Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Krzysztofik  

Mega wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2013-08-30, 17:17   Dystrybucja koszulek - oferta pracy

Witajcie forumowicze!

Na pewno słyszeliście o sprytnych systemach współpracy z różnymi firmami, które oferują dystrybucję towarów, poza tym dają możliwość znalezienia kolejnych współpracowników, i tak dalej, i tak dalej... standardowa konstrukcja piramidy. I jestem pewien, że takie systemy budzą w Was dość skrajnie negatywne odczucia. Ale faktem jest, że na takiej metodzie opiera się każdy biznes redystrybucyjny - kupujemy od pośrednika i sprzedajemy dalej.

W związku z tym, że zajmuję się produkcją koszulek ze wzorami, chciałbym Wam zaproponować współpracę przy ich dystrybucji. Forma jest jak najbardziej do uzgodnienia, a każdego z Was potraktujemy indywidualnie, wysokość marży można negocjować, wszystko ustalimy, jak się z nami skontaktujecie. Nie będę roztaczał wielkich perspektyw jak wszystkie piramidowe firmy - ale mogę Was zapewnić, że tylko od Was zależy, ile zarobicie.

Zainteresowani - piszcie w tym temacie lub PW do mnie.
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2013-09-02, 22:07   Re: Dystrybucja koszulek - oferta pracy

To nie zadziała. Bo w życiu także od nas tylko samych zalezy ile zarobimy - tyle na ile weźmiemy się do roboty. A co Ty proponujesz to tak naprawdę żaden sprawdzony pomysł, skoro nic z góry nie oferujesz, tylko wiesz dobrze, że z każdym musisz się indywidualnie umawiać. Poza tym, masz tak dużo pieniędzy że już chcesz się nimi dzielić czy może jest inaczej - nie działa to co zrobiłeś i wydaje Ci się, że tylko dlatego, że zrobiłeś cokolwiek, jakiś jeleń ma Ci poświęcić swój czas i pracę, żeby potem stwierdzić, że się nie udało. Tak jak we wszystkich MLM'ach, praca w zamian za poświęcenie drzemiącej w nas od małolata wiary w to, że się będzie bogatym, nie polecam. Lepiej zostawić se ją na swój własny biznes.
 

Krzysztofik  

Mega wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2013-09-03, 05:10   

Jasne, że tak - pomysł niesprawdzony, itp. Ale zwróć uwagę na jedną rzecz - nie każdy ma kasę na całą serię do wydruku. Nie każdy chce ryzykować. Ja daję opcję pracy bez ryzyka, i tyle.

Btw. ogarnąłem już stronę :)
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2013-09-03, 21:37   

Krzysztofik napisa³/a:

Jasne, że tak - pomysł niesprawdzony, itp. Ale zwróć uwagę na jedną rzecz - nie każdy ma kasę na całą serię do wydruku. Nie każdy chce ryzykować.



Czemu Ty nie zaryzykujesz? Jakich umiejętności Ci brakuje? Czy może czasu?

Krzysztofik napisa³/a:

Ja dajÄ™ opcjÄ™ pracy bez ryzyka, i tyle.



Oprócz ryzyka straty czasu, prawda?

Krzysztofik napisa³/a:

Btw. ogarnąłem już stronę :)



No widzę. Nie jest czytelna, ale przynajmniej robi wrażenie lepsze niż poprzednia ;-)
 

Krzysztofik  

Mega wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2013-09-03, 21:52   

LongIsland napisa³/a:

Czemu Ty nie zaryzykujesz? Jakich umiejętności Ci brakuje? Czy może czasu?



Zaryzykowałem, włożyłem kasę w serię, mam w przygotowaniu wzoru na drugą :).

LongIsland napisa³/a:

Oprócz ryzyka straty czasu, prawda?


To jest zawsze, wiesz o tym :)

Cytat:

No widzę. Nie jest czytelna, ale przynajmniej robi wrażenie lepsze niż poprzednia ;-)


Kolega stwierdził, że strona główna krzyczy "CYCKI" i zostałem przy tym projekcie :D
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2013-09-03, 21:57   

Krzysztofik napisa³/a:

LongIsland napisa³/a:

Czemu Ty nie zaryzykujesz? Jakich umiejętności Ci brakuje? Czy może czasu?



Zaryzykowałem, włożyłem kasę w serię, mam w przygotowaniu wzoru na drugą :).



Ale w tej propozycji.

Krzysztofik napisa³/a:

LongIsland napisa³/a:

Oprócz ryzyka straty czasu, prawda?


To jest zawsze, wiesz o tym :)



Jak bierzesz robote gdzie Ci płacą za godzine, albo za zlecenie to jest mniejsze ryzyko niż jak tylko za prowizje, zgadza się?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com