Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

eleonora.

User


Do³±czy³: 23 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-06, 18:21   "Feel 2"

Wczoraj nastąpiła długo oczekiwana premiera płyty "Feel 2". Już w dniu premiery odnotowano 17 tysięczną ilość sprzedanych egzemplarzy , co nakłada się na Z£OT¡ P£YTÊ dla zespołu.
Dobrze się zapowiada. Do tego płyta jest naprawdę fajna, nie jestem fanką tego zespołu ale jak moja kuzynka kupiła wczoraj tą płytę (z czystej ciekawości) i usiadała u mnie przy wieży i zaczełyśmy słuchać to byłyśmy pod czystym wrażeniem.. piosenki mają sens (o dziwo tekst też) , Kupicha śpiewa jak człowiek , w dodatku duet z Riedlem. Krytycy muzyczni twierdzą ,że 2 płyta jest lepsza od 1-szej , śmiem to potwierdzić.

Zachęcam do zakupu fanów jak i tych "nie lubiejących" zespołu , ponieważ można się miło zaskoczyć.

(dla ciekawych Doda sprzedała 35tyś. płyt w ciągu roku , gdy Feel 17tyś. w jednym dniu :-D /bez urazy dla fanów Dody - oczywiście nie to miałam na celu/)

Pozdrawiam serdecznie!
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-06-06, 18:29   

eleonora. napisa³/a:

Zachęcam do zakupu fanów jak i tych "nie lubiejących" zespołu , ponieważ można się miło zaskoczyć.


Nie skorzystam. :-|

I dziwię się, tyle osób uległo "pokusie". Ja wytrzymam.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-06-06, 18:32   

eleonora. napisa³/a:

Zachęcam do zakupu fanów jak i tych "nie lubiejących" zespołu , ponieważ można się miło zaskoczyć.


Dziękuję, postoję.

Feel to już przeszłość, znudzona zabawa, która została rzucona do lamusa. Może i był na początku bum, potem po wybuchu został dym, a następnie dziura :cool:
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-06-06, 19:52   

nie mam zamiaru słuchać tej płyty, ani żadnej innej tego zespołu, wątpie w to by ta płyta mogłaby być czymś co można słuchać
 

TheMaritka  

Stały User

You Wanna Fight?! ;d



ImiÄ™: Marita

Do³±czy³a: 03 Cze 2009

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2009-06-06, 20:00   

To jakiś żart? :niepewny:
_________________
"Większość ludzi, nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła do nich i ugryzła ich w dupę."
 

ibron  

Stały User

WÅ‚adca Marionetek


Do³±czy³: 03 Cze 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-06-06, 20:10   

Feel to zespół jednego sezonu, nie sądze by utrzymali się dłużej. Tak było z Ich Troje, tak będzie z Feelem.

Poza tym, moja koleżanka mówiła, że wokalista Feela miał gdzieś stwierdzić, że brzmią jak...Korn :kwasny:
 

nevermore  

Mega wymiatacz

Throw Me Away!



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 29 Maj 2009

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2009-06-06, 20:17   

Jak to? Jak KORN? :wstyd: Nieźle... Dzięki, postoję. Thrash mym Bogiem.
_________________
... show me the silence...
 

ibron  

Stały User

WÅ‚adca Marionetek


Do³±czy³: 03 Cze 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-06-06, 20:19   

Jak o tym mi powiedziała to myślałem że padnę.
Toż to paskudne bluźnierstwo jest !!!
Swoją drogą dobrze że nie przegiął i nie powiedział, że brzmią np. jak Slayer :mrgreen:
 

Anty  

Wymiatacz

I'm a legal alien



Do³±czy³: 05 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-06, 20:20   

ibron napisa³/a:

Feel to zespół jednego sezonu, nie sądze by utrzymali się dłużej. Tak było z Ich Troje, tak będzie z Feelem.

Poza tym, moja koleżanka mówiła, że wokalista Feela miał gdzieś stwierdzić, że brzmią jak...Korn :kwasny:


Korn brzmi o wiele lepiej. Zapewniam Was :-)
Zgadzam się, że Feel to zespół jednego sezonu. Nagrali 2-3 dosyć dobre kawałki i stali się popularni, ale nie potrafią z tą popularnością nic zrobić. Panu Kupicha już podziękujemy. Słuchać nudnych piosenek nie chcemy :spi:
_________________
"Przed Elvisem nie było niczego" (J.Lennon)
 

ibron  

Stały User

WÅ‚adca Marionetek


Do³±czy³: 03 Cze 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-06-06, 20:26   

Anty napisa³/a:

Korn brzmi o wiele lepiej


Wiemy towarzyszu, wiemy :hyhy:

Jak oni mogli porównać się do Korna, do tego muzycznie, to jakaś abstrakcja jest :kwasny:
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-06-06, 20:51   

Może Feel zmienia styl na metal?
Oby nie
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

ibron  

Stały User

WÅ‚adca Marionetek


Do³±czy³: 03 Cze 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-06-06, 20:55   

TQIT napisa³/a:

Może Feel zmienia styl na metal?



W zwiÄ…zku z czym wystÄ…piÄ… w duecie z Behemothem :evil:
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-06-06, 20:59   

Z doświadczenia wiem, ze wszytko jest możliwe. :-P
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Anty  

Wymiatacz

I'm a legal alien



Do³±czy³: 05 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-06, 21:01   

ibron napisa³/a:

TQIT napisa³/a:

Może Feel zmienia styl na metal?



W zwiÄ…zku z czym wystÄ…piÄ… w duecie z Behemothem :evil:


Jak z Behemotem, to z Dodą też :mrgreen: Ja nie wiem jak ten Nergal może się z nią spotykać...
Trochę odskoczyłem od tematu, więc poruszę inną kwestię. Za co Feel dostaje tyle kasy za koncerty? Stare, dobre zespoły dostają miskę ryżu w porównaniu z "przebojowym" zespołem. To w dzisiejszych czasach wartościowa muzyka się nie liczy?
_________________
"Przed Elvisem nie było niczego" (J.Lennon)
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-06, 21:08   

Anty napisa³/a:

Panu Kupicha


Panu Kupisze.

eleonora. napisa³/a:

nie lubiejÄ…cych


nie lubiÄ…cych.

no dobra. błędy poprawione, xD to teraz...
nigdy nie lubiłam Feela i nie polubię. w ogóle nie rozumiem jak może się podobać taki głos u FACETA. toż to w ogóle niemęskie jest ;p a teksty też nie za ambitne, muzyka jak podkład z yamahy... ;>
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com