Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

adults  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³: 13 Lis 2009

Sk±d: ona sie tu wziela?

   

Wys³any: 2011-04-17, 00:10   

:oops:

dzilu96 napisa³/a:

Hetman1999 napisa³/a:


Katorgą może to nie jest,lecz ciągnie mnie pożądanie i ciężko mi jest.Jestem ponadto zboczony zdeczka lubię o tym pogadać zrobić jakaś pieszczotę,sam sex w sobie nie jest ciężki do wytrzymania ale ta świadomość że dziewczyna ma "ładnie piersi" a nie mogę ich popieścić.Dla mnie to bzdura ale tak szanuje jej zdanie.Ona jest osobą wierzącą.Trzeba będzie poczekać niestety



A nie satysfakcjonuję Cię to, że będziesz prawdopodobnie jej pierwszym i ostatnim partnerem seksualnym? Dla takiego czegoś warto czekać.



głupoty. szansa na to, że wezmą ślub jest baaaaaardzo mała. jak zerwą to bedzie zalowal, że nie probówał. czekanie jest bez sensu - to jest tylko męczenie siebie nawzajem.
uwierz mi seks z miloscią jest wystarczająco za***sty, ze az znaczenie traci to czy partnerka miala kogos przed tobą, czy nie. wazne jest, że się kochacie i jest pięknie. jeśli rzeczywiscie uda im się wytrwać do slubu, to po seksie na bank padną mysli, slowa "po ch*j my tyle czekaliśmy?". kolejną sprawą jest to, ze majac 50lat zamiast wspominac najlepsze przygody z mlodzienczych lat to w glowie najbardziej utrwali się "całe liceum, studia czekałem na seks"

a co do tego, że dziewczyna nie chce to przede wszystkim dobra rozmowa. to jest podstawa podstaw.

najtrudniej ma chłopak, który jest prawiczkiem, bo brakiem doświadczenia jeszcze bardziej pogarsza sprawę. dziewczyna, ktora jest dziewicą, niepewnie czuje się w tym temacie, więc cała nasza rola, zeby wszystko zalagodzic. ale dlaczego niepewne? bo mozesz jej okazac brak szacunku, nie dochowac tajemnicy intymnosci, bo moze to byc wbrew jej religii i oczywiscie problem "niespodziewana ciaza". musicie rozmawiać o tym i nigdy nie wolno naciskać na dziewczynę, bo to niczego nie da, a nawet pogarsza całą sprawę. krotkie, dojrzałe rozmowy co jakiś czas, delikatnie, małymi krokami do celu. kiedyś słyszałem, że ktos uzywał argumentu "bo ja juz nie wytrzymam", "bo ruchać mi się chce" - chyba, każdy wie czym jego kretynizm, brak szacunku, strywializowanie seksu i egoizm zaskutkował.
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-04-17, 10:13   

[quote="adults"]:oops: [quote="dzilu96"]

Hetman1999 napisa³/a:


głupoty. szansa na to, że wezmą ślub jest baaaaaardzo mała. jak zerwą to bedzie zalowal, że nie probówał. czekanie jest bez sensu - to jest tylko męczenie siebie nawzajem.
uwierz mi seks z miloscią jest wystarczająco za***sty, ze az znaczenie traci to czy partnerka miala kogos przed tobą, czy nie. wazne jest, że się kochacie i jest pięknie. jeśli rzeczywiscie uda im się wytrwać do slubu, to po seksie na bank padną mysli, slowa "po ch*j my tyle czekaliśmy?". kolejną sprawą jest to, ze majac 50lat zamiast wspominac najlepsze przygody z mlodzienczych lat to w glowie najbardziej utrwali się "całe liceum, studia czekałem na seks"

a co do tego, że dziewczyna nie chce to przede wszystkim dobra rozmowa. to jest podstawa podstaw.

najtrudniej ma chłopak, który jest prawiczkiem, bo brakiem doświadczenia jeszcze bardziej pogarsza sprawę. dziewczyna, ktora jest dziewicą, niepewnie czuje się w tym temacie, więc cała nasza rola, zeby wszystko zalagodzic. ale dlaczego niepewne? bo mozesz jej okazac brak szacunku, nie dochowac tajemnicy intymnosci, bo moze to byc wbrew jej religii i oczywiscie problem "niespodziewana ciaza". musicie rozmawiać o tym i nigdy nie wolno naciskać na dziewczynę, bo to niczego nie da, a nawet pogarsza całą sprawę. krotkie, dojrzałe rozmowy co jakiś czas, delikatnie, małymi krokami do celu. kiedyś słyszałem, że ktos uzywał argumentu "bo ja juz nie wytrzymam", "bo ruchać mi się chce" - chyba, każdy wie czym jego kretynizm, brak szacunku, strywializowanie seksu i egoizm zaskutkował.



No ja to wiem rozmawiałem z nią ale ona twierdzi że to jest jej część religii i tak musi być.Ale co mam powiedzieć jej ? no kurcze chce aby to była nasza wspólna decyzja i chęć,mam przelecieć inną pannę ?.To zupełnie w grę nie wchodzi,ale te czekanie na prawdę jest męczące.
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

adults  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³: 13 Lis 2009

Sk±d: ona sie tu wziela?

   

Wys³any: 2011-04-17, 14:36   

a po ile macie lat? bo w twoim przypadku duzo od tego bedzie zalezalo.
 

Tropix  

Stały User


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2009

Sk±d: jeste¶?

   

Wys³any: 2011-04-17, 14:38   

moja dziewczyna ma 17 lat i oboje wiemy ze jestesmy dla siebie stworzeni i jedyni i ze nikogo innego nie bd mieli :) i jakos problemu z seksem nie ma :) ba jest go nawet bardzo duzo miedzy nami ^^
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-04-17, 14:58   

adults napisa³/a:

a po ile macie lat? bo w twoim przypadku duzo od tego bedzie zalezalo.



Po 18 lat.Ona jak i ja.
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com