Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

zosia.kom  

User


Imię: Zosia

Dołączyła: 26 Cze 2017

   

Wysłany: 2017-08-09, 12:54   Dodatkowy angielski Krakow

hej, jestem po pierwszym roku psychologi, od następnego semestru mają nam wprowadzić angielski obowiązkowy na uczelni ale słyszałam że ogólnie to słaby poziom jest i że sie wiele nie naucze i do egzaminu trzeba sie dużo uczyc samemu. Poza tym mamy do zrobienia fakultety po angielsku a ja co tu mówić noga jestem z jezyków ;p szukam jakiegoś dodatkowego kursu po godiznach tylko żebym nie zbankrutowała bo studencki portfel cieniutki ;p ktos poleci coś dobrego a niedrogiego?
 

magda-magdalena  

User


Dołączyła: 10 Sie 2017

   

Wysłany: 2017-08-10, 08:53   

tu sie akurat zgodze że na uczelni nie nauczysz sie języka, chociaż może zalezy od uczelni ale z tego co słysze po znajomkach to wszędzie jest tak samo, szukaj promocji bo czasami są znizki jak sie np przyjdzie z kimś drugim albo weźmie drugi język jeszcze
 

Szkoła Językowa MAK Al. P

User


Dołączył: 09 Sie 2017

   

Wysłany: Wczoraj 12:59   

Witaj, proponuję Ci naszą szkołę językową MAK, zlokalizowaną przy Al. Pokoju, a więc z dobrym dojazdem z różnych części miasta. Organizujemy intensywne kursy języka angielskiego z wykorzystaniem metody bezpośredniej. Polega ona na całkowitym wyeliminowaniu języka ojczystego i posługiwaniu się wyłącznie obcym. Stawiamy na interakcję i naukę poprawnego mówienia. Intensywność zajęć skutkuje brakiem zadań domowych. To może być znacząca zaleta dla studentów, których grafik i tak bywa wypełniony po brzegi 😉 Co więcej, oferujemy 5-procentową zniżkę za okazaniem legitymacji studenckiej. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę internetową: http://mak.krakow.pl/kurs-angielskiego-krakow/.
_________________
Szkoła Językowa MAK Al. Pokoju
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com