Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Wyniki ankiety

Czy lubisz Roberta Lewandowskiego?

  • Tak, i uważam go za jednego z najlepszych napastników Å›wiata 11% [ 2 ]
  • Tak,ale nie uważam go za jednego z najlepszych napastników Å›wiata 44% [ 8 ]
  • Nie,nienawidzÄ™ go,gdyż osiÄ…gnÄ…Å‚ wiÄ™cej ode mnie 11% [ 2 ]
  • Nie,uważam go za drewno,które nie potrafi grać,wykorzystuje tylko podania kolegów,a w reprezentacji nie pokazuje zupeÅ‚nie nic 33% [ 6 ]

G³osowañ: 18

Wszystkich G³osów: 18

Autor

Wiadomo¶æ

Michal453  

Stały User


Wiek: 25

Do³±czy³: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2013-06-09, 17:13   Czy lubisz Roberta Lewandowskiego?

Jak w temacie.
_________________
Ani komunizm, ani kapitalizm - trzecia droga, wolność, nacjonalizm!
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2013-06-09, 17:30   

Zaznaczyłem ostatnią odpowiedź. Cała Polska jara sie Lewandowskim, a to przecież przecietny gracz u szczytu swoich możliwości. A w moich oczach pogrążył sie całkowicie podczas meczu finałowego LM, gdy chamsko sfaulował zawodnika Bayernu. Ja nie mam szacunku dla takich... ekhm... pizd.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2013-06-09, 20:42   

Robert Lewandowski to dobry zawodnik, ale w meczach dla polski od bodajże trzech lat nie strzelił nawet jednej bramki, więc ja nie wiem czym tu się jarać.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2013-06-09, 23:12   

Lady Virgin napisa³/a:

w meczach dla polski od bodajże trzech lat nie strzelił nawet jednej bramki


No jak to. Armenii strzelił
_________________
There can be only one
 

BandytaMKS

User


ImiÄ™: Mariusz

Do³±czy³: 19 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-06-10, 01:35   

Nie szanuję go, bo na to nie zasługuje.

Miał duże spięcia z Błaszczykowskim na tle politycznym i nawet trener Borussi go musiał uspokajać.

Zresztą on się oszczędza na mecze kadry i nie daje z siebie wszystkiego. Jak to możliwe, że zawodnik który strzela 4 bramki Realowi Madryt i nie umie strzelić bramki San Marino i Mołdawii (Karnych nie liczę) Ludzie podają argumenty...a to za mało podań, a to cała defensywa rywala się na nim skupia. Guzik prawda. Z rywalem pokroju Mołdawii czy San Marino powinien strzelić bramkę z gry. Inni napastnicy, grający na wysokim poziomie, nie mają problem z grą w kadrze.

W finale LM prostacko nadepnął na nogę leżącego rywala, żenada.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2013-06-10, 09:20   

BandytaMKS napisa³/a:

Inni napastnicy, grajÄ…cy na wysokim poziomie, nie majÄ… problem z grÄ… w kadrze.


A żebyś się nie zdziwił
_________________
There can be only one
 

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry


ImiÄ™: Anka

Do³±czy³a: 20 Wrz 2011

Sk±d: MAZOWSZE

   

Wys³any: 2013-06-10, 11:29   

Jestem laikiem, ale raczej go lubię, szkoda, że w reprezentacji mu tak dobrze nie szło. ale cóż potrzeba zespołu, a nie samych ludzi ;)
_________________
Myślę, więc jestem - i zniknął...
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2013-06-10, 14:10   

Szczerze go nie lubię. Mimo genialnego meczu z Realem nie uważam go za nikogo wielkiego. Jego gra w kadrze jest tragiczna w finale LM wyróżnił się chamskim nadepnięciem na Boatenga. ¯aden gwiazdor z niego, zwykły przeciętniak co pokazuje meczami w reprezentacji i słabą grą w finale LM. Tamten post miał literówki i moderator może go usunąć
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-06-10, 17:05   

