Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

miss.katy  

Stały User

Niezależna .



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Pa¼ 2009

Sk±d: Poland?

   

Wys³any: 2009-12-02, 15:21   

Zaćmienie ^^ Zmierzch - zbyt przesłodzone, chociaż to 'napięcie' xd Księżyc w Nowiu - bez żadnych większych akcji, połowa książki to deprecha Belli. Przed ¦witem - '..wszystko dobrze się kończy ...' - ktoś napisał. No i o to właśnie chodzi. Charlie o wszystkim wie, Volturi dało spokój, Bella została wampirzycą, Jacob 'wpoił się' xd i żyli sobie dłuuugo i szczęśliwie. No super, bardzo oryginalne.
_________________
`We live, as we dream - alone .
 

papiszka  

User



ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-10, 21:12   

Nie wiem ktora ksiazka podobala mi sie najbardziej bo trudno sie zdecydowac ... :-P
chyba jednak przed switem :P bo tam caly czas sie cos dzialo a ja nie lubie jak w ksizce wieje nuda :P a najmniej to podobal mi sie ksiezyc w nowiu :D:P pomimo ze bylo duzo Jacoba to sie strasznie na koncu rozczarowala tym ze w Volterze nic sie nie wydarzylo...;p
 

Daro  

User

;)lużno



ImiÄ™: Darek

Wiek: 33

Do³±czy³: 15 Gru 2009

Sk±d: Trójmiasto

   

Wys³any: 2009-12-17, 18:44   

Zacząłem czytac , ale zatrzymałem sie na "Przed ¦witem" bo mnie trochę znudziło.
_________________
A gdy serce twe przytłoczy Myśl, że żyć nie warto, Z łez ocieraj cudze oczy, Chociaż twoich nie otarto.

Maria Konopnicka (1842 - 1910)
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-01-13, 15:42   

Przeczytałam 3 części. Jeśli mam wybrać najciekawszą, to Księżyc w Nowiu.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

nietutejsza  

Stały User



ImiÄ™: Agu

Wiek: 33

Do³±czy³a: 18 Mar 2010

Sk±d: Choczewo

   

Wys³any: 2010-03-18, 22:51   

Nie uważam, żeby ta seria była perełką literacką, obiektywnie patrząc jest dość idiotyczna, ale pomimo tego lubię ją czytać. Strasznie mnie to odpręża i jak już zacznę to nie mogę się oderwać.
Najbardziej lubię chyba pierwszą część. Trudno powiedzieć właściwie. Ale ostatnia to definitywnie przesada, chociaż jest równie wciągająca xD

A czytaliście może Midnight Sun? To jest Zmierzch pisany oczyma Edwarda (przez autorkę, pisze o tym na swojej stronie), ciekawy pomysł, polecam. Chociaż wyciekło jedynie kilka pierwszych rozdziałów i tak ciekawa lektura.
_________________
Arctic Monkeys - polska strona fanów
http://www.arcticmonkeys.pl/
Zapraszam!
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-03-19, 02:23   

Fanką 'Zmierzchu' nie jestem. Mimo to przeczytałam wszystkie części, 'Zmierzch' wielekrotnie oglądałam (już się znudził), a na 'Księżycu' oczywiście byłam w kinie.
Najbardziej podobała mi się IV część. Chyba najwięcej się tam działo. Najciekawsza, w moim mniemaniu.
Jednak I część może zrobić największe wrażenie. Wiadomo, wtedy 'Edward, Zmierzchu, uuu, łał, ooo' etc.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

krasnal12  

Wymiatacz



ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 04 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-04, 20:49   

Powiem szczerze, że przeczytałam wszystkie części ale nie jestem jakąś specjalną fanką, która piszczy na widok jakiś akcesoriów ze "Zmierzchu".
A wracając do tematu to nie wiem która z części jest najlepsza. Wszystkie mi się podobały, ale najlepsza chyba była czwarta czyli "Przed świtem".
_________________
I believe in nothing.
 

Kika15  

User


ImiÄ™: Kika

Do³±czy³a: 19 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-19, 22:20   

PRZED ¦WITEM!!!
a i;
Mógłby ktoś polecić mi książkę która zawiera:
-wątek miłosny
-troszeczkÄ™ grozy
-Bohaterowie majÄ… powiÄ…zanie z wampirami albo coÅ› w tym rodzaju,
-akcja książki rozgrywa się w 21wieku
-bohaterowie mają po naście lat albo na takich wyglądają....
czyli coÅ› w stylu zmierzchu:)
 

Supermassive.  

Stały User

Realistka.



ImiÄ™: Katarzyna

Do³±czy³a: 24 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-12-01, 15:50   

Fanką nie jestem, ale się wypowiem. Wszystkie części przeczytałam, spodobała mi się tylko Przed ¦witem, przynajmniej coś się dzieje, nie jest aż tak grzecznie. Cała reszta według mnie przesłodzona :-x
_________________
¯ycie jest z pewnością cenne, ale w niektórych przypadkach
jeszcze cenniejsza bywa śmierć.
 

