Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-10, 16:40

Autor

Wiadomo¶æ

ja91fajny

Stały User


Do³±czy³: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-11, 17:11   do kogo siÄ™ zwrócić o pomoc?

czesc
wiem ze juz wczesniej o to pytalem ale teraz pytam konkretnie ,chodzi o to do jakiego lekarza mam sie zwrocic w sprawie nieszczesliwej milosci do 3 męzczyzn a ja jestem chlopakiem...za 3 tygodnie koncze 18 lat...wiec wiek nie gra roli....radziliscie mi isc do psychologa a nie uwazacie ze psychaitra lepiej mi pomoze?czym sie w ogole roznia ci specjalisci?prosze o rade....z gory dziekuje:(


zaklopotany:(
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-11, 17:20   

Psycholog - osoba posiadająca właściwe kwalifikacje, potwierdzone wymaganymi dokumentami, do udzielania świadczeń psychologicznych polegających w szczególności na: diagnozie psychologicznej, opiniowaniu, orzekaniu, psychoterapii oraz na udzielaniu pomocy psychologicznej.
Psychiatria (Psychiatra).- subdyscyplina medycyny zajmująca się badaniem, zapobieganiem i leczeniem zaburzeń psychicznych. Bada ich uwarunkowania biologiczne, psychologiczne, rodzinno-genetyczne, społeczne, konstytucjonalne - sposoby powstawania i skutecznego zapobiegania.
Zerżnięte z neta, ale masz porównanie ^^.
Psycholog wysłucha doradzi, pomoże, postara się zrozumieć. itp.
Psychiatra stwierdzi zaburzenia psychiczne i będzie chciała Cie leczyć.
_________________
ona umrze martwa.
 

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-11, 19:06   

na podstawie tego co napisała Missy radziłabym pójść do psychologa
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-03-11, 20:17   

No ludzie, znowu ta sama historia?
W praktyce wygląda to tak, że psycholog będzie kierował na rozwiązanie problemów psychologicznych, a psychiatra ładował odpowiednie leki i kontrolował, czy wszystko pod ich wpływem jest w porządku.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

joy  

Stały User

vedette.



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Mar 2009

Sk±d: in±d.

   

Wys³any: 2009-03-11, 20:32   

zdecydowanie do psychologa.
_________________
` with no alarms and no surprises .
 

yeahX  

Stały User


Do³±czy³: 19 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-11, 20:53   

psycholog.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-11, 21:13   

Idź do psychologa.
Jeśli on nic nie poradzi to idź do psychiatry, ale nie sądzę by przepisanie tabletek cokolwiek zmieniło.
Albo po prostu jak to się mówi, masz inną orientacje seksualną i nic z tym nie zrobisz chłopie, że pociągają Cię mężczyźni.
Nie martw się to nie Twoja wina, tak już Ci się porobiło w 6 tygodniu płodowym bo wtedy właśnie tworzy się orientacje seksualne.

Może za X lat wymyślą coś na to by przestawić centralny ośrodek seksualny który znajduje się w podwzgórzu.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

MateuszKL  

Wymiatacz

SM UPR



ImiÄ™: Mateusz

Do³±czy³: 07 Mar 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2009-03-11, 21:31   

Mizantrop napisa³/a:

tak już Ci się porobiło w 6 tygodniu płodowym bo wtedy właśnie tworzy się orientacje seksualne.



Oj, upraszczanie sprawy. Wielu jest homosiów, co "nawracało się" nawet na studiach, więc nie jest to narzucone genetycznie, a na pewno nie w 100% przypadków. Wiem, czytałem.

Generalnie, to nie ma się czym przejmować. Trochę złe zdanie chodzi o homoseksualistach przez jakieś śmieszne "Kampanie Przeciw Homofobii" i "Parady Równości", ale w normalnych środowiskach powinno być to akceptowane, jako normalne. :oczami:
_________________
 

joy  

Stały User

vedette.



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Mar 2009

Sk±d: in±d.

   

Wys³any: 2009-03-11, 21:35   

no właśnie, a nie możesz tego zaakceptować? homo są fajni! :-D
_________________
` with no alarms and no surprises .
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-11, 21:48   

MateuszKL napisa³/a:

Oj, upraszczanie sprawy. Wielu jest homosiów, co "nawracało się" nawet na studiach, więc nie jest to narzucone genetycznie, a na pewno nie w 100% przypadków. Wiem, czytałem.



To samo jest wielu co ma 40 lat, żonę i dzieci i naglę zaczynają gustować w facetach. U jednych to się ujawnia a u innych nie.

Co nie zmienia faktu, że wszystko zachodzi pod czas życia płodowego.
Teorii jest kilka, że to geny, że to chodzi o mózg a dokładniej podwzgórze a jeszcze inna teoria mówi, że odpowiadają za to hormony oddziałujące na płód.
Choć to w połączeniu z środowiskiem danej osoby.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

MateuszKL  

Wymiatacz

SM UPR



ImiÄ™: Mateusz

Do³±czy³: 07 Mar 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2009-03-11, 22:11   

Mnie uczyli, że nie ma dowodów na to, że "wszystko zachodzi podczas życia płodowego". W szkole, reżimowej.
_________________
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com