Odznaczyłam "Nie, nienawidzę go, gdyż osiągnął więcej ode mnie"- lachen milenium.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2013-06-10, 17:48   

Strzelał w Zniczu, strzelał w Lechu, strzela w BVB. Dlaczego nie strzela w reprezentacji? Sam nie wiem. Piłkarzem jest dobrym, aczkolwiek powinien zmienić managera, który niszczy mu reputację. Sam powinien ostatecznie zadecydować o swojej przyszłości, zamiast bawić się w kotka i myszkę ze wszystkimi dookoła. Gdyby Robert był indywidualistą, to zapewne nie narzekalibyśmy na to, że jego licznik goli nie tyka co mecz. W Borussi wszyscy grają pod niego, dlatego w tym klubie widziałbym jego przyszłość. Z drugiej strony Lewandowski słusznie upomina się o wyższy kontrakt.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

nateq

Stały User



Do³±czy³: 18 Gru 2011

   

Wys³any: 2013-06-12, 19:07   

Jest dobry, ale to pozer i wydaje mi się, że w reprezentacji gra bo mu płacą, ale tak naprawdę to mu sie nie chce. Nie wiem jak jest, może w reprze gra słabo bo nie ma z kim grać ? Grosicki i Murawski to nie Reus i Gotze, więc może w tym problem. Zaznaczyłem jednakże opcję drugą, bo strzelać potrafi.
_________________
"Miłość to wojna, a może wojna to piekło, to chyba znaczy, że miłość jest piekłem."
 

Toksyczny  

User



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Cze 2013

   

Wys³any: 2013-06-17, 08:34   

Lewandowski to dobry piłkarz, nie można mu odebrać umiejętności. Potrafi się świetnie zastawić z piłką a jego gra tyłem do bramki potrafi być imponująca na skale światową.Wielu zarzuca mu brak bramek w reprezentacji ale chyba wielu zapomina o tym do cholery że on jest środkowym napastnikiem, ustawionym najwyżej ("na szpicy") i jest uzależniony od podań. Obejrzyjcie sobie powtórki jak rzadko do niego dochodzą podania, jak rzadko inni reprezentanci szukają i ryzykują prostopadłych podań.
Jeśli macie do kogoś zarzuty że Lewy nie trafia, to miejcie je do polskiego systemu szkoleniowego i PZPN że w 40 milionowym kraju nie ma ani jednego piłkarza który chociażby w paru % przypominał graczy pokroju jakim jest np. Reus bądź Gotze który potrafiłby dogrywać piłki do napastnika.
Niektórzy nazywają Go też "Drewnem"...
Yhm ? To "drewno" strzela 10 bramek w LM i 24 w Bundeslidze.
Polska mentalność jest śmieszna, ale czasem przeraża.
Przez tyle lat nie mieliśmy piłkarza który zrobiłby "szum" na świecie a jak jest to i tak coś nie pasuje...
Czy chcecie czy nie Robert Lewandowski to na prawdę dobry piłkarz, a reprezentacja to zespół w którym samemu się nie wygra.

Akeyo20 napisa³/a:

Inni napastnicy, grajÄ…cy na wysokim poziomie, nie majÄ… problem z grÄ… w kadrze.


Była wielka gwiazda Manchesteru United Andy Cole grający tam w latach 1995 - 2001 zagrał w barwach "czerwonych diabłów" 195 mecze i strzelił 93 gole, za to w reprezentacji Anglii strzelił JEDN¡ JEDYN¡ bramkę a szanse dawano mu 15 razy.
_________________
"Ja­kie słowo wy­powiesz, ta­kie usłyszysz."
 

Bardock

User


Do³±czy³: 02 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2013-06-17, 17:13   

Nie znam go, więc nie stwierdzę czy go lubię, jak niektórzy niemyślących w tym temacie. ;d
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com