Iris66  

Wymiatacz



Imię: Tuśka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 19 Sty 2011

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2011-01-19, 15:33   

ja kiedys byłam fanka - przez 2 lata, czyałam wszystkie 4 częsci i jeszcze drugie życie bree tanner, ktore przeczytałam w listopadzie i wtedy znowu przeczytałam ksiażki tylko 2 i 4 część, no w ksieżycu w nowiu to przyznaje bylo ciekawie, ale najbardziej podobało mi sie drugie zycie bree tanner - bo tam wampiry nie sa udomowione, a historia jak to w życiu bywa kończy się tragicznie, ale jak zaczęłam czytać przed świtem to było takie mdłe,że nie mogłam sie doczekac końca, porażka mrocznych voulturi, rozejm edzia i jacusia, dziecko mutant, które z punktu widzenia biloga jest szympansem 24 pary chromosomów, i ten niespodziewany "dar" belli dla mnie to jest marysuizm poprostu

[ Dodano: 2011-01-19, 15:33 ]
ja kiedys byłam fanka - przez 2 lata, czyałam wszystkie 4 częsci i jeszcze drugie życie bree tanner, ktore przeczytałam w listopadzie i wtedy znowu przeczytałam ksiażki tylko 2 i 4 część, no w ksieżycu w nowiu to przyznaje bylo ciekawie, ale najbardziej podobało mi sie drugie zycie bree tanner - bo tam wampiry nie sa udomowione, a historia jak to w życiu bywa kończy się tragicznie, ale jak zaczęłam czytać przed świtem to było takie mdłe,że nie mogłam sie doczekac końca, porażka mrocznych voulturi, rozejm edzia i jacusia, dziecko mutant, które z punktu widzenia biloga jest szympansem 24 pary chromosomów, i ten niespodziewany "dar" belli dla mnie to jest marysuizm poprostu
_________________
I sprzedajemy humanitarnie PolskÄ™ w dalszym ciÄ…gu. ~Roman Dmowski

Wprowadzenie komunizmu w Polsce byłoby podobne do nałożenia siodła na krowę. ~Józef Stalin

Silny człowiek jest najsilniejszy gdy jest sam. ~Adolf Hitler
 

axelka  

Mega wymiatacz

...



Do³±czy³a: 27 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-01-19, 17:42   

To
Jest
Tragedia.
Nie da się tego czytać, takie toto płytkie, przesłodzone i bezsensowne. Na domiar złego przewidywalna akcja i wyidealizowani bohaterowie.

Serię przeczytałam, ale mój umiarkowany entuzjazm minął po góra tygodniu.
I tyle w temacie Zmierzchu.
_________________
+++ Błąd Dzielenia Przez Ogórek. Zainstaluj Wszechświat Ponownie I Rebutuj +++
 

zosia  

User



Wiek: 34

Do³±czy³a: 02 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-02-02, 15:22   

Czytaliście już może drugą część sagi Becki Fitzpatrick Crescendo? Jestem zachwycona tą książką. Nasi rówieśnicy stają wobec bardzo trudnych wyborów. W końcu życie podszyte jest tajemnicą i niedomówieniami. Przeczytałam tę książkę jednym tchem. Czekam teraz tylko na ekranizację powieści. Mam nadzieję, że też będzie pełna suspensu jak oryginał.
 

Tristan

User



Do³±czy³: 08 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-02-08, 11:55   

:-P Ja czytałem Crescendo, choć to książka, którą rodzice kupili dla mojej siostry. Książka mnie porwała bez reszty. Prawdziwa walka przeciwności. Ludzi i upadłych aniołów, które czyhają na szczęście wybrańców. Książka, żyje już teraz własnym życiem, bo już drugi kumpel z klasy ją czyta. Siostra się tylko wkurza :-) No cóż, teraz zbieram na pierwszą część Szeptem. Crescendo trzyma w takim napięciu. Dozowana groza zagłady opanowała całą opowieść. Też próbuję trochę pisać, choć na razie do szuflady i mam nadzieję, że kiedyś będę potrafił budować suspens, w taki sposób jak Fitzpatrick.
 

xena_17  

User


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 29

Do³±czy³a: 31 Mar 2011

Sk±d: Jednoro¿ec

   

Wys³any: 2011-03-31, 19:21   

Supermassive spróbuj może "Wampiratów" J.Sompera, sagę "Dary Anioła" C.Clare, "Wampiry z Morganville" i "Błękitnokrwistych" R.Caine, "Pamiętniki wampirów" L.J.Smith bądź "Dom nocy" Cast P.C. i Cast Kristin
Moją ulubioną częścią sagi jest "Księżyc w nowiu". Co prawda w "Zaćmieniu" jest dużo akcji jednak to w "Księżycu" opisane są momenty chyba najtrudniejsze dla każdego zakochanego.
 

zulapogozelska  

User



Do³±czy³a: 28 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-11-15, 21:31   

Jeśli podobają się Wam paranormal romanse i niekoniecznie paranormal musi wiązać się z wampirami, to polecam książkę Leigh Fallon Córka żywiołu. Miłość , szkoła, przyjaźń i... To nadprzyrodzone. Tym razem jest to magia żywiołów w jaką kiedyś wierzyli druidzi, Celtowie z Wysp Brytyjskich. Możecie też wziąć udział w konkursie jaki autorka ogłosiła dla polskiego czytelnika / http://paranormalbooks.pl...l-hello-poland/ /
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com