Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-08-18, 13:26   

Osobiście kibicuję Wiśle, ale patrząc na to co się aktualnie dzieje w zespole aż trudno wierzyć w szanse powodzenia odzyskania tronu. Obrona jest słaba jak nigdy. W tej chwili nawet odejście Jopa wydaje się poważnym osłabieniem patrząc na grę Kowalskiego, a w perspektywie jest jeszcze zakończenie kariery przez Clebera w połowie sezonu. Zakupiono wielu zawodników z których póki co pożytek jest marny, jeżeli zespół się zgra to może znów będą walczyć o najwyższe cele. Lech jest póki co równie słaby jak Wisła, chociaż nie miał nawet w połowie takich zmian w składzie jak Biała Gwiazda. Wszystko wskazuje, na to, że jest to chwilowa zadyszka, o ile piłkarze nagle nie zapomnieli jak się kopało w tę piłkę. Legia też nie świeci, ale wydaje mi się, że za kilka meczów będą już zgrani i będą sobie poczynać w lidze całkiem dobrze. Dobry trener, powrót kibicowania i kilka transferów pozwalają mi stawiać Legię w gronie faworytów. Ruch zagrał ładne spotkanie z Wisłą i mimo barku czołowych napastników mogą ciągle namieszać. Polonia stoi przed wielką szansą i patrząc na obecną dyspozycję i skład wydaje się, że są głównym faworytem do zdobycia tytułu. Może to będzie drużyna na ligę mistrzów? Zrobiono zakupy za kwotę do jakiej nikt wcześniej w naszej lidze się nie zbliżył. Zakup Smolarka, Sobiecha i kilku innych może okazać się bardzo celnym strzałem. Mimo słabego poziomu ligi, kolejny sezon zapowiada się fascynująco i od początku pachnie sensacjami.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-08-23, 12:41   

Polonia wypaliła z transferami, pogratulować takiego dyrektora technicznego.
Lech, kupił Kiełba ( Talent jaki mało) z zamiarem że Peszko odejdzie.
Peszko został a Kiełb ława...
Wisła tak samo ma masę dobrych zawodników, na miejscu Małeckiego opuściłbym Kraków.
Legia jak kto Legia, zawsze ujowe transfery.
Ruch odczuwa brak Sobiecha, w następnym okienku pewnie Sadlok opuści klub.
 

rybka200  

User


ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 32

Do³±czy³: 25 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-26, 13:53   

Oczywiście Lech Poznań piękna wygrana ostatni 5-0 , no a dziś mecz o puchar uefa ;-)
Mam wielką nadzieję że wygra lech ,a co do mistrza powiem wam że Widzew £ódź dobrze gra więc on miom typem też ma szanse na mistrza. Klub z mojego woj
 

Pralina  

Stały User



Do³±czy³a: 23 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-08-26, 14:06   

rybka200 napisa³/a:

Oczywiście Lech Poznań piękna wygrana ostatni 5-0



To nie było takie trudne wygrać z Cracovią, która nie ma obrony i której najlepszy zawodnik nie grał, bo nabawił się kontuzji.
Edit: Zapomniałabym jeszcze o golu samobójczym.

Constantine napisa³/a:

Lech Poznań, Legia Warszawa, Polonia Warszawa



I jeszcze może Wisła Kraków, jak w postach wyżej.
 

rybka200  

User


ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 32

Do³±czy³: 25 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-26, 14:51   

Pralina napisa³/a:

rybka200 napisa³/a:

Oczywiście Lech Poznań piękna wygrana ostatni 5-0



To nie było takie trudne wygrać z Cracovią, która nie ma obrony i której najlepszy zawodnik nie grał, bo nabawił się kontuzji.
Edit: Zapomniałabym jeszcze o golu samobójczym.

Constantine napisa³/a:

Lech Poznań, Legia Warszawa, Polonia Warszawa



I jeszcze może Wisła Kraków, jak w postach wyżej.



Nie wiem czemu ciągle stawiacie na zespoły goszczące w górze tabeli od kilku lat :-/
Niby pewne typy ale spójrzcie na inne zespoły, widzew itp itp też mają szanse. Nie wiem na jakiej podstawie sądzicie że polonia, legia, wisła skoro nie miałe najlepszego początku sezony
 

Pralina  

Stały User



Do³±czy³a: 23 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-08-26, 14:55   

rybka200 napisa³/a:

Nie wiem na jakiej podstawie sądzicie że polonia, legia, wisła skoro nie miałe najlepszego początku sezony



Polonia miała, a do końca sezonu dużo może się zmienić.
 

rybka200  

User


ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 32

Do³±czy³: 25 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-26, 14:56   

Pralina napisa³/a:

To nie było takie trudne wygrać z Cracovią, która nie ma obrony i której najlepszy zawodnik nie grał, bo nabawił się kontuzji.



