Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-30, 00:06   

Ale off toooop! Wstydźcie się dziobaski! oj, Quku na was palcem kiwa!
Ja lubię wrażliwych mężczyzn, ale nie popadajmy w skrajności. jeśli chłopak płacze przy byle okazji czy obrażony ucieka z rykiem no to jest już cóż... nie męskie.
 

dziecko wołczyna

User


Do³±czy³: 29 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-30, 00:28   

generalnie we wszystkim powinniśmy zachować umiar ;)

Mężczyzna powinien być mężczyzną i już ;) Co nie znaczy, że ma mieć większy biceps niż moje dwa uda itp. Powinien po prostu być męski. I nie wyobrażam sobie, żeby miał być jakiś taki pozbawiony uczuć. Nutka romantyzmu musi być ;)
 

farbenka  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Lis 2009

Sk±d: Honolulu

   

Wys³any: 2010-05-30, 01:11   

LubiÄ™, ale bez przesady. :)
_________________
Nie wiem jaki jestem, ale cierpiÄ™, gdy mnie deformujÄ…... Wbrew wszystkiemu chcÄ™ być sobÄ…. — Witold Gombrowicz
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-05-30, 11:47   

Generalnie wrażliwość jest zaletą i to dużą,ale nie można popadać w skrajności.Mężczyzna powinien ukrywać swoją wrażliwość i okazywać ją tylko w pewnych sytuacjach,a nie płakać na każdym filmie,rozpaczać z powodu rozjechanego zwierzęcia etc.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

sagi0310  

User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 16 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-05-30, 13:53   

moim zdaniem chlopak powinein sie wzruszac tylko w bardzo smutnych chwilach jesli takowe sa ale nie ze na kazdym kroku taki jest... mam takiego kolege (sie znaczy on cos wiecej do mnie czuje) i on poprostu jest taki strasznie wrazliwy az mnie odpycha od niego...
_________________
Nigdy nie mów zawsze... !
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-05-30, 14:02   

Facet powinien być wrażliwy, tak samo jak dziewczyna, ale nie powinien oczywiście przesadzać. W końcu to on prowadzi swoją kobietę przez życie i jest dla niej oparciem w trudnych chwilach.
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

praDa  

Mega wymiatacz

Sex, rock and thea!



Wiek: 35

Do³±czy³a: 07 Maj 2010

Sk±d: Den Haag / Rijswijk

   

Wys³any: 2010-05-30, 14:16   

jutro napisa³/a:

Facet powinien być wrażliwy, tak samo jak dziewczyna, ale nie powinien oczywiście przesadzać. W końcu to on prowadzi swoją kobietę przez życie i jest dla niej oparciem w trudnych chwilach.



Facet prowadzi dziewczyne przez zycie? Oj modl sie kolego, zebys nie trafil na jakas feministke z tymi slowami, bo ona moze Cie trafic prosto w twarz. Co to kobieta jest jakas uposledzona, ze facet ja musi PROWADZIC przez zycie?
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-05-30, 14:19   

praDa napisa³/a:

Co to kobieta jest jakas uposledzona, ze facet ja musi PROWADZIC przez zycie?


Tak.

Ja sie z jutro zgadzam w stu procentach, większość kobiet nie potrafi zadbać o swoje życie.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

praDa  

Mega wymiatacz

Sex, rock and thea!



Wiek: 35

Do³±czy³a: 07 Maj 2010

Sk±d: Den Haag / Rijswijk

   

Wys³any: 2010-05-30, 14:31   

No widzisz Straho, mimo ze ladne te kobiety, ktore widywales, to kaleki zyciowe : )
Ale dobra, juz mi sie znudzilo odpowiadanie na te Twoje trollowanie : P
_________________
"Her heart is on her sleeve and it is looking right through me
You gently vicious slowly never felt so naked
Sex not love, I taste it in your make up
Sex not love, I taste in your lips"
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-05-30, 15:29   

praDa, Facet powinien pełnić jakąś rolę w życiu kobiety i ta rola nie powinna się ograniczać do seksu, bo widzę, że tylko tego oczekujesz od płci przeciwnej.

