Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

FreekickzPL

User

FreekickzProjectPL



Do³±czy³: 21 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-06-21, 14:51   FreekickzProjectPL - rzuty wolne :)

Siemka. Godność moja Michau, zakładam temat o naszym projekcie. Z kolegami zaczęliśmy jakiś czas temu chodzić na stadion, kopać rzuty wolne, nagrywać je i wrzucać do sieci. A że chcemy zaprezentować się szerszej publiczności to zakładam temat właśnie tu. Przez nasz projekt przewinęło się już 19 osób, jednak kręgosłupem są niżej wymienieni osobnicy :

Michau - uderzenie zewnętrznym podbiciem/prostym podbiciem
TAG - mocny knuckle, proste podbicie
Pikoo - wewnętrzne podbicie, mocno podkręcony strzał
ROY - proste podbicie
Grzechu - dipy, top spiny

I żeby nie było że jesteśmy gołosłowni, kilka filmików :

ODCINEK 1
ODCINEK 2
ODCINEK 3
ODCINEK 4
ODCINEK 5
ODCINEK 6
TOP 5 GOALS


Zapraszam też na oficjalny FAN PAGE
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-06-21, 15:09   

to jest tak idiotyczne, beznadziejne i nudne, że aż było mi przykro jak na to patrzyłam. weźcie zajmijcie się czymś ciekawszym.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

rumble  

Mega wymiatacz

Trance Maniac



Imię: Paweł

Wiek: 32

Do³±czy³: 03 Lip 2011

Sk±d: siê wzi±³em?

   

Wys³any: 2012-06-21, 15:20   

Rybki w akwarium sÄ… ciekawsze.
_________________
 

FreekickzPL

User

FreekickzProjectPL



Do³±czy³: 21 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-06-21, 15:29   

Polska mentalność się przejawia :) Szczególnie u użytkownika rumble, który potrafi krytykować wszystko i wszystkich (patrz: poprzednie posty), ale nas wasza "krytyka" pobudza :)

P.S. Dzięki za wyświetlenia na YT :)
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-06-21, 15:59   

jaka Polska mentalność? jak Ci tu nie pasuje to wypier.dalaj do lepszego kraju. następny co narzeka na POLSK¡ nietolerancję, POLSK¡ mentalność, POLSKIE realia i wszystko co mu nie pasuje to dlatego, że POLSKIE. odpowiedz mi, co wy pokazujecie na tych filmikach? no co? strzały do bramek. łał. wstawiasz filmik, który trwa minutę, przez połowę czasu wyświetlają się jakieś denne napisy, NUMER ODCINKA : D zróbcie coś na miarę tego http://www.youtube.com/watch?v=SFsHPFhtEYQ, wtedy możecie się chwalić.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

FreekickzPL

User

FreekickzProjectPL



Do³±czy³: 21 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-06-21, 16:16   

Narzekam na POLSK¡ nietolerancję? Nie, ja nie z tych "polaczków" co pewnie już umieszczony zostałem na tej liście bo napisałem słowo które Cię uraziło. Wypier.dalaj? Hipokryzja. Co do drugiej części twojej wypowiedzi - nie od razu Rzym zbudowano, albo może Kraków, bo zaraz zostanę wyzwany od tych co gardzą swoim krajem, KRÓLOWO.
 

rumble  

Mega wymiatacz

Trance Maniac



Imię: Paweł

Wiek: 32

Do³±czy³: 03 Lip 2011

Sk±d: siê wzi±³em?

   

Wys³any: 2012-06-21, 16:17   

A co ten wasz projekt ma na celu, chcecie pokazać, że w tym kraju są ludki co potrafią piłkę kopnąć? Nie reprezentujecie sobą żadnego poziomu.
_________________
 

FreekickzPL

User

FreekickzProjectPL



Do³±czy³: 21 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-06-21, 16:21   

To już twoja sprawa jak to odbierasz, my po prostu wrzucamy filmiki, 99% ludzi którzy to obejrzeli nie powiem że się jarali tym ale nie naskakiwali, tak jak na tym forum. Może to oni się nie znają? Prowadzę równolegle temat na drugim forum - typowo piłkarskim, nie będę reklamował, opinie są zgoła odmiennie niż tu.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-06-21, 17:11   

A z ostrzejszego kąta już nie umiecie strzelać? Po kilku wolnych to jest strasznie schematyczne. Ciągle to samo. Nawet muru nie możecie ustawić czasem, żeby była jakaś nowość.
_________________
There can be only one
 

FreekickzPL

User

FreekickzProjectPL



Do³±czy³: 21 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-06-21, 19:49   

Tobie się wydaje to, że to czy uda nam się ustawić mur załatwimy pstryknięciem palca. Niestety, nie posiadamy muru, a i nie bardzo mamy co postawić aby ten mur chociaż przypominało.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-06-22, 13:00   

No to gratulujÄ™
_________________
There can be only one
 

nuneczek10  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 30

Do³±czy³: 23 Lut 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2012-06-22, 23:07   

nie chcę nic mówić, ale ja też nie widzę w tym nic co może się podobać. Każdy może pójść sobie na boisko z piłką i kopać, kopać i kopać i to wszystko nagrywać, potem obróbka i uważać się za mistrza.. Swoją drogą lepsze bramki się strzelało
 

mr.somebody  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 27

Do³±czy³: 07 Lut 2012

Sk±d: Podkarpacie

   

Wys³any: 2012-06-22, 23:15   

Nie da sie ukryc, ze to nudne dla odbiorcy, ale jezeli wam sie to podoba to robcie to dalej i rozwijajcie sie.
_________________
Nie ważne jest ile ciosów zadasz, lecz ile przyjmiesz na siebie, by móc dalej walczyć.

Miłość jest jak cień człowieka
Uciekasz - to CiÄ™ goni
A kiedy jÄ… gonisz, - ucieka
Jak cień, jak cień.
 

Izol  

User

Izol



ImiÄ™: Izabela

Wiek: 27

Do³±czy³a: 27 Cze 2012

Sk±d: ¯elków, Siedlce

   

Wys³any: 2012-06-28, 19:59   

A mi tam podoba się to co robicie =) Bardzo ciekawy pomysł z tym projektem, w filmiku TOP 5 GOALS najlepsza bramka numer 5 ;) Podoba mi się to, że został tam ustawiony bramkarz, na takie gole właśnie z bramkarzem najlepiej mi się patrzy :) Trenujcie dalej ;]
_________________
Blow by blow.
 

FreekickzPL

User

FreekickzProjectPL



Do³±czy³: 21 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-11-27, 00:44   

Witam ponownie.

Ciekawe czy hejterzy spodziewali się, że cztery razy wystąpimy w prestiżowym TOP 5 Freekickerzów, będziemy partnerem YT i mieli sponsora? :)

Widać, tylko tu Was to nudzi, ale są ludzie, którzy doceniają to co robimy.

Cytat:

Nie reprezentujecie sobą żadnego poziomu.



To na świecie żyją ludzie bez pojęcia, którzy nas lubią oglądać, 22k wyświetleń z nikąd się nie wzięło.

To lecÄ™ z kolejnymi odcinkami :

ODCINEK 14
ODCINEK 13
ODCINEK 12
ODCINEK 11
M£ODZIE¯ TOP 5
ENTRY #18
ENTRY #17
ENTRY #16
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com