Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: motyl | 2009-08-11, 19:36

Autor

Wiadomo¶ć

janar777

User


Doł±czył: 05 Lut 2009

   

Wysłany: 2009-02-05, 15:30   ehh..uczucia

zakochalem się w dziewczynie...chociarz nie wiem?? słucham piosenek to myśle o niej,sam w moim umysle ukazuje się jej obraz.... tak bardzo chcialbym byc blisko niej,brakuje mi jej... :( ona sie zakochala we mnie... sama tak mówi, ale czasem nie moge zrozumiec jej..
bo jesli sie zakochala,to jak wytrzymuje caly dzien zeby nawet esa nie napisac, bo ja wytrzymać jakoś nie potrafie,alemimo to chce być twardy i tez nie pisze...bo może ona sie bawi moimi uczuciami? tego sie boje... mam takie uczucia,potrzebe chociarz żeby ujrzec ją i być przy niej i nic więcej...ale ona nie daje znac,a jak daje znac to wysle esa bo chce sie spotkac,ale ja chce tez popisac te esy,bo ja nie wytrzymuje do spotkania ehh nie lubie jak pisze mi cos takiego jak to że jutro moze sie spotkac zemną ale bedzie miala tylko godzine i nie wie czy mi sie oplaca przyjezdzać... to troche boli,bo jesli by b.chciala to jestem gotow nawet na tą glupia godzine do niej jechać,a ona poprostu sie pyta,widocznie nie jestem jej "aż" tak bardzo potrzebny...potem mowi ze w piątek jedzie,ale gdzie to nie wiem..a co z tego ze jedzie? jak by chciala to by nawet mozna bylo sie spotkac przed jej wyjazdem...więc dla niej cos takiego jak "wyjazd" liczy sie ze caly dzien jest juz zarezerwowany...no sory :(... dla mnie to takie podejrzane.... i głupio sie wtedy czuje i smutno... to dlatego że ją kocham... pisała mi takie miłe rzeczy o mnie,ja o niej tez i jakos sie rozwinela znajomość ... ale czasem juz nie wiem co ja mam robić
:(
 

Ostia  

VIP


Doł±czyła: 02 Lut 2009

   

Wysłany: 2009-02-05, 15:33   

janar777 napisał/a:

jak wytrzymuje caly dzien zeby nawet esa nie napisac, bo ja wytrzymać jakoś nie potrafie


Bo to TY masz ją zaspywać esemesami. Głupie, dziwne to - ale tak jest. Przynajmniejna początku znajomości i zwłaszcza, gdy się jest w wieku gimnazjalnym.

janar777 napisał/a:

,alemimo to chce być twardy i tez nie pisze


I ona też tak myśli "ja pierwsza nie napiszę, niech on napisze".
 

janar777

User


Doł±czył: 05 Lut 2009

   

Wysłany: 2009-02-05, 15:35   

ona ma 16 a ja 17 lat
 

Ostia  

VIP


Doł±czyła: 02 Lut 2009

   

Wysłany: 2009-02-05, 15:35   

Nic nie szkodzi.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Doł±czyła: 15 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-02-05, 15:38   

Spotkaj sie z nią. Najlepiej zaproś na spacer. Pogadaj spokojnie w cztery oczy.Wybadaj sytuacje i powiedz jej że ci na niej zależy. To nic że jesteś młodszy
 

lola  

Pogromca postĂłw

z głową w chmurach



Wiek: 32

Doł±czyła: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgieÂł

   

Wysłany: 2009-02-05, 15:40   

Pati009 napisał/a:

. To nic że jesteś młodszy


chyba starszy

właściwie to po prostu z nią pogadaj, powiedz co Ci leży na sercu... może rozmowa nie będzie łatwa ale się przekonasz czy jej też zależy :oops:
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

Ostia  

VIP


Doł±czyła: 02 Lut 2009

   

Wysłany: 2009-02-05, 15:41   

Pati009 napisał/a:

To nic że jesteś młodszy


nie jest ;p

Ewentualnie - nie wiem, ile są ze sobą - niech powie, że do związku trzeba dwojga i nie może być tak,że tylko jedna osoba będzie się starała.
 

pipi  

Stały User



Doł±czyła: 06 Gru 2008

   

Wysłany: 2009-02-05, 16:57   

janar777 napisał/a:

zakochalem się w dziewczynie...chociarz nie wiem?? słucham piosenek to myśle o niej,sam w moim umysle ukazuje się jej obraz.... tak bardzo chcialbym byc blisko niej,brakuje mi jej... :( ona sie zakochala we mnie... sama tak mówi, ale czasem nie moge zrozumiec jej..
bo jesli sie zakochala,to jak wytrzymuje caly dzien zeby nawet esa nie napisac, bo ja wytrzymać jakoś nie potrafie,alemimo to chce być twardy i tez nie pisze...bo może ona sie bawi moimi uczuciami? tego sie boje... mam takie uczucia,potrzebe chociarz żeby ujrzec ją i być przy niej i nic więcej...



tez taak mam....ale to nie jest tak Ĺ‚Ä…two pogadac ale sprĂłbuj ;) to napewno coĹ› da
 

apaRatka  

User


Doł±czyła: 16 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-02-05, 17:18   

Pati009 napisał/a:

To nic że jesteś młodszy


młodszy ?

janar777 napisał/a:

wytrzymuje caly dzien zeby nawet esa nie napisac, bo ja wytrzymać jakoś nie potrafie,alemimo to chce być twardy i tez nie pisze


głuupie jest jak dziwczyna pierwsza do chłopaka musi zagadać .. ;>
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com