Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-10-04, 14:08   

O dzieciach nie myślę i narazie nie planuję, bynajmniej nie za wszelką cenę.

Jeśli chodzi o sam stosunek do nich, to nie należę do ludzi, którzy specjalnie się nimi zachwycają. Podobnie jak Banicja Wieczysta, zdarza mi się widzieć w nich osoby, które wiecznie czegoś chcą, sama zapominając o tym, że nie są to ludzie dorośli i jest to znacząca różnica.

Chyba jestem dość nerwowa, więc zapewne byłyby sytuacje, w których dziecko doprowadziłoby mnie do białej gorączki. Na szczęście wraz z tym "darem" otrzymałam inny, a to taki iż kontrolować siebie potrafię i opanowywać przede wszystkim.

Ale zdarza mi się myśleć: "jakby to było gdybym". Mam nadzieję, że swoje przyszłe potomstwo wychowam na dobrych ludzi... :-)
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-10-04, 14:13   

nie będę miała dzieci, moje życie kończy się na szkole średniej, a może nawet wcześniej. poza tym nie lubię bachorów.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

bliss  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Wiek: 32

Do³±czy³a: 20 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-10-04, 14:19   

W mojej przyszłości dzieci na pewno się pojawią bynajmniej mam taka nadzieję. Nie lubicie dzieci...co innego, gdy na świat przyjdą wasze bo czyjeś dzieci to nie jest to samo. Tak mi się wydaje.
_________________
"Byłem rad, że mogę udzielić prawidłowej odpowiedzi, co też uczyniłem. Powiedziałem, że nie wiem."
 

Patrycja94  

Hiper wymiatacz

ZÅ‚a dziewczyna



ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Wrz 2009

Sk±d: wzi±æ na wino?

   

Wys³any: 2009-10-04, 15:34   

Praca z dziećmi - tak
WÅ‚asne dzieci - nie
_________________
...I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę.
 

merlin m.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 29

Do³±czy³a: 16 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-10-04, 15:40   

Jeżeli już bym miała mieć dzieci, to grubo po studiach, gdy ułożę sobie życie, będę mieć dobrą pracę i będę gotowa na macierzyństwo. Mam w domu wiele bachorów i na razie wystarczy. Nie chcę mieć dziecka w sytuacji, gdy będę mieć problemy finansowe, brak stałego źródła dochodów, albo gdy będę ciągle zajęta pracą. Jeśli się zdecyduję, to poświęcę mu wiele czasu i wychowam tak, jakbym chciała. Choć wiem, że będzie to nader trudne.
_________________
'kontrasty są potrzebne, by czuć smak życia'
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-10-04, 15:44   

bliss napisa³/a:

.co innego, gdy na świat przyjdą wasze bo czyjeś dzieci to nie jest to samo.


Gdy na świat przychodzą cudze dzieci, to zazwyczaj przestaję lubić ich rodziców, bo najczęściej z fajnych ludzi robią się pierdoły o wiecznie roszczeniowej postawie.
 

merlin m.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 29

Do³±czy³a: 16 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-10-04, 15:48   

Gray, czyli dzieci być nie powinno, rodziców także? :-P Daleko tak nie pociągniemy :)
_________________
'kontrasty są potrzebne, by czuć smak życia'
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-10-04, 16:14   

merlin m., czy ja mówię, że ich być nie powinno? O_O Nie. Chodzi mi o to, żeby rodzice przystopowali ze swoimi wiecznymi pretensjami do świata i myślenia, że skoro mają dzieciaka, to wszystko im się należy i każdy powinien traktować ich i ich dziecko jak bożka, bo przecież głupiemu gnojkowi uwagi broń Boże zwrócić nie można - w końcu to tylko dziecko. A potem wyrastają takie rozpieszczone i rozwydrzone bachory, tak samo roszczeniowe, jak ich rodzice.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-04, 16:20   

Cytat:

i cale moje podworko mysli ze to ja jestem ojcem nawet moja mama ;P



Może tak jest :>

Póki co żadnych dzieci, nie przepadam za dziećmi. Może za X lat, gdy już będę miał wszystko ułożone.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-10-04, 17:02   

Dwoje dzieci. Chłopiec ( Kamil albo Bartek ) i o 2 lata młodsza dziewczynka ( Nadia albo Marika ) .
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-10-04, 18:46   

Cytat:

W mojej przyszłości dzieci na pewno się pojawią bynajmniej mam taka nadzieję.


hipokrytka! przeczytaj jeszcze raz co napisałaś.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2009-10-04, 18:48   

:P Ja chętnie, ale muszą być 2 warunki spełnione.
1. Z tÄ… jedynÄ… na 100%
2. Jak bd miał kasę żeby utrzymać
_________________
 

Edyn

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 24 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-10-04, 18:51   

Chciałbym mieć dzieci, ale dopiero, jak mi się życie ułoży(zapewniona stała praca, mieszkanie).
A konkretniej dwójkę - dziewczynkę i chłopca, bądź dwie dziewczynki.
_________________


Trudno jest powiedzieć akurat tyle, ile się chce powiedzieć.
 

Fretka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 11 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-10-04, 19:59   

ja podobnie jak Gray nie znosze dzieci szczególnie tych najmniejszych co się tylko ślinią i krzyczą więc nie planuję, lepiej byc wolnym.
 

sun  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 26 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-10-04, 20:10   

ja bym chciała mieć w przyszłości dzieci :] nie wyobrażam sobie mojego przyszłego domu, bez męża i małych biegających dzieciaków, które ciągle czegoś chcą i zadają pytanie "a dlaczego?" :-) widzę to po moich braciach :] te dzieciaki mimo, że nie moje to potrafią nadać jakiś taki sens, że aż się człowiekowi wesoło robi. :-)
najbardziej w sumie czego w tym wszystkim się boję, to porodu... :niepewny: ten ból i w ogóle brrr..
mimo wszystko ;) pewnie warto, dla takiej radości, jaką jest dziecko :-)
a płeć nie ma grubszego znaczenia. najważniejsze żeby zdrowe były.
_________________
'chciałabym móc wejść do Twoich myśli,
potem wyjść i spytać, co naprawdę myślisz.'
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com