Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 13 Gru 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-01-01, 17:25   

Jestem w stosunku do nich obojętny mogą się ciąć, wieszać a nawet stawiac klocka na ulicy , chyba ,że w niego wejde to mnie wkur.ią
 

Hannah1912  

Hiper wymiatacz

Dekadentka



Do³±czy³a: 19 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-01-01, 17:57   

Ja tam do emo nic nie mam.
Nie przeszkadza mi ale żeby się ciąć i użaleć nad sobą to to już psychiczne :znudzony:
_________________
"Carpe diem. [...] Napisał tak, ponieważ jesteśmy tylko pokarmem dla robactwa. Ponieważ jest nam dane ujrzeć tylko kilka wiosen i kilka jesieni."
 

muniek94

Stały User


Do³±czy³: 29 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-01, 22:50   

a ja się pytam do emo nic nie macie a do skinhead to cała lista ze wandal, ze pijak itp. wiecie co ja powiem tak emo sa to osoby które samo okaleczaj się a skin sobie krzywdy nie robi chyba ze ktoś go wku*** to zrobi po męsku sprawe i tyle
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-03, 16:34   

EMO to całe moje życie! Kocham być emo! Ta subkultura z każdym dniem nadaje mojemu życiu coraz większy sens!

Szkoda, że niewiele osób jest w stanie to zrozumieć :zalamany: .
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2010-01-03, 19:05   

emo to sÄ… ludzie chorzy psychicznie -.-

Cytat:

Ta subkultura z każdym dniem nadaje mojemu życiu coraz większy sens!



a jaki jest sens w użalaniu cięciu i wieszaniu?

nie sądzicie, że Nataniel oszalał? ^^
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-01-03, 19:16   

emo - są czy nie, wisi mi to. ogolnie nie lubię bardziej niż lubię.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Hellscream  

User


Wiek: 35

Do³±czy³: 27 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-03, 19:17   

Goethe, Mickiewicz, Słowacki to przecież pionierzy EMO-sków. Warto zatem docenić ową subkulturę, bo mimo swojej pokracznej formy jaką dzisiaj przybrała, jest z nami dłużej niż wam się wydaje :D
 

cinek000suchy  

Stały User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 29

Do³±czy³: 31 Gru 2009

Sk±d: Zielone P³uca Polski

   

Wys³any: 2010-01-03, 19:22   

muniek94 napisa³/a:

a ja się pytam do emo nic nie macie a do skinhead to cała lista ze wandal, ze pijak itp. wiecie co ja powiem tak emo sa to osoby które samo okaleczaj się a skin sobie krzywdy nie robi chyba ze ktoś go wku*** to zrobi po męsku sprawe i tyle

Trochę to niezrozumiałe.
Do skinheadów jak i emo nic nie mam. Chcą być, istnieć i poświęcać się tej kulturze - ok nic mi to nie przeszkadza. Choć jak widzę skinhead'a to się troszkę boję, a jak widzę emo, to po prostu nie zwracam na niego uwagi, bo mnie nie interesuje.
_________________
,,Chociaż krowie dasz kakao, nie wydoisz czekolady.'' - Stanisław Jerzy Lec


Na urodzinach załączyłem telewizor. Zobaczyłem w nim wybuchające world trade center, pomyślałem ,,tata to mi zafundował fajerwerki"
 

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2010-01-03, 19:28   

Są prawdziwi EMO i te pseudo , szczerze to kręcą mnie emo laski xD pod warunkiem że są te pseudo ( czyt. nie tną się ) ;) A do tych drugich mam obojętny stosunek ich życie niech z nim robią co chcą.
_________________
___________________________
 

Cukierek  

Wymiatacz

Jestem chłopakiem !



Wiek: 54

Do³±czy³: 08 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-01-03, 19:36   

Emo mnie irytują.Jak widzę to mi się nóż w kieszeni otwiera :-x
_________________
Jeżeli zamkniesz oczy i wsłuchasz się w szum powietrza, będziesz w stanie wyobrazić sobie jak wygląda muzyka.
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2010-01-03, 20:11   

Nataniel, sorry ... :-/
emo to brudasy,które jak czegoś nie rozumieją to zwyzywają od pedałów a potem pójdą w kąt i się potną różową żyletką.
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

Grejpfrut  

Pogromca postów

28.08-19.09 - Vuelta



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-01-03, 20:12   

Ci tacy szkolni Emo - przechodzę obok nich obojętnie, oni mają tylko fryzurki i paznokcie od nich. Natomiast taki prawdziwy Emo to trochę żałosne, jak można się tak użalać nad życiem i nad samym sobą. Nie mam opinii na ten temat bo po prostu szkoda mi myśleć o takich ludziach.
_________________
http://tomworld.geoblog.p...855/grecja-2006 - Zapraszam
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2010-01-03, 20:29   

Grejpfrut napisa³/a:

prawdziwy Emo to trochę żałosne, jak można się tak użalać nad życiem i nad samym sobą.


czemu wszyscy uważają, że emo to tacy właśnie ludzie? znacie zaledwie 4% ich "kultury" i już macie o nich złe zdanie.
to tak samo jakby sie zapytać: co myślisz o skejtach.
powiedzielibyscie tylko tyle, że noszą luźne gacie, sluchaja rock i jeżdża na descke. i nic nie wiecie.
_________________
ona umrze martwa.
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-03, 21:42   

Cytat:

powiedzielibyscie tylko tyle, że noszą luźne gacie, sluchaja rock i jeżdża na descke. i nic nie wiecie.


Dokładnie. A wiecie, czym naprawdę się od Was różnimy? ¯e jak nam ktoś mówi: "Ej, wiesz, mam problem", to jesteśmy gotowi go wysłuchać, pomoc, współczuć mu, a nie mówimy: "No co ty, nie gadaj".
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

kwiatkova  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 01 Sty 2010

Sk±d: Tarnów

   

Wys³any: 2010-01-03, 21:52   

Nataniel napisa³/a:

¯e jak nam ktoś mówi: "Ej, wiesz, mam problem", to jesteśmy gotowi go wysłuchać, pomoc, współczuć mu, a nie mówimy: "No co ty, nie gadaj".



Akurat normalni ludzie (nie-emo) też potrafią wysłuchać... co widać zresztą na tym forum, większość tu się stara pomagać i doradzać innym.

Do emo nic nie mam, niech sobie są, dopóki nie przechwalają się tym, że są emo i nie ryczą, że świat ich nie akceptuje i jacy to oni biedni.
_________________
M <3
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com