Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

niunia16  

User



ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 26 Kwi 2010

Sk±d: lubelszczyzny:)

   

Wys³any: 2010-07-22, 21:04   

Dziewczyny myślą ,,do przodu'',że tak to powiem.Muszą się liczyć z wszelkimi konsekwencjami,nie to co płeć przeciwna!!!Dziewczyny,które się sznuja choć trochę,nie zrobią tego na pewno z pierwszm lepszym kolesiem,który się nawinie!Mało to dyskotek,dużo pań jest chętnych :hyhy:
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-07-22, 21:26   

Cholera, ale to głupi temat. Faktycznie w sumie z jednej strony się słyszy że 16 lat to już dawno nie powinna być dziewicą, z drugiej, że jest to bardzo cenione i szanowane, świadczy o zdrowym rozumie dziewczyny. Nie jest nas trudno zrozumieć, tylko trzeba chwilę pomyśleć. Jak myślisz, dlaczego one nie chcą? To jest tak głupie pytanie, że odpowiedź sama się nasuwa. Z nami jest prosta sprawa. Stworzył się unikatowy podział w obrębie naszej płci, albo dziwka, albo nie-dziwka. Proste.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-07-23, 17:56   

ja mam 19 lat i jestem dziewicÄ…. chcialabym miec juz 1 raz za soba i bardzo go chce jednak bojÄ™ sie ze zajde w ciaze ...moze jak moj luby wroci zza granicy to cos zadzialamy :D
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-07-23, 18:02   

Damn napisa³/a:

z jednej strony się słyszy że 16 lat to już dawno nie powinna być dziewicą



Ciekawe z jakich źródeł pochodzą takie informacje. Nie trzeba słuchać wszystkiego co ktoś Ci próbuje wmówić.

Dziewczyny raczej nie chcą mieć pierwszego razu z byle kim i to jest chyba zasadą. Oczywiście mówię o takich normalnych. Kiedy pozna dojrzałego chłopaka i jest z nim długo to najczęściej jest gotowa o ile ma już te 16-17 lat, chociaż to zależy od stopnia dojrzałości tej dziewczyny.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

agnieszka003

Stały User


Do³±czy³: 10 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-07-23, 18:18   

Nawet jeżeli 16 latka nie jest dziewicą to nie znaczy, że jest jakąs puszczalską. Jeżeli ta decyzja była przemyslana i z ukochanym to nie wiem dlaczego nie.
_________________
GG: 35086869
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-07-23, 18:20   

Cytat:

Ciekawe z jakich źródeł pochodzą takie informacje. Nie trzeba słuchać wszystkiego co ktoś Ci próbuje wmówić.



Gdzie ja napisałam, że ktoś próbuje mi coś wmówić, albo lepiej, że powinnam tego słuchać? Mówię, że taka teoria panuje teraz wśród części młodzieży, jestem temu oczywiście przeciwna...
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

ona89  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 26 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-07-23, 22:44   

a może dziewczyny, które znasz po prostu chcą zachować ten pierwszy raz dla tego jednego jedynego po ślubie?
_________________
"Każdy z nas ma dwie rzeczy do wyboru: jesteśmy albo pełni miłości... albo pełni lęku" Albert Einstein
 

Kasias  

Hiper wymiatacz

Tak, drażnie Cię.



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-07-23, 22:53   

ona89 napisa³/a:

a może dziewczyny, które znasz po prostu chcą zachować ten pierwszy raz dla tego jednego jedynego po ślubie?

Takie już dawno temu wymarły.
_________________
Nie ma już nic.
I już nic nie spotka nas.
Nie ma w niebie naszych gwiazd
Kolejny raz,
¦wiat zatoczył z nami krąg.
Wyrwał wiarę z naszych rąk,
Nie ma już nic.
 

ona89  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 26 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-07-23, 22:59   

Kasias napisa³/a:

Takie już dawno temu wymarły.



a ja tak chcę i jeszcze żyje :)

choć oczywiście nie mam już 16 lat, a ciut więcej :)
_________________
"Każdy z nas ma dwie rzeczy do wyboru: jesteśmy albo pełni miłości... albo pełni lęku" Albert Einstein
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-23, 23:17   

Ja również mam wiele koleżanek (kolegów również) które tak uważają i trwają w tym przekonaniu... Bardzo ich za to szanuje bo mają zasadę którą potrafią utrzymać.
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

Fen.  

