Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Avell  

Stały User

Wi(e)dzÄ…cy.



Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Maj 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-30, 15:59   

Cytat:

Powiedzmy sobie szczerze, że ktoś jednak w związku musi wieść prym i podejmować ostateczne decyzje jeśli interesy są sprzeczne. To już zależy tylko od charakteru i siły przebicia jednego z partnerów.




Prawda. Każdy związek działa na tej zasadzie, tak przynajmniej uczyli mnie na pierwszym roku socjologii i psychologii ;)
 

praDa  

Mega wymiatacz

Sex, rock and thea!



Wiek: 35

Do³±czy³a: 07 Maj 2010

Sk±d: Den Haag / Rijswijk

   

Wys³any: 2010-05-30, 16:03   

Cytat:


Cytat:

A skad ta pewnosc?


Bo jest mój;).



Chodzilo mi o jakakolwiek feministke, z ktora bedzie mial okazje rozmawiac.

To o czym mowicie to jest roznica charakterow, jedna osoba jest bardziej ulegla, druga bardziej dominujaca, zawsze tak jest. Ale nie ma to nic wspolnego z tym, czy jest to kobieta czy mezczyzna. I funkcje w zwiazku nie maja nic wspolnego z plcia.
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-05-30, 16:39   

motyl napisa³/a:

Bo jest mój;).

dokładnie;p

praDa napisa³/a:

Chodzilo mi o jakakolwiek feministke, z ktora bedzie mial okazje rozmawiac.


Napisałem co myślę o feminizmie. Nie będzie takiej rozmowy bo będzie ona bezcelowa.

praDa napisa³/a:

I funkcje w zwiazku nie maja nic wspolnego z plcia.


Tak i nie. Tu znów wyjdzie, że jednak jestem staromodny. Kobieta powinna być dla mnie kobieca i nie wypada jej robić pewnych rzeczy;) No cóż, każdy ma inne poglądy.
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

praDa  

Mega wymiatacz

Sex, rock and thea!



Wiek: 35

Do³±czy³a: 07 Maj 2010

Sk±d: Den Haag / Rijswijk

   

Wys³any: 2010-05-30, 16:40   

jutro napisa³/a:

Kobieta powinna być dla mnie kobieca i nie wypada jej robić pewnych rzeczy;) No cóż, każdy ma inne poglądy.



Niby jakich?
_________________
"Her heart is on her sleeve and it is looking right through me
You gently vicious slowly never felt so naked
Sex not love, I taste it in your make up
Sex not love, I taste in your lips"
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-05-30, 16:44   

tak, lubie wrazliwych facetow, ale wszystko ma miec umiar, facet ma byc meski tez.
wrazliwy nie oznacza placzacego an filmach, tylko faceta ktory nie jest obojetny na zło i cierpienie, który ma po prostu serce.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-30, 17:22   

Cytat:

Kobieta powinna być dla mnie kobieca i nie wypada jej robić pewnych rzeczy;) No cóż, każdy ma inne poglądy.



Nie ma rzeczy, której nie wypada tylko kobiecie. Przynajmniej wg mnie. Mówicie, że nie powinna palić, kląć. A wy, mężczyźni? Dziewczynie nie wypada, to i wam nie wypada, a każdy ma inne zasady (np. ja w doborowym towarzystwie się nie krępuję wcale ale zważam na to z kim mam do czynienia). Dziewczynie nie wypada się k*rwić to i wam nie wypada łazić na dziwki. To jest tak proste do zrozumienia że chyba nic więcej nie mam do dodania. To co napisałam nie ma nic wspólnego z równouprawnieniem ani feminizmem (głupota) ale takie poglądy że facetom wolno a kobietom nie wolno jest idiotyczne. Tobie wolno, wolno i Twojej kobiecie.

@temat

Tak, lubię wrażliwych facetów, ale bez przesady. Powinien się interesować się tym co się wokół niego i mnie dzieje, umieć S£UCHAÆ (jak niewielu znam facetów którzy umieją słuchać...), wkładać dużo serca w swoje uczucia jaki hobby. Ale nie do tego stopnia że dogłębnie ranią go durne uwagi otoczenia, taki mazgaj to tylko problem. Musi być twardy ale czuły, koniec.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2010-05-30, 17:31   

Czy kobiety lubią wrażliwych mężczyzn ?

Damn napisa³/a:

Musi być twardy ale czuły, koniec.


Jak sam widzisz twoje pytanie jest pytaniem retorycznym. Nie dostaniesz prostej i jasnej odpowiedzi. Obojętnie jaki byś nie był one zawsze będą szukały wyimaginowanych ideałów, wszystkiego po trochu. W związku z tym nie pozostaje im nic innego jak zadowolic się tym co mają ;) Nie ustawiaj siebie pod kątem kobiety tylko znajdź taką która akceptuje cię takim jakim jesteś bo się zamęczysz pytaniami jaki powinieneś byc. :]
_________________
___________________________
 

Avell  

Stały User

Wi(e)dzÄ…cy.



Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Maj 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-30, 17:39   

Girtz napisa³/a:

Czy kobiety lubią wrażliwych mężczyzn ?

