Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

studencior

User

Wysłany: 2017-09-17, 17:51   Dorabianie w internecie

Czy zdarzało Wam się dorabiać w internecie? W jaki sposób zarabialiście? Jakie kwoty udało się Wam zarobić? Czy czas poświęcony na zarabianie w ten sposób był warty otrzymanej zapłaty? Jestem ciekawy waszych doświadczeń, bo ostatnio się zastanawiam nad próbami dorobienia sobie przez internet.

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise

Imię: Łukasz

Wysłany: 2017-09-18, 00:31   

Nie dorobisz.
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński

kopiprojekt  

User

Wysłany: 2017-09-18, 17:51   

tak, dorabiałam. Pisałam teksty na różne stronki, blogi. Trzeba poszukać czy ktoś nie potrzebuje pomocy przy prowadzeniu serwisu, samemu się trochę wykazać. Można zaczynać bez doświadczenia. Tylko trzeba uważać na 1) stawki, bo często marnie płacą 2) oszustów, którzy mogą nie zapłacić w ogóle...

Justy.ska

User

Wysłany: 2017-09-21, 12:13   można :)

można zarobić w internecie, oczywiście nie 4000 zł, jak obiecują, ale jeśli chcesz traktować to jako pracę dodatkową to 600-1200 zł są relanymi zarobakmi... tylko musisz naprawde spędzić godzinę albo dwie w ciągu dnia w poszukiwaniu klienta.
Jeśli masz ochotę popracować tak jak ja to zapraszam do kontaktu.
nijakajust@gmail.com

chelmiec

User

Wysłany: 2017-10-13, 11:25   

Można pisać teksty, projektować strony www, tworzyć loga, banery itp,

amazonek

User

Wysłany: 2017-11-30, 16:12   

Przekonałem się do sprzedaży internetowej i przeniosłem mój sklep właśnie tam. Nauczyłem się sprzedaży na Amazon i jestem bardzo zadowolony z efektów. Pomogło mi to narzędzie i jestem zachwycony https://expandica.com/jak-rozpoczac-sprzedaz-na-amazonie/ wreszcie wolny!

mtrojan  

User

Wysłany: 2017-12-10, 10:45   

Całkiem duże możliwości daje również forex.

bonk

User

Wysłany: 2017-12-12, 10:29   

mtrojan napisał/a:

Całkiem duże możliwości daje również forex.

Forex okey - ale zanim zacznie się grać własnymi pieniędzmi, warto skorzystać z tych licznych symulatorów które są dostepne. Wiadomo, że podczas symulacji nie ma takich emocji jak w przypadku inwestowania własnych środków, ale jest to jakaś odwzorowanie i można nabyć pewnego doświadczenia.
Proponuję sprawdzić np tutaj; http://investor-online.co...x-signals-live/

Adra

Stały User

Wysłany: 2018-02-13, 11:17   

Propozycja ode mnie głównie dla dziewczyn ( chociaż w sumie jakby jakiś chłopak chciał zacząć zarabiać w taki sposób to nie ma przeciwwskazań). Mianowicie sprzedaż kosmetyków Oriflame. Po pierwsze warto jest zarejestrować się na tej stronie
https://agnieszkakowal.pl/ - dostaniecie za darmo katalog oraz materiały promocyjne.
Po drugie nic to Was nie kosztuje.Jednego miesiaca możecie złożyć zamówienie na ileś tam produktów, drugiego miesiaca na żąden. Plusem tutaj jest równeiż fakt,ze możecie o wiele taniej kupować kosmetyki również i dla siebie.

marusiek3

User

Wysłany: 2018-02-14, 08:28   

Oriflame to jeszcze istnieje? Pamiętam to jak mama zamawiała kosmetyki z katalogu koleżanki :D zawsze zastanawiałem się ile można tam dorobić, jaka jest prowizja, ale nie dowiedziałem się. Może tutaj ktoś wie? I zdradzi mi tajemnice :)

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com