Liczy się zespół, a nie że obrony nie mieli. Był czas transferów mogli się wzmocnic. Powinni miec dwie równorzędne jedenastki. Wdizałeś Lecha jak grał z dnipro ? Brakowało Peszki, Wichniarka, Bosackiego a mimo to był Kiełb, Henriquez, Tshibamba . Są zmiennicy ? Są !!! I zagrali jeszcze lepiej od swoich dublerów w tym pprzypadku . :-o

[ Dodano: 2010-08-26, 14:58 ]

Pralina napisa³/a:

rybka200 napisa³/a:

Nie wiem na jakiej podstawie sądzicie że polonia, legia, wisła skoro nie miałe najlepszego początku sezony



Polonia miała, a do końca sezonu dużo może się zmienić.



Ja jej nie zabieram szans, ale moimi faworytami sÄ… Lech i Widzew :hyhy:
 

Pralina  

Stały User



Do³±czy³a: 23 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-08-26, 15:47   

rybka200 napisa³/a:

Są zmiennicy ? Są !!! I zagrali jeszcze lepiej od swoich dublerów w tym pprzypadku . :-o



To nie tak, że w Cracovii nie ma zmienników. Są, tyle, że grają na takim samym poziomie.


Sugeruję tylko, że wygrana Lecha jest może warta trzech punktów, ale na pewno nie powoduje szalonej euforii w sytuacji, gdy przeciwnik znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli i prosi się o spadek od dawna.
 

rybka200  

User


ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 32

Do³±czy³: 25 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-26, 15:58   

Pralina napisa³/a:

rybka200 napisa³/a:

Są zmiennicy ? Są !!! I zagrali jeszcze lepiej od swoich dublerów w tym pprzypadku . :-o



To nie tak, że w Cracovii nie ma zmienników. Są, tyle, że grają na takim samym poziomie.


Sugeruję tylko, że wygrana Lecha jest może warta trzech punktów, ale na pewno nie powoduje szalonej euforii w sytuacji, gdy przeciwnik znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli i prosi się o spadek od dawna.



A to był mecz który odrodził Lecha :-) Takie jest moje zdanie. Teraz dla Lecha będzie tylko lepiej. Na tym poziomie czyli ekstraklasy każdy team powinien miec dwie równorzędne jedenaastki, ale taka jest ta nasza Polska piłka. Polska piłka kaleczy ten sport :-/ :-/
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-08-26, 18:30   

Rybka chyba nieco za bardzo się podniecasz tym Lechem. Fakty są takie, że zagrali póki co dwa dobre mecze a reszta słabych i może jeden średni. Pamiętasz mecze z Interem Baku, Widzewem, czy Spartą? Trochę zimnej wody i lepiej zejść na ziemię. A Polonia? W czołówce ich nie było od dawna a teraz wymiatają wszystko więc nie wiem skąd głupie stwierdzenie, że stawiamy tylko na tych co ostatnie lata dominują. Widzew powalczy o czołówkę, ale nie o mistrza, nie mają takiego zespołu jeszcze.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

rybka200  

User


ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 32

Do³±czy³: 25 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-26, 19:14   

Grabarz91 napisa³/a:

Rybka chyba nieco za bardzo się podniecasz tym Lechem. Fakty są takie, że zagrali póki co dwa dobre mecze a reszta słabych i może jeden średni. Pamiętasz mecze z Interem Baku, Widzewem, czy Spartą? Trochę zimnej wody i lepiej zejść na ziemię. A Polonia? W czołówce ich nie było od dawna a teraz wymiatają wszystko więc nie wiem skąd głupie stwierdzenie, że stawiamy tylko na tych co ostatnie lata dominują. Widzew powalczy o czołówkę, ale nie o mistrza, nie mają takiego zespołu jeszcze.



Oj mylisz się. a nie podniecam się Lechem tylko mówię że mogą byc mistrzem, ja tylko typuje. Poczytaj jak inni ciągel typuja Wisłe, Legie, Polonie :->
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-08-27, 09:52   

rybka200 napisa³/a:

Był czas transferów mogli się wzmocnic.


Za co mieli kupić? Za wszy i drobny łupież?

rybka200 napisa³/a:

Nie wiem na jakiej podstawie sądzicie że polonia, legia, wisła skoro nie miałe najlepszego początku sezony


...

rybka200 napisa³/a:

Wdizałeś Lecha jak grał z dnipro ?

Słabo a Dnipro grało tragicznie. Lech miał fuksa.

rybka200 napisa³/a:

Polska piłka kaleczy ten sport :-/ :-/

Poziom polskiego zawodnika nie jest zły, tylko system transferowy i szkoleniowy klubów.

Grabarz91 napisa³/a:

Rybka chyba nieco za bardzo się podniecasz tym Lechem. Fakty są takie, że zagrali póki co dwa dobre mecze a reszta słabych i może jeden średni. Pamiętasz mecze z Interem Baku, Widzewem, czy Spartą? Trochę zimnej wody i lepiej zejść na ziemię. A Polonia? W czołówce ich nie było od dawna a teraz wymiatają wszystko więc nie wiem skąd głupie stwierdzenie, że stawiamy tylko na tych co ostatnie lata dominują. Widzew powalczy o czołówkę, ale nie o mistrza, nie mają takiego zespołu jeszcze.