Damn napisa³/a:

Musi być twardy ale czuły, koniec.


Jak sam widzisz twoje pytanie jest pytaniem retorycznym. Nie dostaniesz prostej i jasnej odpowiedzi. Obojętnie jaki byś nie był one zawsze będą szukały wyimaginowanych ideałów, wszystkiego po trochu. W związku z tym nie pozostaje im nic innego jak zadowolic się tym co mają ;) Nie ustawiaj siebie pod kątem kobiety tylko znajdź taką która akceptuje cię takim jakim jesteś bo się zamęczysz pytaniami jaki powinieneś byc. :]




Nie nazywałbym tego wyimaginowanym ideałem. To po prostu przedstawia pewnego siebie i inteligentnego faceta. (pewność siebie w różnych sytuacjach można podciągnąć pod hasło "twardy", inteligencja natomiast sprawia, że człowiek dostrzega świat i problemy, które go otaczają.) Empatia to naturalna, ludzka rzecz. Mało ludzi nie wykazuje tego typu zachowań.
_________________
'Nie uznajesz żadnych wartości,
cale twoje życie to nihilizm, cynizm, sarkazm i orgazm.
We francji mógłbyś zrobić z tego hasło wyborcze i wygrać'
- Woody Allen
 

praDa  

Mega wymiatacz

Sex, rock and thea!



Wiek: 35

Do³±czy³a: 07 Maj 2010

Sk±d: Den Haag / Rijswijk

   

Wys³any: 2010-05-30, 17:46   

Damn napisa³/a:

z równouprawnieniem ani feminizmem (głupota)


Rownouprawnienie to wedlug Ciebie glupota : D?
_________________
"Her heart is on her sleeve and it is looking right through me
You gently vicious slowly never felt so naked
Sex not love, I taste it in your make up
Sex not love, I taste in your lips"
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-05-30, 18:59   

praDa, co sprawia, że kobieta jest kobieca? sama odpowiedz sobie na te pytanie;)

Damn napisa³/a:

Nie ma rzeczy, której nie wypada tylko kobiecie. Przynajmniej wg mnie. Mówicie, że nie powinna palić, kląć. A wy, mężczyźni?


Rozumiem o co Ci chodzi, nie powinno się wymagać więcej od kogoś, niż sami możemy dać.
Hm. jaki ja jestem, to już powinna ocenić moja dziewczyna:)
Każda dziewczyna zwraca uwagę u chłopaka na co innego.
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-05-30, 19:07   

jutro napisa³/a:

Nie ma rzeczy, której nie wypada tylko kobiecie. Przynajmniej wg mnie. Mówicie, że nie powinna palić, kląć. A wy, mężczyźni?



Bo nie powinna co nie znaczy, że facet może. Też nie powinien. Ale ja ze swojej strony jako facet jak słyszę, że facet klnie to mnie to nie razi jak kobieta to i owszem. Nie ma co ukrywać, że kobiety się różnią od mężczyzn i dlatego kobieta powinna zostać kobietą (co znaczy także, że facet musi być facetem z czym też ostatnimi czasy są problemy).

Chodzi o to, że są typowe męskie zachowania i kobiece i choć to wszystko się zmienia to jakieś stare obyczaje pozostały na szczęście.

Damn napisa³/a:

Dziewczynie nie wypada się k*rwić to i wam nie wypada łazić na dziwki.



Nikt nie mówi, że facetom wypada chodzić na dziwki.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Kasias  

Hiper wymiatacz

Tak, drażnie Cię.



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-06-01, 22:41   

Wrażliwy chłopak? Owszem ;p Ale nie przewrażliwiony. Po prostu niech ma w sobie trochę empatii. Ale też z umiarem.
_________________
Nie ma już nic.
I już nic nie spotka nas.
Nie ma w niebie naszych gwiazd
Kolejny raz,
¦wiat zatoczył z nami krąg.
Wyrwał wiarę z naszych rąk,
Nie ma już nic.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-06-02, 16:56   

diego napisa³/a:



Damn napisa³/a:

Dziewczynie nie wypada się k*rwić to i wam nie wypada łazić na dziwki.



Nikt nie mówi, że facetom wypada chodzić na dziwki.



Niektórzy tak twierdzą. Niekoniecznie tu.

E tam, wyimaginowane ideały :D. ¯e musi być wrażliwy wobec mnie, to oczywiste i potrzebne. Także wobec spraw które dotyczą mnie i moich upodobań. Nie jest trudno trafić na takiego właśnie faceta, trudniej trafić na takiego który będzie pasował do danej kobiety, nie wspominam o inteligencji która dotyczy obu płci. Trzeba szukać po prostu kogoś normalnego, wrażliwość to ludzka cecha.

Tak, uważam, że równouprawnienie "wychodzące" od kobiet to jest głupota. Nigdy nie będę o to walczyć, kobieta to kobieta, mężczyzna to mężczyzna i domaganie się jakichś chorych praw tylko dlatego że jest się kobietą jest głupie. Kobiety mają przywileje jako istoty delikatne, feministki to w większości osoby które tego nie dostrzegają. Kobieta powinna mieć prawa takie jak kobieta a nie domagać się praw mężczyzny. Ale to nie ten temat, tak tylko napomknęłam.