Nie napisałem, że kobieta jest gorsza od mężczyzny. Pisząc, że to facet prowadzi kobietę przez życie, miałem na myśli, że o nią dba, sprawia, że czuje się przy nim bezpieczna. Kobieta powinna wiedzieć, że może na nim zawsze polegać i ma w nim oparcie. Oczywiście to też działa w drugą stronę, bo przez życie idzie się przecież razem, ale nie ukrywajmy, że to mężczyzna powinien być głową rodziny.

praDa napisa³/a:

Oj modl sie kolego, zebys nie trafil na jakas feministke z tymi slowami


Ten feminizm się zazwyczaj kończy gdy trzeba zmienić koło w aucie albo wnieść szafę na piętro.
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-30, 15:34   

jutro, zgadzam się z Tobą. Mężczyzna jednak powinien dbać o sowią kobietę i pilnować, by była bezpieczna. Jednak nie może być takim całkiem zimnym draniem. Przynajmniej ja lubię czuć się kochana i pod tym względem rozpieszczana.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-05-30, 15:37   

praDa napisa³/a:

? Oj modl sie kolego, zebys nie trafil na jakas feministke z tymi slowami, bo ona moze Cie trafic prosto w twarz.


Nie trafi ;) . I nigdy prosto w twarz nie dostanie;d.

Wrażliwość u mężczyzn w żadnycm, wypadku nie jest wadą, przynjamniej dla mnie. Lubię jeśli jest wrażliwy, jeśli dba, kocha, potrafi okazać uczucie. Lepszy taki wrażliwy, niż oschły i zimny.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2010-05-30, 15:41   

Wrażliwi mężczyźni są w porządku, jak najbardziej.
Choć sporo zależy od tej definicji wrażliwości, bo przecież nie każdy postrzega ją w ten sam sposób. Dla jednej osoby osoba wrażliwa to synonim człowieka przesadnie egzaltowanego i płaczliwego, a dla kogoś innego po prostu ktoś obdarzony empatią i czułością.

Ja lubiÄ™. ;)
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

praDa  

Mega wymiatacz

Sex, rock and thea!



Wiek: 35

Do³±czy³a: 07 Maj 2010

Sk±d: Den Haag / Rijswijk

   

Wys³any: 2010-05-30, 15:46   

jutro napisa³/a:

ale nie ukrywajmy, że to mężczyzna powinien być głową rodziny.



No i wlasnie tu sie nie zgadzamy, mamy zupelnie inne pojecie kobiety i mezczyzny.
Mezczyzna nie ma byc glowa rodziny, nikt nie ma byc glowa rodziny. Rodzina sklada sie z kobiety i mezczyzny, ktorzy wzajemnie sie uzupelniaja i zadne nie pelni roli nadrzednej czy podrzednej. I dla mnie takie teksty sa po prostu szowinistysczne i razaco aroganckie ; ]

motyl napisa³/a:

Nie trafi . I nigdy prosto w twarz nie dostanie;d.



A skad ta pewnosc?
_________________
"Her heart is on her sleeve and it is looking right through me
You gently vicious slowly never felt so naked
Sex not love, I taste it in your make up
Sex not love, I taste in your lips"
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-05-30, 15:50   

praDa napisa³/a:

Mezczyzna nie ma byc glowa rodziny, nikt nie ma byc glowa rodziny. Rodzina sklada sie z kobiety i mezczyzny, ktorzy wzajemnie sie uzupelniaja i zadne nie pelni roli nadrzednej czy podrzednej.


Powiedzmy sobie szczerze, że ktoś jednak w związku musi wieść prym i podejmować ostateczne decyzje jeśli interesy są sprzeczne. To już zależy tylko od charakteru i siły przebicia jednego z partnerów.

Cytat:

A skad ta pewnosc?


Bo jest mój;).
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com