Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-11-30, 20:07   

napisałam,że przykuł moją uwagę i,że chciałabym go poznać i co on na to :D trochę zgrabniej to ubrałam w słowa,ale ucieszył się na tą wiadomość :P
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-11-30, 20:41   

Zaczepka na fb wiosny nie czyni :-)
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

lilsuzane  

Wymiatacz

lilsuzane



Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Lip 2009

   

Wys³any: 2011-11-30, 20:47   

esendem napisa³/a:

napisałam,że przykuł moją uwagę i,że chciałabym go poznać i co on na to :D trochę zgrabniej to ubrałam w słowa,ale ucieszył się na tą wiadomość :P


nie odwazylabym sie na takie "wyznanie", ucieszyl sie bo pewnie jestes ladna etc a jakby to byla osoba ktorA mu sie nie podoba reakacja bylaby inna,, (moj przypadek pewnie)

Michael Cera napisa³/a:

Zaczepka na fb wiosny nie czyni :-)

[quote="Michael Cera"]
no taka prawda niestety, w moim przypadku jestem skreslona i juz nic 'wiosny nie uczyni'
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-12-01, 10:34   

masz strasznie pesymistyczne podejście. on się ucieszył, bo byłam szczera. powiedział,że nie cierpi,kiedy dziewczyny,które tylko kojarzy z widzenia albo w ogóle ich nie kojarzy ( jak to było ze mną, a uczymy się w jednej szkole po raz 2 ) piszą do niego te suche ' co tam? ' itp. pierdoły, bo zazwyczaj nie wie co na to odpisać. lepiej faceta czymś pozytywnie zaskoczyć niż być jak cała reszta,która do niego zagadywała! skojarzy sobie Ciebie z tą innością, może to go zaintryguje właśnie i to sprawi,że będzie chciał wiedzieć więcej i więcej? jeśli z góry założysz,ze cos jest bez sensu to takie będzie :)
 

lilsuzane  

Wymiatacz

lilsuzane



Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Lip 2009

   

Wys³any: 2011-12-01, 16:03   

esendem napisa³/a:

masz strasznie pesymistyczne podejście. on się ucieszył, bo byłam szczera. powiedział,że nie cierpi,kiedy dziewczyny,które tylko kojarzy z widzenia albo w ogóle ich nie kojarzy ( jak to było ze mną, a uczymy się w jednej szkole po raz 2 ) piszą do niego te suche ' co tam? ' itp. pierdoły, bo zazwyczaj nie wie co na to odpisać. lepiej faceta czymś pozytywnie zaskoczyć niż być jak cała reszta,która do niego zagadywała! skojarzy sobie Ciebie z tą innością, może to go zaintryguje właśnie i to sprawi,że będzie chciał wiedzieć więcej i więcej? jeśli z góry założysz,ze cos jest bez sensu to takie będzie :)


ile ty masz lat jak mozna wiedziec?
wiem, jestem pesymistka;( osmieszylam sie i to tyle
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-12-01, 16:44   

prawie 18 ;) ej ja dobrze dedukuję zaczepiłaś go,ale nie napisałaś i z tego wnioskujesz,że się ośmieszyłaś? trochę za poważnie to traktujesz ;) napisz coś takiego na luzie, zażartuj,że zaczepki zaczepkami,ale może się poznamy?:D nigdy nie dowiesz się co chłopak myśli, jeśli nie spróbujesz z nim porozmawiać.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com