Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-01-06, 00:48   

koza? : D skad niby takie porownanie prosiaku?
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

luckrecia  

User


Do³±czy³a: 06 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-01-06, 14:48   

To zależy od dnia, jak każda kobieta mam lepsze i gorsze dni ale obiektywnie patrząc muszę przyznać rację innym iż moja figura jest obłędna i żaluję że nie zostałam modelką

________________
catering Poznań sprawdź ofertę
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-01-06, 15:00   

pokaż fotę
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

Alison  

User

Dark shadows



ImiÄ™: Daria

Wiek: 25

Do³±czy³a: 09 Sty 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-01-09, 16:44   

Cóż, nie jestem idealna, ale też nie wyglądam jak w dziewiątym miesiącu ciąży, więc nie narzekam za bardzo :3
 

tigersuit  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lilia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 19 Lip 2012

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2013-01-09, 22:29   

NO TO TAK: nie mam bioder, zamiast rąk parówki. Mam krzywe nogi, bo w żadnym miejscu się ze sobą nie łączą (kostki się nie liczą). Poza tym rośnie mi tłuszczyk między nogami i jest to denerwujące. No i nie mam wyraźnie zaznaczonej talii, krzywy kręgosłup, płaskostopie. Ogólnie jestem nieproporcjonalnym grubasem, ale nie przeszkadza mi to, lubię siebie, nawet ociekającą tłuszczem tu i ówdzie. *-*
_________________
"Stworzyłem wszechświat, ale proszę, nie wiń mnie za to. Bolał mnie brzuch."
 

Sherlotka  

User

Czapka Holmesa



Imię: Baśka

Wiek: 26

Do³±czy³a: 11 Sty 2013

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2013-01-13, 20:59   

Jestem chuda i wysoka, mam ładne nogi, płaski brzuch, wszystko pięknie i fajnie, tylko jestem krzywa.
Serio. To mój największy kompleks. Jedno ramię wyżej, drugie niżej. Gdy siedzę, to się garbię. Jedno wcięcie w talii większe, drugie mniejsze.
Mam mnóstwo wad kręgosłupa i sylwetki i jedną nogę krótszą. Taka się urodziłam. Najlepsze jest chyba to, że na moją wadę kręgosłupa może pomóc tylko cholernie niebezpieczna operacja, którą wiele osób nie przeżyło. Nie chcę żyć z ciągłym bólem pleców, ale chcę żyć.
Ech...
_________________
I've always assumed that love is a dangerous disadvantage. Thank you for the final proof.
 

xraissa  

Wymiatacz

xraissa



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-01, 23:37   

Nie jestem zakompleksiona ale zawsze mogło być lepiej. Ostatnio mi się przytyło troszkę bo zima, podjadanie i matura ale po maturze zapisuje się na siłownie i będę biegać i chodzic na zajęcia fitness
_________________
„Wciąż opowiadam ludziom, że jestem w ciąży. Oni mówiÄ…, jak to zrobiÅ‚aÅ›, co bierzesz? A ja mówiÄ™, że wypiÅ‚am butelkÄ™ porto, zapaliÅ‚am kilka fajek i przeleciaÅ‚am obcego faceta.”
 

Amellie  

Wymiatacz

engineer.



Wiek: 18

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

Sk±d: Praha

   

Wys³any: 2013-04-06, 16:17   

ja rzekłabym mam wprost idealną figurę. wcięcia tam gdzie być powinny, piersi nie za duże nie za małe do całości, nogi nie za długie ale krótkie też nie są, jedyny problem (nad którym już pracuję) to mało jędrna skóra, ale z moimi kochanymi genami łatwo to naprawić :). zawsze byłam z figury zadowolona, i dziękuję za to tym tam na górze.
_________________
"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" Pan P(e)..
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-04-06, 19:04   

Szkoda że nie chodzi się nago. Te wszystkie ciuchy, które źle dobieram, tylko mi przeszkadzają. Jestem zadowolona, chodzę często bez ubrań po moim pokoju i patrzę w lustro. Lubię swoje biodra i wystające kości. Brzuch i to wgłębienie poniżej. Swoje plecy i dołeczki. Odstające kostki. Szyję. Piersi też mi się podobają, mimo tego że są małe bardzo je lubię ze względu na kształt. Tyłek w kształcie serduszka. Często podziwiam swoje ciało jest naprawdę w porządku.
_________________
W miękkim futrze kota
 

kluskanaparze  

User



Do³±czy³a: 04 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-07, 10:35   

Ubrania niestety w większości są źle szyte...stąd dużo dziewczyn ma kompleksy. Zobaczcie sobie zdjęcia naszych babć, tam każda dziewczyna wyglądała cudownie, bo miała 3,4 sukienki ale szyte na miarę, idealnie dostosowane do ich figury :)
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-04-07, 13:10   

kluskanaparze napisa³/a:

Ubrania niestety w większości są źle szyte...stąd dużo dziewczyn ma kompleksy. Zobaczcie sobie zdjęcia naszych babć, tam każda dziewczyna wyglądała cudownie, bo miała 3,4 sukienki ale szyte na miarę, idealnie dostosowane do ich figury :)


i też dziewczyny nie potrafią często kupić odpowiednio dobranych rzeczy, spośród tych, które są w sklepach. goniąc za trendami czy po prostu kierując się gustem- ale w ten błędny sposób,kończąc na tym, jaka piękna jest ta sukienka, a nie oceniając tego, jak leży.
a przeróbki u krawca to też nie jest jakaś kosmicznie droga przyjemność.


tak bardziej na temat- jestem zadowolona ze swojej figury, choć pracuję nad tym, żeby było lepiej. i nienawidzę, kiedy ktoś mówi "po co ci to, przecież wyglądasz dobrze". okej, ale skoro mogę lepiej, to czemu nie?
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2013-11-29, 15:03   

Nie jestem zadowolona. Chociaż mąż uważa, że jest sexowna, ja natomiast chciałabym sporo zmienić, między innymi urosnąć.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

ElektryczneSzelki  

Wymiatacz

Metalówa



ImiÄ™: Weronika

Do³±czy³a: 26 Lis 2013

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2013-11-30, 11:41   

A ja jestem z siebie zadowolona, mimo, że mam kilka kilogramów za dużo i kilka centymetrów za mało. Podoba mi się moja uroda, zaakceptowałam siebie.
_________________
Enjoy capitalism!
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2013-11-30, 19:12   

ElektryczneSzelki napisa³/a:

mimo, że mam kilka kilogramów za dużo i kilka centymetrów za mało.


to nie logiczne :D
 

momoko  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 24 Lis 2010

Sk±d: Toruñ

   

Wys³any: 2013-11-30, 20:02   

Lubię swoją figurę i regularnie ćwiczę.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com