Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Magix  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-05-24, 15:16   

Książki nie czytałam i chyba mi się nie śpieszy, a film- czego by nie mówić świat oszalał- dlaczego bo to klasyczna recepta na porywający romans- piękna i bestia :mrgreen:

Do Pattinsona zaczynam się przełamywać, właśnie ze względu na jego przyszłe bardziej ambitne wcielenie w Cosmopolis:) - film zapowiada się niesamowicie. Czarna wizja końca świata i niepokorny Robert - przekraczający granice człowieka - brzmi nieźle co? :evil:
 

Share  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 05 Sty 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-05-29, 22:14   

Brzmi ciekawie.. i trochę niepokojąco :) Przyznam się, że też mu trochę przykleiłam etykietkę wampira. Chociaż oglądałam rewelacyjny film z nim, gdzie miał poważną rolę. Ale ten to będzie przełom z tego co piszesz. Aż chętnie sama go obejrzę. :)
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2012-05-29, 22:23   

Share napisa³/a:

Przyznam się, że też mu trochę przykleiłam etykietkę wampira.

Dla mnie Pattison przestał być wampirem po Remember me. Stewart zaś zagrała Królewnie ¦nieżce i łowcy, który wejdzie 1 czerwca do kin. Zobaczymy, jak się zaprezentuje.

Szkoda, że nie mogę tego samego powiedzieć o np. Danielu Radcliffe. Choć Kobiety w czerni jeszcze nie oglądałem.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Magix  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-05-30, 11:45   

Share napisa³/a:

Brzmi ciekawie.. i trochę niepokojąco :) Przyznam się, że też mu trochę przykleiłam etykietkę wampira. Chociaż oglądałam rewelacyjny film z nim, gdzie miał poważną rolę. Ale ten to będzie przełom z tego co piszesz. Aż chętnie sama go obejrzę. :)



Tez jestem bardzo ciekawa, śledziłam relacje z Cannes i film został bardzo dobrze odebrany, David Cronenberg zbiera same pochwały, a w końcu to jeden z najbardziej kontrowersyjnych reżyserów współczesnego kina... :evil:
 

¦piÄ…cy  

Wymiatacz

wieczny śpioch



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Sty 2012

Sk±d: wawa

   

Wys³any: 2012-05-30, 14:55   

Może tak zbyt szybko nie zdejmujmy tej etykiety wampira bo jakby tak się pomądrzyć to w cosmopolisie on gra takiego wampira kapitalizmu.:)

Pattinson nie wziął się w zmierzchu z kosmosu, on tam pasuje, to samo się tyczy innych filmów.
 

Magix  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-06-01, 13:49   

¦piÄ…cy napisa³/a:

Może tak zbyt szybko nie zdejmujmy tej etykiety wampira bo jakby tak się pomądrzyć to w cosmopolisie on gra takiego wampira kapitalizmu.:)

Pattinson nie wziął się w zmierzchu z kosmosu, on tam pasuje, to samo się tyczy innych filmów.



Oj tam, oj tam...
Pasuje, nie pasuje, każdy aktor chętnie wziąłby udział w superprodukcji i zgarnął garze za taki hit jak "Zmierzch", czego by o nim nie mówić...

Natomiast nie wiem, czy dobrze znasz Cronenberga, ale to nietuzinkowy artysta i Pattinson nie mógł być u niego przypadkowy .., a to o czymś świadczy !
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-06-05, 19:26   

W moim odczuciu wszystkie do bani.
Nie wiem po jaką cholerę sięgać po taką książkę.
Nastolatkom robi wodę z mózgu i to nieźle:) Dzisiaj tak się składa, że miałam przyjemność porozmawiać o książkach z dziewczyną, która czytuje romanse. I właśnie swoją przygodę rozpoczęła od Zmierzchu.
A teraz tylko takie badziewia Amandy Quick.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-06-05, 21:18   

Nie oglądam, nie czytam, ale w listopadzie pojadę ze znajomą na premierę ostatniej części. Nie wypowiadam się na temat czegoś, o czym nie mam zielonego pojęcia, dlatego nie krytykuję tego filmu. Niewątpliwie odniósł sukces dając początek różnym serialom i filmom o tej samej tematyce.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Magix  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-06-06, 14:31   

DeSade napisa³/a:

W moim odczuciu wszystkie do bani.
Nie wiem po jaką cholerę sięgać po taką książkę.
Nastolatkom robi wodę z mózgu i to nieźle:) Dzisiaj tak się składa, że miałam przyjemność porozmawiać o książkach z dziewczyną, która czytuje romanse. I właśnie swoją przygodę rozpoczęła od Zmierzchu.
A teraz tylko takie badziewia Amandy Quick.



Nasuwa się tylko jedna myśl - "nieważne co mówią, ważne, że mówią" i się ekscytują:)
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2012-06-06, 15:14   

Czytałam wszystkie części - nie powiem, żeby powalały wartością merytoryczną, to na pewno nie. Ale miło się czytało, można było się porządnie wyluzować.
Z filmów widziałam tylko jedną część i nie podobała mi się.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Magix  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-06-08, 20:32   

Darcia napisa³/a:

Czytałam wszystkie części - nie powiem, żeby powalały wartością merytoryczną, to na pewno nie. Ale miło się czytało, można było się porządnie wyluzować.
Z filmów widziałam tylko jedną część i nie podobała mi się.



No właśnie - raczej temat należy traktować na luzie. Nie wszytko musi być wybitne żeby było ok ok:)
Ostatnią część tez obejrzę - podobno hardcore :)
 

Bananowagumka;*  

User


ImiÄ™: Kasia

Wiek: 29

Do³±czy³a: 28 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-06-11, 13:34   

Moim zdaniem pierwsza część była najciekawsza.;D
 

Magix  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-06-11, 14:24   

Ja lubię cześć, w której wilk przełamuje się i całuję Belle- zawsze mu po cichu kibicowałam:)
 

¦piÄ…cy  

Wymiatacz

wieczny śpioch



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Sty 2012

Sk±d: wawa

   

Wys³any: 2012-07-03, 11:23   

Byłem na Cosmopolisie i teraz nie wiem czy polecać fanom zmierzchu czy nie.:P Raczej Erick z Edwardem ma mało wspólnego delikatnie mówiąc i sama treść jest dla chociaż trochę wymagającego widza. Jak ktoś kino traktuje wyłącznie jako rozrywkę a absolutnie nie jak sztukę to może się rozczarować. Mi się podobało bom otwarty człowiek:)
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-07-03, 12:30   

Jeśli ktoś chce obejrzeć namiastkę Edwarda w innym filmie, to niech zobaczy film, pt. Remember Me.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com