Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

stacho170493  

Stały User



ImiÄ™: Stasiek

Wiek: 31

Do³±czy³: 12 Lis 2008

Sk±d: okolice Niska:D

   

Wys³any: 2010-03-02, 22:00   Czy to moze być miÅ‚ość i trwaÅ‚y zwiÄ…zek??

otóż zastanawiam się czy można według was zbudować trwały związek wtedy gdy zna sie dziewczyne tydzień lub 2 tygodnie i czuje sie coś takiego jakby to była miłość to tej dziewczyny i pyta sie czy zostanie jego dziewczyną...i czy aby to napewno moze byc m,iłość po takim czasie?
 

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2010-03-02, 22:07   

Miłość? ha! xD nie żartuj :-> Najzwyklejsze zauroczenie :] ale nie mówione jest że coś większego z tego nie może wyjść. Ale prawdziwa miłość ehhh w takim okresie czasu i w takim wieku? prosze Cię :-P
_________________
___________________________
 

stacho170493  

Stały User



ImiÄ™: Stasiek

Wiek: 31

Do³±czy³: 12 Lis 2008

Sk±d: okolice Niska:D

   

Wys³any: 2010-03-02, 22:09   

to ile czasu wg Ciebie potrzeba na prawdziwą miłość? :-)
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-02, 22:16   

stacho170493 napisa³/a:

to ile czasu wg Ciebie potrzeba na prawdziwą miłość?


To jest pytanie na ktore nikt Ci jednoznacznie nie odpowie bo ludzie sa rozni. Jednak zeby kogos naprawde pokochac to trzeba kogos dobrze poznac. No wybacz ale po 2 tyg jest to nie mozliwe. Po takim czasie mozna sie co najwyzej zauroczyc.
 

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2010-03-02, 22:23   

"ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz to że Cię nie opuszczę aż do śmierci." Jeżeli dwoje ludzi spełnią tą przysięgę, dopiero wtedy będzie można powiedzieć iż była to prawdziwa miłość ;) Ponieważ wcześniej nigdy nie możesz być tego pewien :]
_________________
___________________________
 

Freeman  

Wymiatacz

M. I love you ;*



ImiÄ™: Adam

Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Lut 2010

Sk±d: Krk (Kraków) :D

   

Wys³any: 2010-03-02, 22:32   

Girtz napisa³/a:

oraz to że Cię nie opuszczę aż do śmierci



A słyszał pan o takim czymś jak rozwód?Brutalne ale prawdziwe .
_________________
2 Wielkie miłości . M ;* i Duży Fiat . Fiat 125p to nie tylko samochód to Styl życia .
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-02, 22:36   

Freeman napisa³/a:

A słyszał pan o takim czymś jak rozwód?Brutalne ale prawdziwe .


Tylko czy jezeli dochodzi do rozwodu to czy to byla prawdziwa milosc?
 

Ower  

Hiper wymiatacz



Wiek: 27

Do³±czy³: 08 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-03-02, 23:02   

martucha1231, o tak, slub i rozwod... i tutaj milosci to raczej nie bylo.
_________________
[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

P.C
 

Alcio_92  

Hiper wymiatacz

ZZ



ImiÄ™: :<

Wiek: 31

Do³±czy³: 15 Sty 2010

Sk±d: Nowa Sól

   

Wys³any: 2010-03-03, 14:50   

Cytat:

i w takim wieku?



16 lat to za mało na prawdziwą miłość ? Nie wydaje mi się ...
_________________
"Nie zabronię Ci marzyć, bo ja tu tylko sprzątam..."
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-03-03, 15:42   

Alcio_92 napisa³/a:

16 lat to za mało na prawdziwą miłość ? Nie wydaje mi się ..


A co to jest prawdziwa miłość ?
Tak uważam,że 16 lat to za mało.
Nie zamierzam tutaj kwestionować siły uczuć jednakże dla mnie ten wiek równoznaczny jest z zakochaniem,zauroczeniem.
Oczywiście,że te uczucia są ważne i silne aczkolwiek nie mają wiele wspólnego z dojrzałym uczuciem,które wiąże się z poczuciem odpowiedzialności oraz jak sama nazwa wskazuje z dojrzałością.
Zresztą samo takie pytanie wskazuje,że owo uczucie ma nie wiele wspólnego z miłością.

stacho170493 napisa³/a:

wtedy gdy zna sie dziewczyne tydzień lub 2 tygodnie i czuje sie coś takiego jakby to była miłość to tej dziewczyny i pyta sie czy zostanie jego dziewczyną...i czy aby to napewno moze byc m,iłość po takim czasie?

