Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ultraman

User



Do³±czy³: 14 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-15, 22:39   Ekstraklasa, Superpuchar Ekstraklasy, Puchar Polski

Prosiłbym moderatorów o podwieszenie tego tematu tak aby mogły się tutaj wszystkie komentarze dotyczące rozgrywek piłkarskich w naszym kraju bo moim zdaniem lepszy jest jeden zbiorczy temat niż zakładanie co sezon nowych robi się tylko niepotrzebny bałagan ;)

Za trzy dni startuje nowy, kolejny sezon T-Mobile Ekstraklasy. Oto zestaw par, którym przyjdzie się zmierzyć w pierwszej kolejce:

Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lech Poznań - Ruch Chorzów
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa
Legia Warszawa - Korona Kielce
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Widzew £ódź - ¦ląsk Wrocław
Wisła Kraków - GKS Bełchatów


Kto waszym zdaniem zgarnie w tym sezonie "majstra" a kto spadnie? Jakie macie zdanie na temat meczu o Superpuchar rozegranym na Pepsi Arenie?
 

nuneczek10  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 30

Do³±czy³: 23 Lut 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2012-08-16, 00:22   

Legia wydaje się być silną drużyną.. Może Lech coś ugra? Bo ¦ląsk jako mistrz Polski nie wygląda za dobrze..
 

Ultraman

User



Do³±czy³: 14 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-30, 23:06   

jutro trzecia kolejka i można powiedzieć, że jeden z nich będzie szlagierem tej kolejki:

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Wisła Kraków - Polonia Warszawa

jakie wyniki typujecie?
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-08-30, 23:13   

Patrzę z podziwem na tych, którzy mogą patrzeć z cierpliwością na naszą rodzimą ligę.
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2012-08-31, 21:02   

JustAnotherGuy napisa³/a:

Patrzę z podziwem na tych, którzy mogą patrzeć z cierpliwością na naszą rodzimą ligę.

Ja również. Tą szamciarską ligę nalezy jak najszybciej rozwiązać na wzór działania Putina w Rosji. To jest dramat ze polskie drużyny konczą przygodę już w sierpniu gdzie prawdziwa piłka rozpoczyna się we wrześniu. Jestem za natychmiastowym rozwiązaniem polskiej piłki klubowej i całego pzpn
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-09-01, 11:40   

Ja sama się sobie dziwię, że lubię oglądać tę ligę. Dużo bardziej niż np. Serie A. To trudne do zrozumienia, ale ja tłumaczę to sobie tak, że po prostu jest ona mi bliższa niż ligi zagraniczne. Bardziej utożsamiam się z polskimi drużynami. Właściwie to z jedną, z Wisłą. A skoro o Wiśle mowa, to... wczoraj bardzo mnie zawiodła. Przegrać 3:1 u siebie z Polonią Warszawa, która o mało co nie wylądowała w IV lidze i która to nie miała nawet okresu przygotowawczego... WSTYD. Niestety, nie mamy dobrej drużyny, kryzys w Wisełce jest widoczny gołym okiem. Dopiero trzecia kolejka, a ja już mogę stwierdzić, że to będzie kolejny rok bez Mistrzostwa Polski.

Oto kolejne pary 3. kolejki T-Mobile Ekstraklasy:

sobota, 01 września
13:30 Korona Kielce - Lechia Gdańsk
15:45 Widzew £ódź - GKS Bełchatów
18:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin

niedziela, 02 września
14:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze
17:00 ¦ląsk Wrocław - Ruch Chorzów

poniedziałek, 03 września
18:30 Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
 

MC97  

Stały User

an artist.



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 26

Do³±czy³: 17 Mar 2012

Sk±d: Paradise City.

   

Wys³any: 2012-09-01, 11:45   

Ligi praktycznie nie oglądam, ograniczam się tylko do niektórych szlagierów jeśli znajdę czas oraz - obowiązkowo - meczów Jagiellonii. Mój ulubiony klub, dlatego oglądam, ale przyznam, że poziom ligi jest mizerny, i jeśli mam do wyboru mecz ligi zagranicznej oraz mecz naszej rodzimej Ekstraklasy (nie licząc oczywiscie meczów Jagi), to wybiorę zagraniczną.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-09-01, 12:09   

lexie napisa³/a:

Dopiero trzecia kolejka, a ja już mogę stwierdzić, że to będzie kolejny rok bez Mistrzostwa Polski.


Co Ty gadasz :-)

Cieszę się z takiego, a nie innego startu ligi dla Lecha. Wielu piłkarzy odeszło, przyszło tylko 4. Dwa z tych transferów powinny być mega udane, ale nadal brakuje nam typowego rozgrywającego i egzekutora. Puchar Polski jeszcze przeboleję, ale odpadnięcie w III rundzie LE ze średniakiem jest powodem do wstydu. Zwycięstwo z Górnikiem będzie bodźcem do dobrej rundy jesiennej.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

mat1313

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-09-05, 22:03   

Ruch jako wicemistrz sobie słabiutko radzi, myślałem że więcej pokażą.
Zagłębie Lubin też tak jakoś w porównaniu do tego co było wiosną to wypada słabo.
W sumie, mistrz Polski podobnie jak Ruch - wygrywać może to i dwa mecze wygrał, ale nie grają jak mistrzowie też, słabo.

Poziom jest słaby, nie da się ukryć - może nie do końca obiektywnie osądzam, bo to drużyna, która kibicuje ale jak dla mnie Górnik Zabrze dobrze dosyć wypada, podobnie jak Lech Poznań. Zobaczymy po 10 kolejkach, sytuacja się jako-tako wyklaruje i będzie wiadomo, komu ciężko będzie ;)
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2012-09-05, 23:08   

Michael Cera napisa³/a:

Zwycięstwo z Górnikiem będzie bodźcem do dobrej rundy jesiennej.



Było :D

Cieszy mnie niezła postawa Górnika. Oby tak dalej i udało się rozgrywać mecze na Roosvelta :)
_________________
#truestory
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-09-05, 23:22   

Szczęśliwy remis, bo Leszek mógł wtopić, niestety :d
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

mateo1357  

User


ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 27

Do³±czy³: 21 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-01-22, 17:07   

Ja jestem sercem za Lechem niech legia przegra o puchar
 

Pelcio  

User


Do³±czy³a: 27 Sty 2013

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2013-01-27, 13:26   

Tylko Legia i nikt więcej :)
 

ryszard8

User


Do³±czy³: 04 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-04, 19:24   

Lech i Legia, te dwie drużyny licza się w walce o MAJSTRA.
Polonia po dobrej rundzie jesiennej na finiszu będzie gdzieś 5-7 :P
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com