Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-04-23, 16:14   

dzilu96 napisa³/a:

w której byłbym absolwentem uczelni i nie pracował w swoim zawodzie jest po prostu beznadziejna i żenująca.


Nie jest. Wszystko zależy od tego jaki wkład włożysz w siebie podczas studiów. Czyli praktyki, dodatkowe godziny praktyk, wolontariat. Nikt nagle nie zapuka do Twoich drzwi i nie powie "hej, chcesz u mnie pracować ? ".
_________________
Drugs&hugs.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-04-23, 21:42   

Cytat:

Czyli praktyki, dodatkowe godziny praktyk, wolontariat. Nikt nagle nie zapuka do Twoich drzwi i nie powie "hej, chcesz u mnie pracować ? "

Pewnie, że nikt nas nie zapyta, ale praktykanci to wcale nie jest takie fajne jak się mówi. Ja sporo się nachodziłem po różnych instytucjach by przyjęli mnie na praktyki. Eee bo będzie się trzeba panem zająć. Tutaj nikt nie ma czasu itd. Czasem są takie sytuacje, że po mimo swojej determinacji nie przeskoczysz ich jak ludzie są złej woli.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-04-24, 08:27   

Isair napisa³/a:

Pewnie, że nikt nas nie zapyta, ale praktykanci to wcale nie jest takie fajne jak się mówi. Ja sporo się nachodziłem po różnych instytucjach by przyjęli mnie na praktyki. Eee bo będzie się trzeba panem zająć. Tutaj nikt nie ma czasu itd. Czasem są takie sytuacje, że po mimo swojej determinacji nie przeskoczysz ich jak ludzie są złej woli.


To szukać za granicą. Szczególnie tych technicznych i biznesowych. Jak nie drzwiami, to oknami. Wypracować sobie kontakty oraz doświadczenie. Nie zaś narzekać po ukończeniu studiów, że nie ma dla mnie przyszłości. Nikt za bierne zdobywanie trój i uzyskanie dyplomu dobrej pracy nie da.
_________________
Drugs&hugs.
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-04-25, 23:01   

Ja uważam, że Polska to wogóle jest kraj bez przyszłości. Z pokolenia na pokolenie rośnie stado degeneratów, debili i narkomanów. Ludzie po studiach nie mają pracy i jadą na zmywak do Anglii. Swoją drogą nie zazdroszczę naszym rodzicom. Kto zarobi na ich emerytury? Tak jak mówię, większość młodych wyjedzie z kraju, i zostaną tylko złodzieje, chuligani itp.
Ja sam obecnie studiuję administrację, ale nie mam do tego kompletnie przekonania. Przede wszystkim to poziom tego jest żenujący. Nie, żebym był jakimś kujonem czy innym mózgiem, ale jak dziewczyna na wykładzie robiąc krzyżówkę nie wiedziała, że Macedonia jest państwem, to zastanowiłem się jak ona zdała maturę. Druga sprawa, to taka, że moim zdaniem na studia idą ludzie, którym nie chcę się jeszcze pracować, i chcą brać stypendium albo ciągnąć kasę od matki, ewentualnie i jedno i drugie. Studia już nie są, jak za komuny, zarezerwowane dla elity, dla wybranych. Są powszechne, i każdy może się dostać. Co naturalnie obniża poziom i prestiż. Co roku uczelnie wypuszczają w Polskę tysiące magistrów, którzy mają ten dyplom, którym mogą podetrzeć sobie dupę, i idą na zasiłek dla bezrobotnych. I są bez szans, bo nie mają żadnego zawodu w ręce.
Tak to widzę. Ale nic nie mogę na to poradzić.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

P.Diddy  

Stały User



Wiek: 54

Do³±czy³: 26 Kwi 2011

Sk±d: Harlem

   

Wys³any: 2011-04-26, 23:24   

pablopavo napisa³/a:

Z pokolenia na pokolenie rośnie stado degeneratów, debili i narkomanów.



Bardzo dobrze mówisz, w 100% się z Tobą zgadzam.
_________________
http://www.twojkomputer.darmowefora.pl/
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-04-27, 00:38   

pablopavo napisa³/a:

Z pokolenia na pokolenie rośnie stado degeneratów, debili i narkomanów.



Dowody?

pablopavo napisa³/a:

Ja sam obecnie studiuję administrację, ale nie mam do tego kompletnie przekonania. Przede wszystkim to poziom tego jest żenujący. Nie, żebym był jakimś kujonem czy innym mózgiem, ale jak dziewczyna na wykładzie robiąc krzyżówkę nie wiedziała, że Macedonia jest państwem, to zastanowiłem się jak ona zdała maturę. Druga sprawa, to taka, że moim zdaniem na studia idą ludzie, którym nie chcę się jeszcze pracować, i chcą brać stypendium albo ciągnąć kasę od matki, ewentualnie i jedno i drugie. Studia już nie są, jak za komuny, zarezerwowane dla elity, dla wybranych. Są powszechne, i każdy może się dostać. Co naturalnie obniża poziom i prestiż. Co roku uczelnie wypuszczają w Polskę tysiące magistrów, którzy mają ten dyplom, którym mogą podetrzeć sobie dupę, i idą na zasiłek dla bezrobotnych. I są bez szans, bo nie mają żadnego zawodu w ręce.



Skandalicznie roszczeniowa postawa.
_________________
#truestory
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com