Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-10, 16:39

Autor

Wiadomo¶æ

Girl_D  

User


Wiek: 34

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 11:10   czy mogÄ™ siÄ™ obawiać ciÄ…zy....

Witam. Mam taki problem... 7 marca kochalismy sie z chlopakiem, ale bardzo krotko, nawet nie wiem czy to stosunkiem mozna nazwac. Gdyz wlozył doslownie tylko ok 5razy... Bez zabezpieczenia. Ale oczywiscie wytrysku nie było. Dzis jest 17marzec a ja nie dostalam okresu mimo iz w ostatnich 3miesiacach mialam w miare regularny ( daty: 14grudzien, 13styczen, 12luty) Dodam tez ze w ostanim miesiacu od 15lutego do 3 marca bardzo chorowalam - mononukleoza. lezalam w szpitalu, bralam leki antybiotyki. Czy ten fakt moze wplywac na brak okresu czy jednak powinnam sie obawiac ciąży? ;/
_________________
"Szczęście, to mieć przy sobie kogoś komu możesz zaufać" Kocham na zawsze :*:*:*
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-17, 11:15   

Girl_D napisa³/a:

Ale oczywiscie wytrysku nie było.


Skoro nie było wytrysku to nie ma ciąży.

Girl_D napisa³/a:

bralam leki antybiotyki


Tak, antybiotyki mogą wpłynąć na okres, przyśpieszyć go lub opóźnić. Poczekaj jeszcze trochę, a jak po 2 tygodniach nie będziesz miała to idź do ginekologa.
_________________
ona umrze martwa.
 

Girl_D  

User


Wiek: 34

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 11:36   

Nio tak napewno zgłosze sie do lekarza jesli nie dostane okresu. Niby nie mozna zajsc w ciaze gdy nie ma wytrysku ale jednak slyszy sie ze w płynie jaki wydziela sie z penisa wskutek podniecenia itd mogą znajdowac sie niewielkie ilosci plemnikow... ;/
_________________
"Szczęście, to mieć przy sobie kogoś komu możesz zaufać" Kocham na zawsze :*:*:*
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-17, 11:49   

Girl_D napisa³/a:

wskutek podniecenia i


Tak, ale to jest tuż przed wytryskiem. A skoro nie było, chyba ze to był stosunek przerwany?
_________________
ona umrze martwa.
 

Girl_D  

User


Wiek: 34

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 11:51   

nie nie, wytrysku nie bylo wogole, ani wewnatrz ani na zewnatrz.... he
_________________
"Szczęście, to mieć przy sobie kogoś komu możesz zaufać" Kocham na zawsze :*:*:*
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-17, 11:53   

No to nie masz się czego obawiać. :)
_________________
ona umrze martwa.
 

Girl_D  

User


Wiek: 34

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 12:08   

nio obys miala racje he... Ale okres sie nigdy az tak dlugo nie spozniał wiec jakos sie martwie poprostu ehhh ...
_________________
"Szczęście, to mieć przy sobie kogoś komu możesz zaufać" Kocham na zawsze :*:*:*
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-17, 12:18   

Leki zaszkodziły tym bardziej, że leżałaś w szpitalu, więc mogli Ci podawać mocniejsze.
Nie masz czego się bać ;)
_________________
ona umrze martwa.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 13:19   

Girl_D napisa³/a:

Witam. Mam taki problem... 7 marca kochalismy sie z chlopakiem, ale bardzo krotko, nawet nie wiem czy to stosunkiem mozna nazwac. Gdyz wlozył doslownie tylko ok 5razy... Bez zabezpieczenia.



Jeszcze jest takie coś jak płyn przedejakulacyjny jest to faza przez wytryskiem pojawia się ona przy silnym podnieceniu i ku pokrzepieniu Twego serca w tym płynie również mogą znajdować się plemniki.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 13:37   

Missy napisa³/a:

Skoro nie było wytrysku to nie ma ciąży.



Sprawiasz wrażenie niegłupiej dziewczyny, a tu taaaaka bzdura :-o

Tak, można zajść w ciążę bez wytrysku, co więcej, nie jest to jakieś czysto matematyczne prawdopodobieństwo, szansa nie jest wcale taka minimalna.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2009-03-17, 14:34   

poem sometimes napisa³/a:

Tak, można zajść w ciążę bez wytrysku, co więcej, nie jest to jakieś czysto matematyczne prawdopodobieństwo, szansa nie jest wcale taka minimalna.


nareszcie ktoś mądry się odezwał.
To fakt. Nie musi dojść do wytrysku żeby zajść w ciąże. Mam wiele znajomych, które tak zaszło. W płynie ejakulacyjnym również znajdują się plemniki.
Choroba i antybiotki jak najbardziej mogą opóźnić okres. Jeśli masz jednak jakieś obawy zrób test ciążowy. Teraz będzie już wiarygodny.
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-17, 14:34   

poem sometimes napisa³/a:

bzdura


Nie zrozumiałam wcześniejszej intencji koleżanki.
Wiem, że można zajść bez wytrysku, ale płyn w którym znajdują się plemniki jak już wcześniej wspomniałam wypływa kilka chwil przed samą erekcją. Tak słyszałam. Mogę się mylić oczywiście nie jestem ekspertem w tej dziedzinie :-P
_________________
ona umrze martwa.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 14:46   

Tak więc idź sobie kupić test a najwyżej później się raduj bycia szczęśliwą mamusią ;]

Albo mamusią przez głupotę.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Ostatnio zmieniony przez Mizantrop 2009-03-17, 14:48, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2009-03-17, 14:47   

Missy, wypływa już przy silnym podnieceniu ;)
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 15:44   

Jestem podobnego zdania co niektórzy.Najlepiej sprawdzić to testem
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com