Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-10-07, 15:51   

Jagiellonia:
- Mistrzowsko zaczęła od Arisu, i została w tym tempie. Franek to największy motywator drużyny, Jaga powinna go zatrzymać jako asystenta. Bramka to okrycie, może nawet bramkarz na Euro 2012 Sandomierski, ten piłkarz powinien na dzisiejszy moment być bramkarzem numerem 2 w reprezentacji. Idealny zmiennik dla Tytonia, ta dwójka powinna mieć już zaklepane udział na euro. Lato piękny powrót na boiska ekstraklasy, doświadczenie ma i ma tego co przez lata mu brakowało zaufania trenera. Burkhardt czyli sobowtór Marka Citki, który wybrał alkohol zamiast kariery. Buduje się w drużynie, jest idealnym nawet z samego wykonywania rzutów rożnych. Kupisz to człowiek dynamit, kolejny co powinien się znajdować w reprezentacji. Grosicki, już był jedną nogą w Arisie ale został. Niezastąpiony zawodnik, a Legia go nie chciała dalej trzymać.

Korona Kielce.
- Też klub niespodzianka.
Nie ukrywajmy że ten klub ma tą pozycje dzięki kadrze napastników, którą ma wyśmienitą i ściągnięcie Niedzielana który jest znakiem tej drużyny. Duzym plusem też jest Małkowski w bramce, nie śledziłem zbytnio Korony tylko na skrótach to powiedzieć nie mogę za dużo.

Gks Bełchatów.
Odnowienie kluby, ma szanse na tytuł. Obrona na głowie Popka, który znakomicie kieruje kolegami. Wróbel/Centarski/Baran to zawodnicy którzy są główną podporą piłkarzy. Kadra napastników też doskonała, z wyśmienitym ¯ewłakowem.

Lechia
Ten klub to największe zaskoczenie, ale tylko Hubert Wołąkiewicz zrobił na mnie zaskoczenie. Nie oceniam tych zagranicznych piłkarzy, choć na Traore można zwrócić uwagę. Bo to chodząca maszyna pieniędzy, mam nadzieje że po sezonie klub skasuje za niego i wystawi na Szuprytowskiego.


Wisła:
Nie zdziwię się jak ten spadnie lub zajmie dolną część tabeli.
Klub który sprowadza łamagów z zagranicy, za duże pieniądze lub bezrobotnych piłkarzy to hallo. sam Maciej ¯urawski jest zaniepokojony, że nie może drużyna się zgrać. Nie dziwie się, bo na niego spada cała wina. A ma kontrakcie wyraźnie napisane "Rezerwowy/Zmiennik" on ma swoje lata. Przyniósł do zespołu doświadczenie, nie że ma być postacią pierwszoplanową. Brożek, bracia Brożkowie kochają swój klub, bo dawno by grali zagranicom. Ale ile można nosić ciężar całego zespołu? Jak długo? Pawełek też strasznie strasznie, już nie mówię o Jovanicu. Cezary Wilk, nadzieja piłki polskiej siedzi na ławce, bo jakieś chabababa z względu na kontakt musi grać o mój losie. Małecki już zapowiedział że od następnego okienka, szuka nowego pracodawce. Nie dziwie się, młody chłopak z potencjałem. Boguski też powinien uciekać, bo z tego co wiemy holenderski szkoleniowiec już znalazł kolejne "perełki". Uciekajcie chłopcy uciekajcie.

Polonia Warszawa.
Klub pedanta, który myśli że w jeden sezon wejdzie do LM. Kto normalny wyrzuca BAKERO! Po jednym przegranym meczu?! Odpowiedz jasna, bo chciał swojego dyrektora i polaka JANASA. Bakero to chyba jeden z najlepszych trenerów, jakich polska mogła gościć. Związał się z polską, plotki głoszą że może zostać trenerem L zobaczymy. Co do piłkarzy sprawa jasna, same ligowe i polskie gwiazdy za kolosalne kontrakty. Onyszko nie gra, z powodów zdrowotnych ale jest Przyrowski. Sam fakt że dwaj tacy bramkarze w jednym klubie, to świadczy o ich potentacie. Obrona to reprezentacji polski i byli reprezentacji, z opieką doskonałego Mynara. Teraz dołączy Sadlok, co tu mówić takiej obrony nie było w polskiej piłce od 6 lat. Pomoc to sama śpiewka, reprezentacji i byli reprezentacji. O ataku Sobiech czy Smolarek można mówić dużo, ale z taktyką Janasa. Góra 4 miejsce, pewnie tak do końca sezonu przyjdzie masa piłkarzy i trenerów.

