Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Poczciwy Jojme

Wymiatacz



Do³±czy³: 09 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-05-12, 19:51   

E-papierosy mają jedną zasadniczą wadę w porównaniu do "analogów". Jak się je "zapali" to można je pykać i pykać bez przerwy. Normalnego papierosa się odpala, pali i w pewnym momencie kończy, a z e-fajką można siedzieć i np oglądać film przez 1,5h. Przydałaby się jakaś opcja w tym produkcie na zasadzie "spaliłeś już odpowiednik 1 papierosa":).
 

Nygusek2907  

Stały User

[nie]zwykły chłopak



Imię: Michał

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Sty 2010

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2014-05-13, 22:14   

Ja z kolei mam pozytywny stosunek do e-fajek :p sprawdziłem na własnej skórze i mi pomogło. Przeszedł kaszel, zadyszka i inne nieprzyjemne problemy, poza tym nie śmierdzę dymem z fajek i palenie jest o wieeeele bardziej ekonomiczne :D przykładowo 1 buteleczka liquidu kosztuje tyle samo co paczka fajek, a starcza na pare dni, a przeważnie paliłem paczkę dziennie :p
_________________
Pragnę być nietypowy, niepowtarzalny, jednorazowy i oryginalny...
 

O-S-T-R-Y  

User

Administrator



ImiÄ™: Patrick

Wiek: 41

Do³±czy³: 01 Wrz 2014

Sk±d: Tullamore

   

Wys³any: 2014-09-01, 12:08   

E-papieroski smakuja najlepiej w domku do tv :)
A w plenerze do piwka smakuje jednak zwykla fajeczka i dymek puszczony nosem :))
_________________
"PijaÅ„stwo nie tworzy wad – wydobywa je na wierzch."
 

Lorelai  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 27 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-01, 13:42   

Straszna moda nastała na te e-papierochy. Niby wszystko pięknie ładnie, ale palacze stają się coraz bardziej śmiali i bezpardonowo dmuchają w twarze ludziom na przystankach. Ja rozumiem, e-papieroski to co innego niż klasyczne fajki, ale żeby nie można było zachować elementarnych zasad kultury...
 

Hexe  

User

Wiedźma



Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-18, 17:09   

Pomagają rzucić palenie, oj pomagają, przynajmniej w moim przypadku e-fajka bardzo pomogła w rzuceniu, poza tym zapach jest o wiele przyjemniejszy :)
 

Kashi

User



Do³±czy³: 04 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-19, 15:58   

Na szczęście mają wejść nowe przepisy co do e-papierosów. Ma być zakaz palenia e-papierosów w miejscach publicznych i zakaz sprzedaży nieletnim. WHO wydał też raport, w którym w końcu zostało potwierdzone, że e-papierosy to nie samo zdrowie. Nie ma co się oszukiwać, że e-papierosy nie szkodzą.
 

Hexe  

User

Wiedźma



Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-20, 12:32   

Mohito z dr jack chyba najsmaczniejszy z tych tanich liquidów
 

Lilowa  

User

Lilowa


Wiek: 30

Do³±czy³a: 25 Wrz 2014

Sk±d: z nieba

   

Wys³any: 2014-09-25, 18:58   

hm.. powiem tak.. najlepiej nie palić...ale skoro już się pali...paliłam 100 Marlboro później zeszłam na Spike i Goldeny.. w sumie Goldeny smakują tak jak Marlboro... ale.. kasa jednak u mnie przeważyła, a w sumie jej brak;/ ...i napisze tu tak.. ze każdy jest indywidualny, jednemu nie smakuje papieros klasyczny, innemu shisha jeszcze inny będzie skręcał papieroski... mnie akurat podeszły liquidy z tej firmy i palę to http://atmant.pl/index.ph...p&product=texas i o smaku herbaty.. bo MNIE to smakuje, i o wiele bardziej wolę e- papierosa niż klasycznego - dlaczego ?po 1 w zimie jak mnie dopadł głód palenia , nie musiałam zgrabiała ręką wygrzebywać zapalniczki czy zapałek i chronic się za jakimś przystankiem czy innym badziewiem żeby płomień nie zgasł ..czy dopiero zapaliłam , a tu srrrru! autobus;/ bez sensu.. :kwasny: i musiałam gasic.. no.. życie.. ale czasami z tym nadpalonym jechałam w autobusie.. ani tego schować do kieszeni :-x żal wywalić , bo np ostatni.. pfffff i.. spróbowałam... pierwsze moje e papierosy to była bodajże truskawka.. która nie miała nic wspólnego z truskawką..:(.. no trochę b yło tych prób i błędów i trafiłam w końcu na ,,swój smak,, ale jak już mówiłam , każdy lubi cos innego , mnie odpowiada ze mogę buszki cobie pykać bezkarnie w pokoju :P i mi nikt nie wpadnie z hukiem i wrzaskiem ze śmierdzi...w całym domu..i do autobusu mogę wziąć do.. kieszeni z prawdziwym papierosem to jakoś słabo to widze... :zalamany: i mnie jedno opakowanie wystarcza na kilka dni... po prostu...a co do zachowania bydła i ludzi którzy nie mają w sobie odrobiny ogłady , to byli , są i będą.. będą smiecić, palic gdzie popadnie.. nic nie poradzisz.. :-/ ....
_________________
Początek miłości to czas udawania, że wszystko, co ludzkie, jest nam obce...
 