Stały User



ImiÄ™: Ania

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-24, 22:05   

Czasami wydaje mi się, że faceci porównują seks do uścisku dłoni. Ot, zwyczajna czynność fizyczna dająca dodatkowe przyjemności. A panowie w wieku młodzieżowym, mogą przy-szpanować przed kolegami, że zaliczyli tę lub tamtą i jest +100 do szacunku u kumpli.
A dla dziewczyn seks to coś więcej, niestety w tych czasach coraz rzadziej tak jest, idą do łóżka tylko z kimś kogo naprawdę kochają i chcą oddać mu całe ciało [strasznie patetycznie to brzmi, ale taka prawda]. I niektórym dziewczynom przeszkadza jak dopina im się metkę dziwki, a tak się dzieje jak się uprawia seks z chłopakiem w wieku tych 15-16 lat, a dla chłopaków to jest szacunek na dzielni, że się tak wyrażę.
_________________
And in the dark, I can hear your heartbeat,
I tried to find the sound.
But then it stopped, and I was in the darkness,
So darkness I became.
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-24, 22:37   

Cytat:

Czasami wydaje mi się, że faceci porównują seks do uścisku dłoni. Ot, zwyczajna czynność fizyczna dająca dodatkowe przyjemności. A panowie w wieku młodzieżowym, mogą przy-szpanować przed kolegami, że zaliczyli tę lub tamtą i jest +100 do szacunku u kumpli.
A dla dziewczyn seks to coś więcej, niestety w tych czasach coraz rzadziej tak jest, idą do łóżka tylko z kimś kogo naprawdę kochają i chcą oddać mu całe ciało [strasznie patetycznie to brzmi, ale taka prawda]. I niektórym dziewczynom przeszkadza jak dopina im się metkę dziwki, a tak się dzieje jak się uprawia seks z chłopakiem w wieku tych 15-16 lat, a dla chłopaków to jest szacunek na dzielni, że się tak wyrażę.



W pewnym stopniu masz rację. Są też tacy faceci którzy czekają na ten pierwszy raz aż do ślubu lub uprawiają go z prawdziwej miłości do drugiej osoby. Nie wiem kto się szczyci tym że przyjdzie i powie "Przeleciałem Kasie, ale było za***e" Chyba dzieciaki które nie wiedzą co to seks i szpanują przed kumplami mówiąc a nie robiąc. Wiele jest takich osób które tak gadają żeby poprawić Sobie respect przed kumplami.
 

`lalaa.  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 28 Kwi 2009

Sk±d: z nik±d.

   

Wys³any: 2010-07-25, 00:18   Re: dziewczyny jak to w koncu z wami jest

zawisza napisa³/a:

którą bym nie znał 16 latke to każda nie chce uprawiać seksu. nie żebym je do tego zmuszał bo oczywiscie szanuje takie a nie inne decyzje ale czy was nie ciekawi jak to jest...?



wiesz, zależy co im proponujesz za numerek, jak jakaś marna nokia no to sorry..

żałosny temat...
_________________
Nienawidzę cię ¦wiecie. Nienawidzę!
 

praDa  

Mega wymiatacz

Sex, rock and thea!



Wiek: 35

Do³±czy³a: 07 Maj 2010

Sk±d: Den Haag / Rijswijk

   

Wys³any: 2010-07-25, 12:39   

czarnulkalbn napisa³/a:

Cytat:

którą bym nie znał 16 latke to każda nie chce uprawiać seksu

:-o :-o :-o o kurcze to jakas nowość. Ja myślałam, że teraz to każda chce. :evil:

Cytat:

A ja się cieszę chrońmy gimnazjalne dziewice to gatunek wymarły :D

ja tez jestem za ochronÄ… dziewic ;)
A tak na marginesie to bardzo dobrze że dziewczyny jeszcze sie szanują a przynajmniej co niektóre.



Czyli Twoim zdaniem, dziewczyny, ktore uprawiaja seks w wieku 16 lat sie nie szanuja ; )? Bredzisz.
_________________
"Her heart is on her sleeve and it is looking right through me
You gently vicious slowly never felt so naked
Sex not love, I taste it in your make up
Sex not love, I taste in your lips"
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-25, 14:56   

praDa napisa³/a:

Czyli Twoim zdaniem, dziewczyny, ktore uprawiaja seks w wieku 16 lat sie nie szanuja ; )? Bredzisz.



Nikt tego nie powiedział chodziło tu o młode prostytutki a nie o dziewczynie która w wieku lat 15-16 rozpoczyna współżycie?

`lalaa., możesz rozwinąć swą wypowiedź bo ciekawie ją rozpoczęłaś skąd takowa wiedza?
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com