Tak w skrócie:
Górnik Zabrze - Dobry początek, lecz klub potrzebuje jeszcze jednego klasowego napastnika.
Widzew £ódź - Idzie tak jak przypuszczałem, tylko kilka wypożyczeń mi się niepodoba.
Polonia Bytom - Kratkowicz, zaskakujÄ…cy, lecz ta pozycja to max.
Arka Gdynia - Spadek, bez wÄ…tpienia.
Legia - Tu też można obawiać się spadku, najgorsze transfery, wrzucanie pieniędzy w błoto. Dobrze im ;)
Lech Poznan - Widać że obchodzi ich LE, chcą się pokazać. 3 miejsce pod koniec sezonu.
Ruch Chorzów - Moja kochana drużyna, lecz spadek jak ktoś sprzedaje gwiazdy a kupuje rypiecie tak ma.
Zagłębie - Klub dostanie kopa, ale kiedy?
¦ląsk Wrocław - Klub wyjdzie z kryzysu, ale środek tabeli.
Cracovia - wyjdzie z kryzysu, w końcu ma byłych reprezentantów.
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-10-07, 16:40   

Wydaje mi się, że cię nieco poniosła wyobraźnia w niektórych typowaniach. Jestem kibicem Wisły więc głównie tego się przyczepię. Moim zdaniem Wisła zrobiła dobre transfery, najbardziej jednak zawalili sprawę wyprzedając całą obronę i mało godnych zastępców jest w tej formacji. Natomiast pomoc? Uważam, że takiego potencjału nie ma ¯ADEN klub ekstraklasy.Boukhari ? Potrafi zaskoczyć świetnymi zagraniami, póki co wydaje się być nieco powolny, ale dokładność podania i słuszność dokonywanych decyzji to jego duża zaleta. Cezary Wilk - Młody przebojowy prezentuje się dobrze, Paljić - Uważam, go za dość dobrego zawodnika, do tego w razie konieczności może zastąpić Piotra Brożka na lewej obronie. Do tego gracze, którzy już byli w Wiśle m.in niezwykle stabilny Radosław Sobolewski i znany ze swej jakości Garguła + kilku innych, którzy w większości klubów grali by w pierwszym składzie.

Atak wzmocnił Rios, który jednak bardziej na pomocy gra w Wiśle świetne opanowanie piłki, bardzo dobry drybling jak na polskie warunki. Bardzo przebojowy zawodnik, który sporo wnosi do drużyny

A Maciej ¯urawski w prawie każdym meczu pokazuje, że jego obecność w pierwszym składzie jest nieporozumieniem, wiele zmarnowanych sytuacji 100% w tym banalnych gdzie wystarczyłoby przyłożyć nogę do piłki i skierować ją do pustej siatki. Jeżeli Małecki, Boguski czy Rios są traktowani jako napastnicy to zdecydowanie na nich bym postawił zamiast na Maćka.

Uważam, że Wisła potrzebuje czasu i wydaje mi się, że przerwa na kardę zrobi im dobrze. Już pokazywali w kilku meczach, że potrafią zagrać świetnie, tylko brak im zgrania i stabilizacji.Czy będzie to marsz po mistrza? Pewnie będzie ciężko, ale z pewnością mają możliwości. Natomiast nieporozumieniem jest pisanie o spadku, w sytuacji gdy mimo fatalnej serii są wciąż w czołówce.

Lech? Moim zdaniem póki co grają w lidze słabo co odzwierciedla tabela, jeżeli wrócą do formy to pewnie powalczą nawet o mistrza, a jeżeli nie będą potrafili kopać w lidze, skupiając się na pucharach to w przyszłym roku puchary będą mogli w TV oglądać.

