Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Wyniki ankiety

Czy zasypiasz przy muzyce?

  • Tak 72% [ 13 ]
  • Nie 27% [ 5 ]

G³osowañ: 18

Wszystkich G³osów: 18

Autor

Wiadomo¶æ

Nymeria  

Stały User



ImiÄ™: Anna

Wiek: 29

Do³±czy³a: 31 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-08-12, 17:03   Do snu

Czego słuchacie do poduszki?
Piszcie jak najwięcej tytułów! Muszę odświeżyć moją listę pt. "Do zasypiania" :).
_________________
I am the "who" when you call, "Who's there?"
I am the wind blowing through your hair...
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-08-12, 17:34   

Валентин Васильович Сильвестров - Silent Songs
Cały album.

http://www.youtube.com/watch?v=ssIOHVYjXzI
Jeden z utworów z tego albumu.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Nirnaeth  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2011-08-12, 18:02   

Nie zasnÄ™ bez muzyki. ;D

Asche & Spencer (soundtrack z filmu "Stay"), Archive, Waglewski Fisz Emade, Siekiera (album "Nowa Aleksandria"), Jelonek, Depeche Mode, ®alvarinis, Niwea... itd.

A po każdym "szczególnym dniu" muszę choć raz posłuchać jednego specjalnego utworu, Lou Reed - "Perfect day". Taki sentyment, wszedł mi już w nawyk. (;
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2011-08-12, 18:05   

Jeśli jestem padnięty, to usnę przy każdej muzyce.
Ale myślę, że do poduszki najlepsza jest jakaś spokojna muzyka, np. ballady, muzyka filmowa.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

bottle_of_dreams  

Mega wymiatacz

edicius noitomwols



Wiek: 33

Do³±czy³a: 01 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-08-12, 18:58   

Ostatnio wrzucam losowo całą playlistę (od Mozarta po Within Temptation, Placebo, Metallica, Bryana Adamsa, Rihannę (Man Down), Lady Gaga, Nightwish, Godsmack, Edytę Bartosiewicz, Vivaldiego, Black River, Czesław ¦piewa, Hey).

Jak mnie coś najdzie, tygodniami potrafię słuchać "do poduszki" jednego zespołu, jeszcze jakieś 2 tyg temu było to Placebo, wcześniej Nightwish, Godsmack.

A naprawdę raz na ruski rok wrzucam jedną piosenkę na zapętleniu i ogień.

Czasami zasypiam w czasie mniejszym niż 30 min, ale często sen bierze mnie dopiero po godzinie, wtedy czasami organizuję reorganizację i wybieram jakieś szczególne piosenki.

Aha i dla mnie nie ma różnicy, czy muzyka jest z tych "cięższych" czy "lżejszych", jeśli jest mi dane zasnąć, to zasnę przy wszystkim.
_________________
last [/size]
Nie znoszę błędów ortograficznych. Wiem, to straszne :D
 

Andariel

Stały User



Do³±czy³: 05 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-08-12, 19:48   

Od czasu gdy byłam dzieckiem (około 5 lat) zawsze zasypiałam przy S&M zespołu Metallica <dla mnie to niczym ballada> Tak jakoś mi zostało i czasem załączam by ponownie rozpłynąć się w marzeniach i dawnych , pięknych czasach...Po za tym lubię muzykę , która daje do myślenia i popłakania :-P np.Coma . Jakiś rock lub jazz . Coś spokojnego na dobry sen . Czasem słucham muzyki w nocy , by przestać myśleć o różnych sprawach ( tzw. moja nocna depresja :mrgreen: ) . Oczywiście Ty wybierzesz coś co lubisz . Mi się w nocy zbiera na tęsknoty i marzenia :mrgreen:
_________________
When you say to me "F*** You"
Say It louder...
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-08-12, 20:04   

¯eby zasnąć, potrzebuję ciszy. Nie umiem spać przy muzyce, chyba że jestem maksymalnie padnięta.
Jeśli chodzi o przeżywanie nocy, to puszczam sobie rock lub J-rock. Najlepiej mi się przy tym pracuje.
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-08-12, 20:04   

