Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

T0ksyczna  

Mega wymiatacz

poprostu



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Sie 2013

Sk±d: Hiszpania

   

Wys³any: 2013-08-21, 19:19   Filmy psychologiczne.

Znacie jakieś ciekawe filmy psychologiczne (typu Efekt motyla na przykład), dramaty lub biografie ciekawych osób?

Ostatnio naszło mnie na oglądanie filmów i spędzam przed komputerem całe noce.

A Wy jakie filmy zazwyczaj oglądacie? Ja jeszcze lubię horrory. No i czasem jakaś komedia romantyczna - jak to każda baba. :oops:
_________________
`

Mentes huecas, vacíos los corazones.
 

PoÅ‚amany ludzik  

User

Save me in memory



ImiÄ™: J.

Wiek: 27

Do³±czy³: 20 Sie 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-08-22, 13:53   

Dramaty np:" Róża" Smarzowskiego - ciężki bardzo film, ale jeden z lepszych Polskich, "Trainspotting", z tych które niedawno wyszły spodobał mi się "Poradnik pozytywnego myślenia" - chociaż to taki "komercyjny" filmik, "Więzień Nienawiści".

Z Biografii to zdecydowanie warto zapoznać się z historią rtm. Witolda Pileckiego, jednego z najmężniejszych bohaterów Polski, jak nie Europy. Na youtube jest udostępniony film "¦mierć Rotmistrza Pileckiego" chociaż to bardziej podchodzi pod teatr, ale warto zobaczyć i zapoznać się z jego historią. Kolejny film jeden z lepszych Polskich to "Generał Nil" . Z zagarnicznych produkcji, które mi się ostatnio spodobały to np. "127 godzin" - film dla ludzi o mocnych nerwach, "The World's Fastest Indian" czy "Into the wild" . .
Jeszcze film "psychologiczny" na który warto zwrócic uwagę to "Girl, interrupted" czy "Black swan"
 

T0ksyczna  

Mega wymiatacz

poprostu



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Sie 2013

Sk±d: Hiszpania

   

Wys³any: 2013-08-22, 14:25   

PoÅ‚amany ludzik napisa³/a:

" Róża" "Trainspotting" "127 godzin" "Into the wild"


Już widziałam. :-)
A za resztę dziękuję, z chęcią obejrzę.
_________________
`

Mentes huecas, vacíos los corazones.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com