Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-08-27, 10:54   Eurobiznes itp.

Czy żyją jeszcze na tym świecie, ludzie, którzy lubią tego typu gierki? Ostatnio po wielu latach przerwy postanowiłem zakupić sobie grę Superbiznes(Eurobiznes nie było :( ) i muszę przyznać, że zabawa z tą grą jest przednia :) Dobry sposób na oderwanie się od komputera w czasie wolnym. Polecam wszystkim, którzy mają dosyć ciągłego klikania w mysz.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2010-08-27, 10:59   

Pamiętam grę z dzieciństwa, zawsze uwielbiałem w to grać z bratem. Od czasu do czasu gram sobie w internetowy odpowiednik gry - netopol na kurniku. Szczerze mówiąc chętnie zagrałbym sobie teraz tak jak za dawnych lat. :-)
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-08-27, 11:01   

ten netopol na kurniku to jest słaby. Najlepiej właśnie zagrać w rodzinnym gronie, lub ze znajomymi. To tak jakby grać w pokera na wp.pl. Po prostu w internecie to nie jest to samo.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2010-08-27, 11:06   

mam gdzieś Eurobiznes i starą poprzedniczkę Fortunę, liczoną jeszcze na stare pieniądze. kiedyś maniakalnie graliśmy w to z rodziną, ale ostatnio jakoś nikomu się nie chce. większym powodzeniem cieszą się scrabble.
_________________
meow
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-08-27, 11:17   

Mam jeszcze w domu Eurobiznes,ale bardzo dawno nie grałam.Jako dziecko to uwielbiałam,a i teraz chętnie bym spróbowała znowu.Tylko chętnych brak... :-D
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

Emeklash  

Hiper wymiatacz

delete me



Wiek: 34

Do³±czy³a: 11 Gru 2008

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2010-08-27, 11:17   

Eurobiznes.. moja ulubiona gra dzieciństwa.
Pamiętam jak dziś, kiedy z kuzynami siadywaliśmy na podłodze i spędzaliśmy nad nią całe dnie.
Mogłyby wrócić te czasy.. ;)
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-08-27, 11:22   

Raczej mogą wrócić:D Ja mam 19 lat i gram z siostrą(20 lat) i znajomymi w podobnym wieku. zabawa jest przednia.Polecam naprawdę :)
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

kotek:*  

Wymiatacz



ImiÄ™: ka$ia

Do³±czy³a: 22 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-08-27, 11:56   

mam tą gre, pamiętam jak grałam w nia z kumpelą :-D
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2010-08-27, 12:00   

:P Grałem dużo w różne takie gry, ale jak byłem mały
_________________
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-08-27, 12:03   

O mam gdzieś jeszcze Monopoly, kurczę trochę czasu się z tą grą spędziło. Wygrana dawała satysfakcje. Z chęcią zagrałbym i teraz.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-08-27, 12:20   

Eurobiznes...ech ile przy tym godzinę spędziłem wraz z rodziną grając na dywanie. Grę oczywiście ciągle mam, ale jakoś nigdy nie ma całej rodziny by znów klapnąć na dywanie i zacząć grać. Wspaniała gra.
Pamiętam jak zawsze podnosiłem los i modliłem się by nie było "remontujesz swoje domki i hotele..." :-D
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-08-27, 13:14   

Tak,tak dołączam do fanklubu,choć teraz raczej wolał bym mieć CASHFLOW R.Kiyosakiego.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-08-27, 13:21   

Ostatnio grałem w taką grę na telefonie, spędziłem przy niej dobre kilka godzin.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-08-27, 23:44   

Dzieki Braciom często grywam w różne planszówki. A od grudnia, kiedy zakochali się w Eurobiznesie - często.
Przypominają mi się czasy, kiedy nie umiałam w to grać i starsi kuzyni mnie oszukiwali. Lubie takie sentymenty.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-08-28, 09:53   

Czasami gram z siostrą i ojcem w fortunę, ciekawa gra. Potyczki czasami trwały nawet po kilka dni, bo grę zaczynaliśmy tylko z 10 tys dukatów :D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com