Hmm...może nie tyle na zasypianie co na noc, bo nie zasypiam przy muzyce. Propozycje pewnie nie w twoich klimatach, ale może ktoś się zainteresuje.
Bizzy Bone-It's 1999
2pac-Ghetto Gospel
DMX-Slippin'
Tech n9ne-Low
DJ Shadow - Midnight in a Perfect World
J Dilla-Think Twice
Cunninlynguists-Sunrise/Sunset
Masta Ace-Nostalgia
Jay-z-Song Cry
i wiele wiele innych, których nie będę wymieniał, bo i tak się pewnie nie spodobają.
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-08-13, 14:30   

A ja po prostu słucham radia, a dokładniej to radia Puls, gdzie leci jak dla mnie normalna muzyka, której da się słuchać a nie jakieś umcyumcy:)
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-08-13, 14:34   

Rzadko słucham do snu, bo potem rodzinka niezadowolona. Bardzo jednak lubię Stairway to Haven oraz Unforgiven II
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

bottle_of_dreams  

Mega wymiatacz

edicius noitomwols



Wiek: 33

Do³±czy³a: 01 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-08-13, 14:47   

Cytat:


A ja po prostu słucham radia, a dokładniej to radia Puls, gdzie leci jak dla mnie normalna muzyka, której da się słuchać a nie jakieś umcyumcy:)



O tak, ja też polecam radio. Z tym akurat mam miłe wspomnienia - w moim pokoju w internacie co wieczór na boomboxie leciała Zetka (chyba raczej nie inaczej). W nocy, około 2/3 leciała audycja Wołoszańskiego. Jak się później okazało, dziewczyny z mojego pokoju budziły się właśnie w nocy przez tę audycję i nie mogły zasnąć, słuchając melodii i historii, jakie opowiadał Wołoszański.

Aaaaa..... Jeśli chodzi o jakieś konkretne tytuły polecam też utwór Vltava Bedricha Smetany. Piękny utwór i miło się przy tym odpoczywa.
_________________
last [/size]
Nie znoszę błędów ortograficznych. Wiem, to straszne :D
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-08-13, 14:54   

bottle_of_dreams napisa³/a:

W nocy, około 2/3 leciała audycja Wołoszańskiego. Jak się później okazało, dziewczyny z mojego pokoju budziły się właśnie w nocy przez tę audycję i nie mogły zasnąć, słuchając melodii i historii, jakie opowiadał Wołoszański.


Boskie to było. A Wołoszański miał niegdyś audycję po wiadomościach o trzeciej, teraz nie wiem kiedy, bo radio wybyło z pokoju.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-08-13, 21:33   

ostatnio jadąc samochodem słuchałem jego audycji, także na pewno nadal je tworzy. tylko o której godzinie nie pamiętam.
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

bottle_of_dreams  

Mega wymiatacz

edicius noitomwols



Wiek: 33

Do³±czy³a: 01 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-08-13, 22:29   

TQIT napisa³/a:

Boskie to było.


No ba. Ja jakoś niestety nie mogłam się zbudzić w tym czasie, musiałam się zaczaić. Jednakże nie polecam osobom bojaźliwym i o lekkim śnie ;P
_________________
last [/size]
Nie znoszę błędów ortograficznych. Wiem, to straszne :D
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-08-14, 07:41   

Do snu słucham muzyki jedynie podczas tych nielicznych sytuacji, w których zasypiam sama i nie mogę uspokoić myśli.
Najczęściej wybieram ballady rockowe.
Ostatnimi czasy głównie Led Zeppelin Stairway to Heaven. Kilka utworów Dżemu, Kultu, Jane's Addiction. Dobrze zasypia mi się także przy utworze Edwina Hayes Feels like home.
A także przy utworach Sigur Ros, Kaczmarskiego oraz Gintrowskiego.
_________________
Drugs&hugs.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com