Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

walnik  

User



ImiÄ™: Mariusz

Wiek: 32

Do³±czy³: 16 Wrz 2015

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-09-20, 12:44   Drukarnie

Witajcie, jako że mamy wrzesień, a to szybko ucieka to już powoli myślę o zaprojektowaniu kalendarza do mojej firmy. Wszystko jest jasne i wiadome, ale nie wiem gdzie bym mógł taki kalendarz sobie wydrukować? Wiecie może, jakie drukarnie internetowe się tym zajmują? Bo może tez bym zlecił sobie wizytówki do wydrukowania chciałbym, żeby mieli dobra ofertę dla firm na tym mi najbardziej zależy :) jeżeli ktoś wie o takiej firmie to bardzo bym prosił o link ponieważ to wiele rzeczy mi wyjaśni co jest dla mnie bardzo ważne dziękuje za uwagę.
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2015-09-20, 19:04   

Odezwij siÄ™ na priv :-)
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

Zoska13  

User



ImiÄ™: Zosia

Do³±czy³a: 14 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-09-22, 23:14   

Poszukaj w necie, podejrzewam, że takich firm, które mają sporo usług graficznych i drukarskich w jednym, znajdziesz sporo. Kojarzę jedną, z którą współpracował znajomy. Pamiętam, że poza kalendarzami i wizytówkami drukowali nawet dyplomy czy certyfikaty dla przedszkoli, szkół czy zakładów pracy. Wrzesień to jest dobry moment na zamawianie wszystkiego i negocjowanie stawek.
 

antonóffka  

User



Do³±czy³a: 17 Wrz 2015

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2015-09-24, 22:55   

a w Twojej okolicy nie ma jakiś firmy która oferowałaby takie rzeczy?? Dla lubię wybierać firmy lokalne z dwóch powodów. Jeden powód to trzeba wspierać lokalny biznes - patriotyzm lokalny. A druga sprawa lubię widzieć jak coś wygląda zanim podejmę ostateczną decyzję. Muszę dotknąć ocenić z bliska jakoś materiału i jakoś wybruku
 

walnik  

User



ImiÄ™: Mariusz

Wiek: 32

Do³±czy³: 16 Wrz 2015

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-09-28, 10:38   

Antonóffka - firm to jest bez liku, ale wiesz, nie znasz firmy dopóki nie skorzystasz z jej usług, a ja wolałbym nie szukać po omacku ;) Faktycznie, dobrze jest wcześniej dotknąć materiału, żeby wiedzieć z czym ma się do czynienia, ale myślę, że jakby napisać do danej firmy to jakąś próbkę by się od nich dostało.

Rozmawiałem ze znajomym, który też firmę prowadzi i od słowa do słowa polecił mi firmę, w której sam drukuje takie rzeczy - http://www.polishdruk.pl . Skłaniam się do zamówienia, bo ofertę ciekawą mają. A może ktoś z Was z ich usług korzystał? Co dwie rekomendacje to nie jedna ;)
 

Modeland_pl

User


Do³±czy³: 09 Gru 2015

   

Wys³any: 2015-12-09, 15:05   

Na Twoim miejscu również rozpocząłbym poszukiwania od drukarni internetowych,gdzie masz szeroki wybór i często da się wynegocjować niższą cenę i można liczyć na ciekawe rabaty:)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com