym. Z góry dziękuję.
Znam opinie ogółem jeśli chodzi o te sprawy, ale po prostu brakuje mi cierpliwości :-D
 

love  

Wymiatacz



Doł±czyła: 25 Kwi 2009

Sk±d: ¶l±sk

   

Wysłany: 2011-08-23, 20:45   

Post całkiem niezrozumiały, ale mniemam, że pytasz, czy możesz na to nałożyć farbę? Myślę, że po odpowiednim przygotowaniu włosów tak, idź do dobrego fryzjera - na pewno będzie wiedział, co z tym fantem zrobić. Raczej nie ryzykowałabym farbowania na własną rękę.
 

Hineka  

Mega wymiatacz

phosphoros



Doł±czyła: 21 Sie 2011

   

Wysłany: 2011-08-23, 21:00   

Oj no może przesadziłam w opisywaniu i podkreślaniu, ale tak dokładnie o to mi chodzi. Dziękuję w każdym razie.
 

Miss Scare-All  

Wymiatacz



Wiek: 34

Doł±czyła: 19 Maj 2011

Sk±d: The Asylum

   

Wysłany: 2011-08-23, 21:25   

Venita henna to w sumie nie jest henna tylko balsam koloryzujÄ…cy. ;P
jak nałożysz podobny odcień jak masz (a zakładam czytając, że tak właśnie jest) to nie powinno się nic stać.
chociaż wiadomo - ryzyko zawsze jest, zależy jakie masz włosy, jest to kwestia bardzo indywidualna.
_________________
I want to be the girl with the most cake.
 

Hineka  

Mega wymiatacz

phosphoros



Doł±czyła: 21 Sie 2011

   

Wysłany: 2011-08-23, 21:38   

Miss Scare-All napisał/a:

Venita henna to w sumie nie jest henna tylko balsam koloryzujÄ…cy. ;P

niby jest i tak ziołowy, bo z ekstraktami. W każdym razie z tego powodu miałam nadzieję, że może da się z tego wyjść ;) dzięki.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com