Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-07-18, 18:44   Ekranizacje.

Lubicie obejrzec film po uprzednim przeczytaniu ksiazki? A może odwrotnie?
Jakie ekranizacje widzieliscie? Jakie wywarły na was wrażenie? Czy na jakiejs sie zawiedliscie? a jakas moze was pozytywnie zaskoczyła??
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-07-19, 11:00   

hmm zdecydowanie najpier wole przeczytać książkę .. w ogóle kocham czytać xD a teraz czekam na ekranizacje sagi powieści Stephanie Meyer - Zmierzch/Twilight. 12.12.2008 światowa premiera xD http://pl.youtube.com/watch?v=xBvOhfL4mYw <-- klik xD oficjalny Twilight teaser trailer ;) )
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-07-19, 13:46   

kasiaaa napisa³/a:

a teraz czekam na ekranizacje sagi powieści Stephanie Meyer - Zmierzch/Twilight.



aa .. To to co mamy razem na to iść ? ;-) haha


A co do tematu ... ja ogólnie czytać nie lubię, chyba, że coś mnie zainteresuje.
Ale u mnie to zazwyczaj jest odwrotnie, film mnie może "zachęcić" do przeczytania jakiejś książki :-P
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-07-19, 14:03   

vialink napisa³/a:

aa .. To to co mamy razem na to iść ? haha



taak, to xD

vialink napisa³/a:

co do tematu ... ja ogólnie czytać nie lubię, chyba, że coś mnie zainteresuje.

Ale u mnie to zazwyczaj jest odwrotnie, film mnie może "zachęcić" do przeczytania jakiejś książki



brr jak czytasz ksiązkę przez oglądnięciem filmu to atomatycznie działa ci wyobraźnia :) a ta? a tak to w głowie masz już wszytko więc po co .. ;) )
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-07-19, 14:15   

kasiaaa napisa³/a:

rr jak czytasz ksiązkę przez oglądnięciem filmu to atomatycznie działa ci wyobraźnia :) a ta? a tak to w głowie masz już wszytko więc po co .. ;) )



Nie wiem ... dlatego wyżej napisałem, że nie lubię czytać kotku :-P
 

Monique  

Stały User

siostrzyczka Gringo



Do³±czy³a: 12 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-24, 15:06   

Kod da Vinci. najpierw ktos zmusił mnie do filmu, ale ja się nie przyglądałam za bardzo, nawet nie wiedziałam dokładnie o czym to jest, bo film nudny. a książka to już zupełnie co innego. przeczytałam, ciekawa fikcja, zapewne film teraz spodobałby mi się lepiej:)
_________________
"Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała."
P.Coelho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com