_________________
Drugs&hugs.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-03-03, 15:46   

Powiem tak - spotyka się dwoje ludzi, poznają się i po dwóch tygodniach postanowili "spróbujmy być razem" bo zaiskrzyło, okazało się, że świetnie się dogadują - czemu by nie? Nie widzę w tym nic złego, dzisiejsze pary co są razem np. 5 lat też kiedyś były ze sobą ledwo 5 dni, nikt nie wiedział, jak się sprawa skończy - dlatego wydaje mi się, że można stworzyć trwały związek z kimś, kogo się zna na razie tylko dwa tygodnie, choćby dwa dni, ale do stworzenia trwałego związku potrzeba czasu - miesięcy, lat, to nie stanie się z dnia na dzień, aczkolwiek nie należy z góry rezygnować ;) .
Nie nazywałabym jednak dwutygodniowego uczucia Miłością. To na razie zauroczenie, zakochanie, fascynacja, ale takie uczucia są potrzebne aby wyrosła z tego Miłość - która przede wszystkim jest w głowie, w prawdziwej Miłości, moim zdaniem, rozum bierze górę nad emocjami, które potrafią nas zgubić (jak np. gdy w złości gadamy różne rzeczy, jak ktoś kogoś kocha, to wybacza temu drugiemu furię, rozumie, że on tak naprawdę nie myśli itd., ale do tego trzeba dojrzeć, dwa tygodnie to o wieeeele za mało :-) ).
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

mattix160  

User

Let's do it! :)


ImiÄ™: maaaati :D

Do³±czy³: 04 Mar 2010

Sk±d: M'cr

   

Wys³any: 2010-03-06, 14:20   

slow napisa³/a:

Tak uważam,że 16 lat to za mało.



to jak wytłumaczysz fakt ten że dużo moich znajomych mając po 16 lat "zauroczyło" się i są juz ze sobą ponad rok czy nawet więcej... ;>
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-06, 14:36   

mattix160 napisa³/a:

to jak wytłumaczysz fakt ten że dużo moich znajomych mając po 16 lat "zauroczyło" się i są juz ze sobą ponad rok czy nawet więcej


Pytanie nie do mnie ale sie wypowiem. I co w zwiazku z tym ze sa rok? Ja rozpoczelam zwiazek majac 15 lat i jestem juz z tym partnerem 6 lat a najprawdopodobniej za poltora roku biore slub. W tej chwili jest to juz prawdziwa milosc ale nie zmienia to faktu ze w wieku 15-17 a moze nawet 18 lat bylo to zauroczenie, ktore przeksztalcilo sie z czasem w milosc.
 

egemini  

Mega wymiatacz

d-.-b


ImiÄ™: Emil

Wiek: 32

Do³±czy³: 13 Sty 2009

Sk±d: wiesz

   

Wys³any: 2010-03-07, 04:38   

Bylem w związku prawie dwa lata. Dziewczyna ma 16 lat, zostawila mnie bo mnie juz nie kocha. Uwazam ze nie Kochala wcale. Ale na podstawie moich obserwacji, na moim przykładzie powiem ze to jest długi proces, przejście od zauroczenia do prawdziwej milosci. Tak naprawde nie wiadomo kiedy Dokladnie to sie zmienia. Uwazam ze z mojej strony byla to milosc. Wybaczałem jej zdrady, mimo wszystko chcialem dla Niej dobrze, doceniałem co dla mnie Zrobila. Nauczyła mnie Kochac, choc sama nie Kochala.. Eh duzo by mowic a wogole to nie na temat xD osobiście uwazam ze taki wiek to jednak malo. Mimo wszystko. Ale jak mówią poprzednicy, od tego sie zaczyna
_________________

 

love  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Kwi 2009

Sk±d: ¶l±sk

   

Wys³any: 2010-05-15, 17:59   Re: Czy to moze być miÅ‚ość i trwaÅ‚y zwiÄ…zek??

stacho170493 napisa³/a:

otóż zastanawiam się czy można według was zbudować trwały związek wtedy gdy zna sie dziewczyne tydzień lub 2 tygodnie



Nie wykluczam takiej opcji, chociaż to bardzo wątpliwe. Prawdziwe uczucie potrzebuje czasu, by się rozwinąć. Jednak spróbować nikt Wam nie zabroni - nawet jeśli tylko się zauroczyłeś będziesz już miał pewne "doświadczenia".

stacho170493 napisa³/a:

i czuje sie coś takiego jakby to była miłość



Jakby miłość to nie miłość, jedna sprawę mamy załatwioną.

stacho170493 napisa³/a:

i czy aby to napewno moze byc m,iłość po takim czasie?



Nie. Na miłość trzeba czasu.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com