Lilowa  

User

Lilowa


Wiek: 30

Do³±czy³a: 25 Wrz 2014

Sk±d: z nieba

   

Wys³any: 2014-09-26, 23:17   

adam987 no tak , ale wystarczy liquid kupić na zapas , widzisz chyba ile Ci zostaje , poza tym ja kupuje trochę większe i mam dłuzej , poza tym u mojego dostawcy , masz za zakupionego 1 liquorka 1 pt, zbierasz sb punkciki żeby mieć obniżkę = 1 pt = 1 zł mniej a przy zakupie 4 sztuk , jakiegokolwiek smaku , nie musisz brać 4 takich samych masz przesyłkę gratis , tak że ....
Kod:
http://atmant.pl/sklep/
:-D :-D :-D :-D
_________________
Początek miłości to czas udawania, że wszystko, co ludzkie, jest nam obce...
 

Beata78

User


Do³±czy³: 26 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-26, 23:21   

a mi z atmant bardziej podpasowały szczególnie smaki malina, mięta, wiśnia, whisky.
 

Lilowa  

User

Lilowa


Wiek: 30

Do³±czy³a: 25 Wrz 2014

Sk±d: z nieba

   

Wys³any: 2014-09-26, 23:26   

o whisky ? nie wiedziałam.. ale w sumie luzz bo jakos nie bardzo przepadam za alko , Beata78 ja buchszki 0mg ... i raczej mentol :) , próbowałam szarlotkę i jabłko ale jakos za słodkie.. fajne , fajne smaczki maja , jest w czym wybierać , a wiesz, najważniejsze że z Atmanta , e papierosy nie sa sprowadzane z chin... :kwasny: ....
_________________
Początek miłości to czas udawania, że wszystko, co ludzkie, jest nam obce...
 

Mariusz Miko

User


Do³±czy³: 26 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-27, 08:49   

Nie ufam chińskim podróbkom, nigdy nie wiadomo na jaki pomysł wpadli Chińczycy ograniczając koszty produkcji. Jak mam wybierać to też wybieram produkty wyższej jakości. Na pewno e-papierosy są dobrą alternatywą dla zakazów palenia w miejscach publicznych.
 

tomek90  

User


Do³±czy³: 30 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-30, 18:48   

Nie sądzę aby e-papierosy pomogły w rzuceniu palenia, one w ogóle nie zostały do tego stworzone (rzucenia palenia), są po prostu konkurencyjnym produktem do papierosów. Paliłem e-papierosa i tak jak już zostało to napisane wcześniej e-papierosa można palić i palić, nałóg w postaci odruchu pozostaje.
_________________
'Perfirmafirma asperaportal budadbudowlana astra'
...
 

Partyshow_pl

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Lis 2012

   

Wys³any: 2014-10-02, 08:39   

A moim zdaniem w jakimś stopniu e-papierosy pomagają w walce z nałogiem,są skuteczne bo sami dawkujemy sobie ilość nikotyny plus nie trujemy innych,nie ma czegoś takiego jak palenie bierne,to także bardzo się tutaj liczy.
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek max 400 x 50 px. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
c) Zabrania się umieszczania w podpisie treści wulgarnych oraz niekulturalnych.
 

Nikoz  

Stały User



ImiÄ™: Szymon

Wiek: 28

Do³±czy³: 17 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-10-02, 10:31   

kiedyś kupiłem e papierosa One.... coś tam (o taki: http://www.bdsklep.pl/gfx/600x600/one_czarny.png ) jak paliłem, to było tak że na zmiane, normalny i elektroniczny :) i to jest alternatywa dla zwykłej fajki jak pisze @Partyshow_pl to nie pomaga w rzucaniu. Trzeba samemu to zrobić, powiedzieć nie i koniec :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com