Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-23, 12:31   

Missy napisa³/a:

dziwne, bo ja nie znam żadnej osoby z dom dziecka, która nie kochałaby słowa na [k] itd. nie paliła, nie szlajała się między osiedlami z ekipą swoich ludzi. ¯adne z nich nie ma przyszłości, bo najwyraźniej im się nie chce.


Przyjedz do olsztyna to Ci przedstawie ;]. Sa to wspaniali ludzie ktorzy wlasnie koncza studia i zakladaja rodziny.
 

Li.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lidia

Do³±czy³a: 05 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-23, 15:31   

Znam tylko jedną dziewczynę z domu dziecka, tzn. teraz została adoptowana, ale dość długo była w owym budynku. Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy, to ogroomna potrzeba miłości i zainteresowania jej osobą. Ale skupianie zainteresowania na sobie nie polegało na szpanowaniu wulgaryzmami czy też piciu alkoholu. Jest raczej spokojną, pozytywną dziewczyną i już na tyle oswoiła się z nową rodziną, że obcy mógłby pomyśleć, iż to ich biologiczne dziecko.

Możliwe, że większość z nich pali, pije itd. ale wynika to zapewne z chęci zwrócenia na siebie uwagi, a że w taki sposób, no to cóż... Na pewno nie są gorsi, sami sobie pewnie takiego życia nie wybrali,a odtrącanie ich tylko powiększa problemy tych dzieci.
 

Cukierek  

Wymiatacz

Jestem chłopakiem !



Wiek: 54

Do³±czy³: 08 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-01-24, 23:48   

martucha1231 napisa³/a:

Przyjedz do olsztyna to Ci przedstawie ;]. Sa to wspaniali ludzie ktorzy wlasnie koncza studia i zakladaja rodziny.



Nie każdy jest taki i nie każdemu się udaje :] .Myślę iż dom dziecka jest często azylem dla dzieci.Dwie ulice dalej ode mnie miszkała pewna rodzina której odebrano dzieci.Były one bardzo zaniedbane,bite i nikt nie myślał że kiedys uda sie im wyjść na normalnych ludzi.A teraz po kilku latach rozmawiałem z jednym z nich i mówi ze gdzyby ich wtedy nie zabrano to by się zabił.Teraz chodzę do szkoły , mają dobre wyniki w nauce i myslę że mimo tego uda im sie.Niestety nie wszyscy są tacy...Takie dzieci napewno nie są gorsze tylko to co się działo w ich życiu wpływa na ich zachowanie ;)
_________________
Jeżeli zamkniesz oczy i wsłuchasz się w szum powietrza, będziesz w stanie wyobrazić sobie jak wygląda muzyka.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com