Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-10-02, 21:06   Filmy postapokaliptyczne

Ostatnio zainteresowałem się filmami o tematyce postapokaliptycznej. Niedawno już któryś raz obejrzałem Jestem Legendą uważam, że film jest bardzo dobry.Wczoraj obejrzałem Księgę ocalenia i dzisiaj widziałem Drogę. Oba filmy mnie nie zachwyciły, ale urzekły klimatem, który mi po prostu leży :). Dzisiaj obejrzę Mgłę, w najbliżej przyszłości zasadzę się na Mad Max. Jakie filmy tego typu jesteście w stanie mi polecić?
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-10-02, 22:24   

Matrix, ale to chyba znasz ? Słynna też jest seria planeta małp
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-10-02, 22:27   

Matrixa znam, ale nigdy nie zdarzyło mi się go widzieć w całości. Planeta małp mnie nie zachwyciła, nie wyczułem klimatu tego filmu. Chodziłoby mi głównie o takie filmy, gdzie są ukazane losy ludzkie, po "wielkim BUM" świat ukazany w gruzach itp.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-10-02, 22:33   

W zasadzie Wodny ¦wiat z Costnerem by pasował.
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-10-03, 11:16   

Oglądałeś Nazajutrz? a Ostatni Brzeg z 1959 i drugą wersję z 2000?? Poza tym to Dzień Zagłady, Pojutrze.
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-10-03, 12:08   

Właśnie, aż głupio, że zapomniałem o Jestem Legendą, 12 małpach i Seksmisjsi. Można też pograć w Fallouta ;)
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-10-03, 12:21   

Seksmisja dla mnie zwyczajnie średnia. 12 Małp dobry film, no a jestem legendą posiada właśnie ten klimat, który mnie tak urzeka ;) Pojutrze całkiem dobry, ale osobiście to nie ten klimat ^^. Wodny świat pamiętam jak przez mgłę, ale wiem, że nie jest zbyt chwalony, może kiedyś obejrzę.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2010-10-05, 21:59   

A widziałeś film Droga - (The Road)?
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-10-05, 22:02   

Tak, wspomniałem o tym w swoim pierwszym poście. Film mnie nie zachwycił, ale klimat mnie urzekł, podobnie jak w Księdze Ocalenia.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2013-11-27, 15:36   

28 dni później, ¯ołnierz przyszłości, Resident Evil: Zagłada, Terminator: Ocalenie, ¦wit żywych trupów, Ucieczka z Nowego Jorku, Jason X, Tajemnica Syriusza.

Postapokaliptyczny jest też francuski serial animowany "Wyspa Niedźwiedzi", którego większość odcinków jest dostępna na YouTube - jest tam ukazany świat po wielkim trzęsieniu ziemi, w którym wyginęli ludzie, i po uderzeniu komety, w którym wyginęły niedźwiedzie. ¦wiat, którym rządzą bóstwa nazywające się "Pogodotwórcy", a na powierzchni ziemi panują łowcy nagród i handlarze niewolników. ¦wiat składający się wyłącznie z wysp na bezkresnych wodach mórz i oceanów. Znajdują się tam mniej lub bardziej zniszczone budowle, opuszczone platformy wiertnicze na morzu i inne mroczne lokacje, a bohaterowie, choć praktycznie cały czas podróżują nad wodą, robią to przy użyciu balonu i sterowca, a wszyscy unikają wody. Polecam.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com