Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Neestax  

User

wefoundlove


Imię: xXx

Wiek: 28

Doczya: 03 Maj 2013

   

Wysany: 2014-04-14, 22:04   Dziwne kontakty z rodzeństwem.

Witam :)
Potrzebuję może bardziej waszej opinii niż pomocy, ale nie wiedziałam który do końca dział wybrać więc wybaczcie pomyłkę jak coś :)
Więc...przechodząc do tematu..myślicie że jeśli chłopak (19 letni) śpi z 16 letnią siostrą to nie jest to Waszym zdaniem dziwne? Chodzi mi tutaj o takie normalne spanie w jednym łóżku (bez podtekstów), no ale jednak.
Sytuacja nie dotyczy bezpośrednio mnie, interesuje mnie po prostu Wasze zdanie.
Dodam może, że ich spanie ze sobą nie wynika z sytuacji materialnej. Mają osobne pokoje itd.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-04-14, 22:10   

Dziwne, w każdym razie ja czułbym się na ich miejscu nieswojo. Z drugiej strony- co w tym złego? Przynajmniej są sobie bliscy.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Avery  

Stały User



Doczya: 23 Sty 2014

   

Wysany: 2014-04-14, 22:13   

Jak nie ma podtekstów to chyba nie ma tym nic złego. Może ona ma jakieś lęki i dlatego z nią śpi.
 

Neestax  

User

wefoundlove


Imię: xXx

Wiek: 28

Doczya: 03 Maj 2013

   

Wysany: 2014-04-14, 22:14   

A jak ma się czuć w tym wypadku osoba trzecia? Tudzież dziewczyna wyżej wspomnianego chłopaka?
Uważam że taka sytuacja jest trochę...nie na miejscu. Chociaż to niby rodzeństwo, no ale..
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Doczy: 19 Mar 2014

   

Wysany: 2014-04-14, 22:16   

Wystarczy zapytać go o cel spania z siostrą.
 

Olek_CK  

Wymiatacz


Imię: Olek

Wiek: 28

Doczy: 20 Lis 2013

Skd: Kielce

   

Wysany: 2014-04-14, 22:29   

Cóż, może śpią razem bo nie mają warunków żeby spać w oddzielnych pokojach, albo chociaż łóżkach? Różnie bywa, więc nie warto od razu wyciągać Bóg wie jakich wniosków. Ok przyznam że patrząc z takiej perspetywy nie znając sytuacji jest to dziwne, ale tak jak pisałem, może nie ma na to warunków.
_________________
"Nigdy nie trać nawet chwili na myślenie o kimś, kogo nie lubisz." - gen. D. Eisenhower
 

Neestax  

User

wefoundlove


Imię: xXx

Wiek: 28

Doczya: 03 Maj 2013

   

Wysany: 2014-04-15, 06:14   

[quote="Olek_CK"]Cóż, może śpią razem bo nie mają warunków żeby spać w oddzielnych pokojach, albo chociaż łóżkach? "
Olek odnosząc się do tego co napisałeś...napisałam na samym początku że NIE wynika to z sytuacji materialnej. Oni mają oddzielne pokoje i oddzielne łóżka i z tym wszystko jest jak najbardziej ok. Więc nie w tym problem.
 

cappuccino  

VIP



Imię: Mama Madzia

Wiek: 36

Doczya: 04 Pa 2009

   

Wysany: 2014-04-15, 11:15   

Dla mnie to jednak trochę dziwne. No bo choćby samo przebranie się do piżamy. Przy sobie się rozbierają? Ok, są rodzeństwem, ale są w nastoletnim wieku, hormony buzują, nie mówię, że zaraz będą się na siebie rzucać, ale chodzi mi o sam fakt wstydu przed drugą osobą. Do pewnego wieku my jako dzieci paradujemy nago przed rodzicami i nie ma problemu, nagle przychodzi taki wiek, że dziewczyna wychodzi z łazienki otulona ręcznikiem tak szczelnie, aby przechodzący tata nie zobaczył za dużo. Ja przynajmniej tak miałam (na szczęście miałam łazienkę blisko pokoju :D). Co innego rodzeństwo tej samej płci. Wydaje mi się, że w takim młodzieńczym wieku siostra bardziej siostrze pokaże np. dziwne znamię na piersi niż mamie - bo może się krępować, bo mama jest 20 lat starsza, a jednak siostra to prawie rówieśnica.
Tak czy siak ja bym się czuła bardzo skrępowana, gdybym w wieku 16 lat musiała spać w jednym łóżku z 19letnim bratem.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-04-15, 11:16   

Neestax napisa/a:

A jak ma się czuć w tym wypadku osoba trzecia? Tudzież dziewczyna wyżej wspomnianego chłopaka?


Jesteś zazdrosna o jego SIOSTRÊ? W takim razie może lepiej w ogóle z niego zrezygnuj, będzie ci łatwiej.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Neestax  

User

wefoundlove


Imię: xXx

Wiek: 28

Doczya: 03 Maj 2013

   

Wysany: 2014-04-15, 13:34   

Nie jestem zazdrosna o jego siostrę, ale jest to co najmniej dziwna sytuacja.
Sama też mam starszego brata i nie wyobrażam sobie sytuacji żebym mogła z nim spać. Przebierać się przy nim, paradować w staniku/bez...
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Doczy: 19 Mar 2014

   

Wysany: 2014-04-15, 14:58   

Bierzesz pod uwagę to, co piszą inni? Czy sobie komfortowo wybierasz odpowiedzi?
 

Neestax  

User

wefoundlove


Imię: xXx

Wiek: 28

Doczya: 03 Maj 2013

   

Wysany: 2014-04-15, 15:03   

Sacher, biorę pod uwagę wszystkie odpowiedzi, tylko na niektóre odpowiadam.
Osobiście podzielam zdanie Cappuccino, ale chciałam wiedzieć co też myślą inni.
A co do Twojego wcześniejszego posta...próbowałam z tym chłopakiem o tym rozmawiać, ale on unika rozmów na ten temat...
Chociaż może to ja jestem jakaś dziwna i się czepiam.
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Doczy: 19 Mar 2014

   

Wysany: 2014-04-15, 15:29   

Jeśli to Cię uspokoi, to prawdopodobieństwo wystąpienia kazirodztwa jest prawie niemożliwe - ot, uroki psychiki. Skoro Twój chłopak nie chce o tym gadać to pewnie on ma jakiś lęk, do którego wstydzi się przyznać. Przecież mu korona z głowy spadnie a męskie ego pójdzie w cholerę.
 

Neestax  

User

wefoundlove


Imię: xXx

Wiek: 28

Doczya: 03 Maj 2013

   

Wysany: 2014-04-15, 15:41   

Sacher napisa/a:

Jeśli to Cię uspokoi, to prawdopodobieństwo wystąpienia kazirodztwa jest prawie niemożliwe - ot, uroki psychiki. Skoro Twój chłopak nie chce o tym gadać to pewnie on ma jakiś lęk, do którego wstydzi się przyznać. Przecież mu korona z głowy spadnie a męskie ego pójdzie w cholerę.



Teoretycznie to co napisałeś w jego przypadku to mało możliwe, dobrze go znam, chociaż możliwe że masz tez rację i on skrupulatnie ukrywa swoje "lęki"...Sama już nie wiem.
Nie podejrzewam go o żadne kazirodcze zapędy, ale taka sytuacja i tak jest trochę dziwna.
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Doczy: 19 Mar 2014

   

Wysany: 2014-04-15, 15:52   

No więc w czym problem? :p Niech sobie śpi, może to łóżko jest wygodniejsze? :]
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com