Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

zhiqiang  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Wrz 2011

   

Wys³any: 2012-06-10, 13:35   Czy jest taka możliwość?

Witajcie mam 16 lat(w tym roku 17 przybije). Grałem przez ponad rok(ostatnio już mniej) na bramce, ale na bramce małej i boisku betonowym bądź na hali.

Tak sobie 'marzyłem', że chciałbym bronić, ale na prawdziwej bramce. Wcześniej mnie do tego nie ciągnęło, dopiero od ponad roku. Czy miałbym szansę grać w klubie w mojej okolicy chodź by w najgorszej lidze tzn. okręgówka jakaś etc. Czy jest może za późno i żaden trener nie wziąłby mnie, aby mnie wytrenować, bo to by wymagało za dużo czasu?
 

aRTsOUL  

User



ImiÄ™: Marta

Wiek: 26

Do³±czy³a: 10 Cze 2012

Sk±d: Betonowa D¿ungla

   

Wys³any: 2012-06-10, 13:40   

a chodzisz na jakieś zajęcia dodatkowe? a co to jest piłka nożna, ręczna?
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2012-06-10, 13:41   

Jasne,że masz szanse dalej trenować,a jak będziesz dobry to sam trener Cie zauważy,a potem jakiś sponsor/promotor i trafisz do lepszego klubu.Ja również dobrze broniłem na bramce,zawsze na w-f to wybierali mnie pierwszego jako bramkarza :-D

Najważniejsze to to by nie bać się piłki jak leci w twoją stronę,a potem to pójdzie z górki

Ps:to jest piłka ręczna czy nożna?
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

zhiqiang  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Wrz 2011

   

Wys³any: 2012-06-10, 13:44   

Piłka nożna, trochę chaotycznie napisałem i chyba mnie nie zrozumieliście. Gram w piłkę nożna na bramce od ponad roku, ale na podwórku na małej bramce, lecz chciałbym grać na dużej i w klubie chodź by "brzydko" mówiąc najgorszym.
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2012-06-10, 13:46   

Każdy zaczyna od najgorsze klubu :-)

Z małej bramki do dużej będzie trochę trudniej się przyzwyczaić,ale da rady.

Ile masz wzrostu ?
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

zhiqiang  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Wrz 2011

   

Wys³any: 2012-06-10, 13:48   

179, za duży nie jestem, więc mogę mieć problemy.


Każdy zaczynał od najgorszego, ale zazwyczaj jest to tak, że dany chłopak ćwiczy od 6/7 roku życia, a ja stary koń 17 :D
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2012-06-10, 13:54   

zhiqiang napisa³/a:

179, za duży nie jestem, więc mogę mieć problemy.


Duży to ty nie jesteś,ale możesz być zwinny i bardzo szybki,te atuty trzeba wytrenować i skupić się na nich


zhiqiang napisa³/a:

Każdy zaczynał od najgorszego, ale zazwyczaj jest to tak, że dany chłopak ćwiczy od 6/7 roku życia, a ja stary koń 17 :D



Nie zawsze tak jest,ale jak ktoś ma chęci i wiąże z tym dużą karierę,to warto poświecić te parę lat na treningi.
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

zhiqiang  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Wrz 2011

   

Wys³any: 2012-06-10, 13:58   

Póki co trenuję boks, wcześniej siłownia. Kondycja nawet jest, więc jeden element mam za sobą.


Myślisz, że co powinienem zrobić jeśli chciałbym trenować w klubie? Trenować na większej bramce gdzieś na podwórku z kolegami czy szukać już jakiegoś trenera/klubu?


Wcześniej broniłem przez ponad rok na betonie, więc nie rzucałem się tylko ew. przykucałem, wystawiałem nogi i ręce do piłki, wyskoki itd.
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2012-06-10, 14:08   

zhiqiang napisa³/a:

Myślisz, że co powinienem zrobić jeśli chciałbym trenować w klubie? Trenować na większej bramce gdzieś na podwórku z kolegami czy szukać już jakiegoś trenera/klubu?



Na razie zapisać się do jakiegoś przeciętnego klubu dla młodzieży i zacząć grac na dużej bramce,wcześniej się przyzwyczaisz do wielkości tym lepiej dla ciebie.

Zawsze możesz porozmawiać z trenerem tego klubu,o tym że chcesz trenować tylko na bramce oraz czy jest możliwość indywidualnych treningów

Postaraj się grając jako bramkarz włożyć w to serce,a to już dobra droga do zauważenia ciebie
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

zhiqiang  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Wrz 2011

   

Wys³any: 2012-06-11, 16:33   

Jeśli chodzi o tego trenera to chodziło mi o jakiś klub z ligi C,B lub A, bo nawet na okręgówkę się pewnie nie nadaję ^^. Gdzie mógłbym w okolicy szukać takich klubów/zrzeszeń ?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com