Legia? Ta drużyna wbrew temu co mówiono przed sezonem wygląda naprawdę słabo. Po ciekawym meczu z Arsenalem, się non stop kompromitują. Wygrali dwa mecze w tym z Cracovią gdzie strzelili kuriozalną bramkę w ostatniej minucie. Drugim zwycięstwem było pokonanie Lecha, który po prostu dał się pokonać. Jeżeli się nie pozbierają, to walka o puchary odskoczy, a póki co zapowiada się na dół tabeli.


Już trochę czasu minęło od startu rozgrywek i Jaga utrzymuje formę przez co zaczynam powoli poważnie traktować ich jako faworyta do zdobycia tytułu. Niewątpliwie jest bardzo prawdopodobne, że w tym roku nikt z wielkiej trójki nie zdobędzie mistrzostwa, bo po protu nikomu się do tego nie spieszy.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-10-07, 21:26   

Grabarz91 napisa³/a:

estem kibicem Wisły więc

będziesz faworyzował :)
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-10-07, 21:28   

Oczywiście masz trochę racji :-D , ale staram się spojrzeć na to z boku i nie wiem jakim sposobem możesz widzieć Wisłę jako drużynę walczącą o utrzymanie.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-10-07, 21:38   

Grabarz91 napisa³/a:

ale staram się spojrzeć na to z boku i nie wiem jakim sposobem możesz widzieć Wisłę jako drużynę walczącą o utrzymanie.


Drużyna to grupa ludzi na boisku, a nie 11 nazwisk. Wisła ma w sobie to, że zmieniła swoją taktykę transferową. Kiedyś kupowała najlepszych piłkarzy z naszej ligi, i wprowadzała po jednym z swojej szkółki. Dziś pomieszana językowo Wisła, nie potrafi zgrać się w drużynę.
Polecam wywiad z Maciejem ¯urawskim z niedzielnego Cafe Futbol w Polsacie sport, a dowiesz się jak wygląda atmosfera w szatni. Sam bym nie chciał żeby Wisła spadła, bo to wielki polski klub z tradycjami. Jeszcze kilkanaście lat temu, postrach zachodnich drużyn w pucharze UEFA. Co do Riosa bym się zbytnio nie podniecał, jakby to był dobry piłkarz z Ajaxowej szkoły nie trafiłby do Polski. Większość piłkarzy zagranicznych, nie dla z sercem dla Wisły. Ich gra to przystanek, przed zachodnimi ligami.
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-10-07, 21:43   

W ten sposób możesz mówić o każdym ^^ Gdyby Rudnevs był taki dobry to by poszedł do Manchaster City a nie w Polsce siedział :) Już rok temu Małecki wprowadził złą atmosferę do drużyny, do tego dochodziły ekscesy jak pyskówka Piotra Brożka ze Skorżą podczas meczu, ale jednak mimo to Wisła była bardzo bliska zdobycia mistrzostwa, co więcej powinna je zdobyć, ale magiczna minuta sprawiła, że wszystko się odwróciło. Wierzę, że wszystko potoczy się w dobrym kierunku. Bariera językowa to jest problem, ale Maskant będzie się musiał z tym jakoś uporać.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-10-08, 11:15   

Grabarz91 napisa³/a:

Gdyby Rudnevs był taki dobry to by poszedł do Manchaster City a nie w Polsce siedział :)


To jest kolosalna różnica, bo chłopak grał w małym klubie i przyszedł do europejskiego średniaka. Robi postępy w karierze, a nabytki Wisły to piłkarze którzy nie dawali rady w klubach tak zwane odpadki. Każdy analityk piłkarski zapewni Cię że transfery Wisły były najgorsze od nowej piłki, skupowali ludzi na chama na gwałt.

Grabarz91 napisa³/a:

Już rok temu Małecki wprowadził złą atmosferę do drużyny, do tego dochodziły ekscesy jak pyskówka Piotra Brożka ze Skorżą podczas meczu, ale jednak mimo to Wisła była bardzo bliska zdobycia mistrzostwa, co więcej powinna je zdobyć, ale magiczna minuta sprawiła, że wszystko się odwróciło.