Bardzo dobrze napisane, sam bym tego lepiej nie ujÄ…Å‚ :)

rybka200 napisa³/a:

Oj mylisz się. a nie podniecam się Lechem tylko mówię że mogą byc mistrzem, ja tylko typuje. Poczytaj jak inni ciągel typuja Wisłe, Legie, Polonie :->


Typy opiera się na grze/formie/kadrze zawodników, a nie że się stawia.
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-08-27, 10:08   

Mimo wszystko wydaje mi się, że w naszych wspólnych typowaniach Lech był wypisywany równie często jak Wisła, Legia czy Polonia. Wczorajszy mecz Lecha(Mimo, że zakończył się awansem) pokazał, że chyba jeszcze nie wszystko jest jak należy, bez celnego strzału? Fatalna nieskuteczność Dnipro to jedyny aspekt jakiemu Lech zawdzięcza awans. Nie lubię Lecha, ale mimo wszystko cieszę się, że jednak ktoś awansował, bo z tym poziomem niedługo nasza liga będzie mogła mieć 2 kluby w pucharach.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Mateoski  

User



Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Wrz 2010

Sk±d: Bia³ystok

   

Wys³any: 2010-09-01, 16:00   

Ja myślę że typować Mistrza będzie można ewentualnie dopiero po rundzie jesiennej jeśli nie później. Mam wrażenie że ten sezon to będzie najdziwniejszy sezon od dawna. Polonia W. bardzo dobry start ale wątpię żeby utrzymali taką formę przez cały sezon. Legia- tutaj nie wiem nawet jak to skomentować. Potencjał niby jest, ale póki na ławce jest Skorża to czarno to widzę. Lech to mimo wszystko mój faworyt do mistrzostwa. Skład mają dobry tylko jeszcze czegoś brakuje. Zależy też jak wytrzymają psychicznie po meczach z Juventusem i Manchasterem City(bo nikt mnie nie przekona że mają jakiekolwiek szanse) I oczywiście trzeba wspomnieć o Jagiellonii która powoli wyrasta na czarnego konia(co mnie bardzo cieszy :P). Udało się zatrzymać Grosickiego więc myślę że jest szansa na podium. Pożyjemy zobaczymy...
_________________
"Przyszłość gotuje nam wielkie szanse. Zastawia też pułapki. Chodzi o to, by pułapek unikać, szanse wykorzystać i przed szóstą być z powrotem w domu." Woody Allen
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-01, 22:16   

Mateoski napisa³/a:

Lech to mimo wszystko mój faworyt do mistrzostwa. Skład mają dobry tylko jeszcze czegoś brakuje.


Brakuje dobrych piłkarzy. Zwłaszcza rezerwowych, Zieliński ma bardzo wąską kadrę. w ataku Tshibamba ( swoją drogą to za taki transfer odpowiedzialnemu za niego powinno się obciąć jaja ), Wichniarek, który oczywiście umiejętności ma wysokie, ale nie wytrzymuje kondycyjnie), Mikołajczak ( pewnie częściej będzie grał w Młodej Ekstraklasie) i Rudnevs ( ten akurat prezentuje się narazie całkiem przyzwoicie). W pomocy też nie wygląda to lepiej, Kriwiec jest kompletnie bez formy, podobnie jak Stilić ( on ma czasem jakieś przebłyski), ale najgorsze jest to, że muszą grać i mają ***** na to jak zagrają, bo wiedzą, że Zieliński nie zdejmie ich, bo po prostu nie ma kogo za nich wprowadzić !
Krótko mówiąc Lech, z racji, że bedzię walczył jeszcze w Lidze Europejskiej, będzie zajechany. I dla mnie to właśnie Polonia i Jaga są narazie kandydatami na mistrza. Polonia ma na papierze najsilniejszy skład w lidze ( w grudniu dojdzie Sadlok, i znając Wojciechowskiego paru innych klasowych jak na polskie standardy zawodników- mam nadzieję, że również Paweł Golański). Wojciechowski chyba jako jedyny w Polsce rozumie, że aby awansować do Ligi Mistrzów trzeba najpierw zainwestować ( działacze Lecha mogliby się od niego dużo nauczyć). Jaga ma też bardzo solidny zespół, z niesamowitym, 36 letnim Tomkiem Frankowskim. Franek mnie zadziwia, w tym wieku ośmiesza sporo młodszych zawodników.
No zobaczymy jak to będzie, może obudzi się ten zagraniczny zaciąg w Legii, może Wisła wrzuci wyższy bieg, może Kolejorz wjedzie na właściwe tory. Ja kibicuję jednak Polonii Warszaw, ponieważ jeśli tytuł trafi na Konwiktorską to mogę mieć pewność, że Wojciechowski nie osłabi, a poważnie wzmocni Czarne Koszule. Czas najwyższy obejrzeć polski zespół w Lidze Mistrzów.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com