A to że kobiecie mniej wypada przeklinać niż mężczyźnie (@diego) to nie zgadzam się, może bardziej razi w dzisiejszym świecie ale pytam, dlaczego? Nie mówię o kobietach wulgarnych, mówię o kobietach które są po prostu wyluzowane, taką mają osobowość i nie boją się tego, bo to są tylko słowa. Fakt faktem, są elementem kultury osobistej dlatego obu płciom nie wypada mówić takich słów na prawo i lewo, no i nie w każdym towarzystwie. Przeklinanie nie jest typowo męskim zwyczajem. Nie mam czegoś takiego że bardziej mnie razi gdy przeklina kobieta niż mężczyzna. Zawsze zdarza mi się głupio popatrzyć gdy słyszę takie wiązanki a zwłaszcza jeśli idzie rodzic(e) z dzieckiem, i rzuca. Prawda jest taka że wulgaryzmy są same w sobie niedyskretne i też nie chciałabym mieć faceta który tak nimi szasta. A tu tylko dziewczynki muszą być grzeczne, nie pal nie klnij bo to takie niekobiece. Tak wy sugerujecie. Palenie papierosów to tu się zgadzam, kobietom zwłaszcza młodym to nie pasuje, ale uniknęłabym słowa "nie przystoi". Wolno im.

To moje zdanie. Są rzeczy kobiece i niekobiece, dlatego mówiłam o równouprawnieniu, ale zwyczajnych nawyków jak owe przeklinanie czy palenie papierosów takie coś zwyczajnie nie obejmuje. W dzisiejszych czasach tak jest, że upita kobieta albo wulgarna jest postrzegana źle i to jest absolutnie uzasadnione, nie popieram tego. Natomiast pijani czy wulgarni faceci, gdy ich widzą ludzie, reagują śmiechem. To jest złe.

EOT.

PS: Ale mi to długie wyszło... sory xD. Nie dam rady tego skrócić. Nie chce wam się czytać to nie czytajcie.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Avell  

Stały User

Wi(e)dzÄ…cy.



Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Maj 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-06-02, 17:30   

Damn napisa³/a:



PS: Ale mi to długie wyszło... sory xD. Nie dam rady tego skrócić. Nie chce wam się czytać to nie czytajcie.

'


Nie przepraszaj za długie posty. Są tu chyba userzy, którzy w życiu przeczytali parę książek i dłuższy post nie jest dla nich problemem. Osobiście wolę gdy są długie(:D), wyczerpujące, niż dodawanie od siebie po groszu co trzecią wypowiedź.

Przepraszam za OFF'a, ale strasznie mnie te przeprosiny zabolały w nerkę!
_________________
'Nie uznajesz żadnych wartości,
cale twoje życie to nihilizm, cynizm, sarkazm i orgazm.
We francji mógłbyś zrobić z tego hasło wyborcze i wygrać'
- Woody Allen
 

praDa  

Mega wymiatacz

Sex, rock and thea!



Wiek: 35

Do³±czy³a: 07 Maj 2010

Sk±d: Den Haag / Rijswijk

   

Wys³any: 2010-06-02, 17:47   

Cytat:

Tak, uważam, że równouprawnienie "wychodzące" od kobiet to jest głupota. Nigdy nie będę o to walczyć, kobieta to kobieta, mężczyzna to mężczyzna i domaganie się jakichś chorych praw tylko dlatego że jest się kobietą jest głupie. Kobiety mają przywileje jako istoty delikatne, feministki to w większości osoby które tego nie dostrzegają. Kobieta powinna mieć prawa takie jak kobieta a nie domagać się praw mężczyzny. Ale to nie ten temat, tak tylko napomknęłam.


Czyli jak nagle jakis debil dorwie sie do wladzy, krzyknie, zeby odebrac kobietom prawo wyborcze, przyjmie sie (tak tak, maloprawdopodobna hipoteza) to tez bedziesz twierdzic, ze rownouprawnienie to glupota? Moim zdaniem nie wiesz o czym mowisz, kobieta mezczyznie rowna, jedna jest slabsza, druga silniejsza, jedna bardziej kobieca, druga zas mniej. Ale jak ktoras chce pracowac w kopalni czy stoczni to prosze bardzo, nie widze nic przeciwko.
Zreszta czemu faceci maja pracowac dluzej niz kobiety? Stad sie wlasnie bierze problem, ktory polega na tym, ze chetniej zatrudnia sie facetow w zarzadzaniu, kierownictwie, menadzerstwie i innych wyzszych funkcjach. Ale jak nadal chcesz isc przez zycie pod gorke, tylko dlatego ze jestes kobieta- prosze bardz...
_________________
"Her heart is on her sleeve and it is looking right through me
You gently vicious slowly never felt so naked
Sex not love, I taste it in your make up
Sex not love, I taste in your lips"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com