Małecki ma dobry charakter, i ma duży potencjał który jest marnowany w Wiśle. Chłopak powinien dawno wyjechać zagranice, inaczej pójdzie tą samą drogą co Maciej Korzym. Wisła już od tamtego sezonu poupadała, tym przekreśliła to odejściem Głowackiego i Diasa czy nawet Jopa

Grabarz91 napisa³/a:

Wierzę, że wszystko potoczy się w dobrym kierunku. Bariera językowa to jest problem, ale Maskant będzie się musiał z tym jakoś uporać.

Maaskant się popsuł jako trener, już na dzień dobry sprowadzając bezrobotnych piłkarzy. Ciekawą inicjatywą jest tylko ściągnięcie Boukhariego, tylko po co sprowadzać dobrego piłkarza do dobrze ułożonej ofensywnie drużyny. Nadzieją Wisły jest tylko zrobienie sitka i po prostu zerwanie umów z zagranicznymi piłkarzami nie grających co do oczekiwań. A prowadzenie piłkarzy wyróżniających się w polskiej lidze do 23 lat, brak bariery językowej oraz klimatyzacji zawodników dla szanse na stąpnięcie starego smoka.
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-10-24, 16:14   

Jakie macie w tej chwili spostrzeżenia nt. tego co się aktualnie dzieje w naszej ekstraklasie? Legia, która się wydawała najsłabsza z trójki, która najbardziej zawodziła na początku teraz złapała oddech i zdobyła 6 punktów w dwa mecze i odbili się od dna. Wisła? Ciągle straszna obrona, ale jednak także odbili się punktowo. Lech? W tej chwili rozgrywają mecz, który przegrywają. Czy jeżeli taki wynik się utrzyma Lech będzie miał jeszcze szansę na mistrzostwo? Ta kolejka wszystko nam odwróciła. Mocna Korona przegrała mocno z Legią, wydawałoby się świetna Jagiellonia w słabym stylu dostaje baty od Widzewa. Czy po tej kolejce zaczniemy wracać do tego co zawsze i Legia i Wisła znów będą brnąć do góry? Ciężko ocenić. Czy Jaga złapie zadyszkę i zacznie tracić wyrobioną wcześniej przewagę? Wydaje mi się, że jeszcze wszystko może się zdarzyć. Niemniej obrona tytułu przez Lecha wydaje mi się prawie niemożliwa w tej chwili. Zbyt dużo klubów musiałoby przejśc gwałtowny kryzys, a Lech odrodzenie. Nie wierzę w to.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-10-24, 19:53   

Ekstraklasa w tej rundzie nie będzie mieć faworytów i spadkowiczów, zima będzie potężnym okienkiem transferowym takich klubów jak: Lech Poznań, Ruch Chorzów, oraz pożegnań jak Wisła Kraków, Korona Kielce, Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk.
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-26, 20:15   

Constantine napisa³/a:

Ekstraklasa w tej rundzie nie będzie mieć faworytów i spadkowiczów, zima będzie potężnym okienkiem transferowym takich klubów jak: Lech Poznań, Ruch Chorzów, oraz pożegnań jak Wisła Kraków, Korona Kielce, Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk.


Nie wydaje mi się, żeby Ruch bardzo przyatakował zimą. Tak samo jak nie wydaje mi się, żeby Jaga miała sprzedać pół składu, w Białymstoku czują, że mogą iść na mistrza dlatego głupotą byłoby sprzedawać piłkarzy zimą. Ja bym się raczej spodziewał 2, 3 transferów do Jagi.
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-11-08, 09:38   

pablopavo napisa³/a:

Nie wydaje mi się, żeby Ruch bardzo przyatakował zimą.


Ruch jak to Ruch, znowu kosztem utrzymania się w lidze postawi na młodych zawodników z pobliskich klubów.

pablopavo napisa³/a:

Tak samo jak nie wydaje mi się, żeby Jaga miała sprzedać pół składu, w Białymstoku czują, że mogą iść na mistrza dlatego głupotą byłoby sprzedawać piłkarzy zimą.

Jaga myśli, nie sprzedała już Grosickiego latem do Arisu bo ma stabilny budżet i nie potrzebuje kasy. Od nich zależy czy Sandomierski zostanie, jest kuszony przez Feyenoord, Basel oraz Polonie Warszawę.
W tym okienku będzie dotyczyły się sprawy:
Arboleda = chce podwyżki, lecz za dużo: zainteresowani: Legia, Polonia Warszawa, kilka klubów z meksykańskiej ligi i Cypru. Cena 1mln euro po końcu sezonu może przejść za darmo do każdego możliwego.
Sandomierski = stabilny finansowo = Feyenoord, Basel, Polonia Warszawa. Cena 700 tys. euro.
Smolarek = Wysokie wymagania = Zerwanie kontraktu przez Wojciechowskiego/ Nikt z Polskiej ligi go nie chce, z europy też nie za bardzo, ale bądźmy optymistyczni dla niego Cypr.
Wichniarek = Wolny zawodnik/ chce dobrego wynagrodzenia = Ruch Chorzów, Górnik Zabrze, Cracovia, Jagiellonia Białystok, Korona Kielce, Kluby z Austrii i Szwajcarii.
Małecki = Dobre wynagrodzenie/ chęć odejścia = średnie kluby z Niemiec głównie: TSV 1860 Monachium oraz angielska Blackburn.
Kupisz = normalne wynagrodzenie = Legia Warszawa/ Wisła Kraków.
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-11-08, 13:39   

Wisła zapowiada duże zakupy zwłaszcza zawodników holenderskich, jednak nie bardzo wierzę, że cokolwiek z tego wyjdzie. Arboleda mimo iż go nie lubię wydaje się być ostoją w obronie i bez niego w Lechu będzie kiepsko na tyłach, o ile nie znajdą dobrego następcy. Rutkowski widać, że liczy się z pieniędzmi więc możliwe, że nie pójdą na ugodę w kwestii jego wynagrodzenia co będzie jednoznaczne ze zmianą klubu.
Wydaje mi się, że odejście Małeckiego byłoby dla Wisły dobre, owszem jest przebojowy, ale to jedna z nielicznych zalet dla zespołu. Obserwując jego grę nie sposób nie zauważyć, że nie bardzo chce współpracować z kolegami z boiska, wdaje się w walkę z trzema rywalami, w której jest skazany na stratę piłki, mając partnera na dobrej pozycji sam woli oddać strzał. Irytował zwłaszcza w ostatnim meczu z Cracovią. Poza tym jego ciągłe wybryki nie wpływają pozytywnie na morale drużyny.


Po kolejnych kolejkach czas na ich podsumowanie. Legia wygrywa mecz za meczem i zaczyna się znów liczyć w walce o mistrza. Mecz z Jagiellonią był dość wyrównany, ale zdobyli ważne 3 punkty, które pomagają znacznie zbliżyć się do lidera. Skorża, którego wszyscy wyrzucali po pierwszych kolejkach zaczyna chyba ogarniać sytuację i Legia powoli staje się drużyną. Jeden z moich kandydatów na mistrza

Jagiellonia
- Po mocnym starcie złapała jakby zadyszkę zaczyna tracić punkty, mimo to w meczu z Legią pokazali, że potrafią grać i zasłużyli co najmniej na remis. Wydaje mi się, że będą się liczyć w końcowym rozrachunku. Czy to już drużyna na mistrza? Może okazać się za mało, ale z pewnością w kolejce po tytuł stoją razem z Legią.

Korona
- Nie wykorzystali potknięć Jagi i również stracili punkty, bez Niedzielana wyraźnie brakuje im "zębów" którymi mogliby ukąsić. Chyba nie będą się jednak liczyć w walce o mistrza. Są szanse na powalczenie o puchary w przyszłym roku, ale wydaje mi się, że to może okazać się ponad możliwości tego zespołu.


Lechia
- Wydaje mi się, że środek tabeli ich czeka już na przerwę zimową gdy wszyscy kibice zasiądą do kibicowania Małyszowi.

Polonia W - Słabo i to bardzo. Od czasu zwolnienia Bakero jest już tylko gorzej. Po szokującym wręcz początku wydawało się, że ogromne transfery były strzałem w dziesiątkę
w drodze po mistrza. Teraz? Smolarek gra średnio, teraz chyba nie gra bo ma kontuzję w każdym razie nie spełnia wymagań jakie mają kibice. Mają zawodników, ale póki co nie zapowiada się by mieli liczyć się w walce o puchary.


Wisła chyba słabsza niż w sezonie 2006/2007. Liczyłem, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, jednak z każdym meczem wygląda to słabiej w ofensywnie, a obrona jak popełniała błędy tak popełnia je dalej. Mecz z Lechem to katastrofa, a z Cracovią to obraz nędzy i rozpaczy i niezasłużone 3 punkty. Gdy w niektórych meczach wcześniej (np. z Jagiellonią) widziałem jakieś postępy tak teraz wydaje mi się, że wszystko idzie w przeciwnym kierunku. Wierzę, że się odbudują, ale na tę chwilę nie daję im szans na mistrza i niewielkie szanse na grę w pucharach.

Lech Czy po meczach z Cracovią, Wisłą i Manchesterem był ktokolwiek kto wierzył w porażkę z Ruchem? I to jest cały Lech, potrafią się motywować na prestiżowe spotkania natomiast gdy przychodzi walka z pozostałymi wyglądają słabo. W zeszłym roku powinni stracić przez to mistrzostwo. W tej chwili nie stracą tylko mistrzostwa, ale prawdopodobnie walkę o puchary. Skupiłbym się na ich miejscu na PP, bo inaczej Poznań do europy nie zawita. Wydawało mi się, że Lech znów wróci z mocnym przytupem do walki o czołówkę i pewnie pokonają Ruch, a tu porażka. Problem nie jest w umiejętnościach, trzeba szukać gdzieś indziej.


Liga jest nieprzewidywalna jak nigdy przez co wielu uważa ją za atrakcyjniejszą ja natomiast uważam, że poziom, nie wzrasta lecz spada.

Kto by przypuszczał, że w górnej części Tabeli będzie beniaminek Górnik czy Arka, która już od dawna ociera się o spadek z ligi? Nie wiem na ile sytuacja będzie jaśniejsza w przerwie zimowej, ale wątpię byśmy mieli wielkiego faworyta w połowie rozgrywek. Chyba, że Jaga wróci do formy z początku, bądź Legia rozpędzi się do reszty.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2010-11-08, 13:42   

Jeszcze Sernas i Robak z Widzewa pewnie gdzieś odejdą.Sernasa już przed sezonem chciało Tel Aviv,a Robaka chciało by pół ligi.
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-11-09, 11:47   

mam nadzieje, że wresazcie Legia pokaże co potrafi, byam w sobote na meczu z Jagiellonią. Wygrana, dobry mecz cakiem. i kibicuje im z calych sil!
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-11-09, 16:57   

Powiem o 4 drużynach:Lech,Legia, Wisła i Jagiellonia.
Lech:Widać skupiają się o LE, boje się że może być to 3 miejsce, a do czołówki trochę tracą.Nie rozumiem zatrudnienia Bakero, kim on jest?¯e grał w Barcy to może być również świetnym szkoleniowcem?Co osiągnął.Dla mnie nr.1 to Dan Petrescu, człowiek Twardy i taki szkoleniowiec musi być.Była akcja że piłkarz Wisły pytał się dana ile trzeba kółek wokół murawy, a on co cię to obchodzi?Tam powinno być, mam nadzieje że jeszcze zawita do Poznania, i Peszko,Wilk out.

Legia:Początek bardzo mizerny, ale rozkręcili się,Skorża wie co robi i chwała im za to.Tak jak w realnej tak i w Footbal Managerze(menadżer piłkarski), najważniejsze jest zgranie, widać ta drużyna się dotarła i już dobrze się zgrali.Choć jestem kibicem Lecha, życzę Legi mają piękny stadion i należny im się.

Wisła:Brakuje tu dobrego obrońcy jak i ataku.Zwycięstwa wymęczone, nie wróże im pierwszej 3.

Jagiellonia:fenomen początku, Probierz nie ma jakiś super piłkarzy ale jest kolektyw, piłkarze wiedzą o sobie wszystko.Ostatnio w jakimś programie Probierz mówił,,Ja oczywiście mogę robić takie treningi jak w Anglii ale co 2 tygodnie by musieli zmieniać murawę'' albo lepsze,,Przyjedzie zagraniczny trener, powie im coś po angielsku i piłkarze są zachwyceni'', ma chłop racje, powiedział całą prawe o polskiej piłce i chwała mu za to''
_________________
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com