Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-09-13, 17:15   

chyba właśnie postawię na zwykłą kopertę bez żadnych pierdółek, poza tym, podobnej do tamtej nie znajdę nigdzie, a na nią stać mnie będzie za sto lat ciężkiej pracy;D
co do butów, to teraz w sklepach są wszędzie takie całkiem płaskie zamszaki a jak ja chciałam w tamtym roku, to je sobie mogłam co najwyżej wyśnić. a teraz już nie chcę, będę łazić w moich kochanyc emu, co z tego, że mój brat mówi na nie wkłady do gumofilców, ale i tak są boskie. ;D
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-09-16, 20:47   



Skupmy siÄ™ na 1 i 2 obrazku od lewej.

1.To taki styl na codzień, koszulę podobną kupiłam sobie ostatnio do tego rurki jakieś płaskie buty, dodatki i już mój wystrój gotowy.
2. Też bardzo ładnie i podobnie do moich ubrań.

a co do obrazka nr. 3 to mam mieszane uczucia, raczej ładnie takie zestawienie wygląda u niskich dziewcząt. Nie wyobrażam siebie w tym.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-09-16, 20:58   

fajne,, fajne, bez wydziwiania, nadawania ubraniom jakichś dziwnych ideologii nawet, a prezentuje się miło dla oka. drugi zestaw chyba zbyt grzecznie dla mnie troszkę. pierwszy jak najbardziej. w trzecim widziałabym inną spódnice- wąska, żeby się nie układała w takie falbany.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-09-16, 22:22   

Góra w 1 i 2 jest w porządku. Rurki to nie dla mnie. Chociaż nie wyglądają tutaj źle. No i te niebieski buty mi tam nie pasują, znaczy na dwójce. Co do trzeciego nie podoba mi się tak czarna plama na koszulce i to czyni, że mi sie całokształt nie podoba. A spódniczkę sama mam bardzo podobną. Ale nie noszę jej tak wysoko.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-09-17, 08:18   

A mi się wydaje ,że wręcz przeciwnie, strój na trzecim obrazku bardzo skraca sylwetkę choć optycznie wydłuża nogi, więc nie jestem pewna ,czy ten strój byłby odpowiedni dla niskich dziewcząt.
Pierwszy zestaw podoba mi się bardzo , drugi też, ot tyle luźny styl na codzień,ale mam wrażenie,że modelka ma leginsy, a nie materiałowe rurki ;>
_________________
Drugs&hugs.
 

afrodyta

User


Do³±czy³: 18 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-18, 01:51   

1szy i 2gi fajny ale 3ci jakoś zupełnie nie w moim guście.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2009-09-18, 06:56   

z tych trzech żaden strój mi się nie podoba.
jakieś pozytywne odczucia wywołuje jedynie koszulka z pierwszego zdjęcia.
reszta totalnie nie mój styl.
_________________
meow
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-09-20, 17:43   

Mnie ostatnio szlag trafia jak widzę pannę z ekologiczną torbą Adidasa w jakimś oczojebnym kolorku. Już by ładniej wyglądało jakby nosiły tę ekotorbę z supermarketu -_-
 

kinia19

User


Do³±czy³: 26 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-20, 18:09   

A co powiecie o takiej koszulce http://gattaactiveshop.pl...box-silver.html ? Zastanawiam się czy by nie kupić sobie na kurs tańca :).
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-09-20, 18:13   

Rola gustu.
W życiu bym za zwykły podkoszulek, i to jeszcze z tak gównianego materiału, 5 dych nie dała xd.
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-20, 18:13   

Drogie Panie i mniej drodzy Panowie (bo wy mi nie pomożecie :-P ) od dłuższego już czasu, a uściślając od zimy jestem szczęśliwą lub też mniej szczęśliwą (ze względu na problem) posiadaczką dzwonów podobnych do tych, jaśniejszych o ton lub dwa: http://i.ivillage.com/BS/...ELESTIAL325.jpg
Mam problem z dobraniem do nich butów. Owszem baleriny i szpilki, ale na jesienne deszcze one się nie nadają, na zimowy śnieg również. Kozaczki z okrągłymi "noskami" wyglądają kiepsko, "na szpic" wyszły już raczej z mody. Długie, ciężkie kozaki też odpadają.
Jakieś sugestie, pomysły? :-)
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-09-20, 18:15   

Coco Chanel, może buty na takim obcasie: http://idolo.pl/i/galeria/163/9/s2_675.jpg jeśli Ci się podobają, bo mnie nie. ^^ ale wydaje mi się, że do takich spodni byłyby dobre, jeśli przy okazji nie chcesz moczyć i brudzić nogawek.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-09-21, 08:18   

Wiesz wydaje mi się ,że po mimo fasonu spodni pasowałyby botki na obcasie i właśnie przede wszystkim ze względu na moczenie nogawek.
_________________
Drugs&hugs.
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-09-21, 16:24   

Zakupiłam na allegro taką oto kopertówkę. ^^
klik
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-09-21, 17:01   

Coco Chanel, jeśli spodnie mają dość długie nogawki ładnie będą wyglądać buty na koturnie.
O, takim:

Nie chodzi mi o dokładny wygląd buta, ale o sam koturn (mógłby być niższy jak kto woli)

Albo:


Tak aby nogawka zasłaniała częściowo kturn i była dość blisko ziemii jednak:
jak np na tym zdjęciu ładnie wygląda:


Zwykłe adidasy też ładnie by wyglądały (takie klasyczne, zauważyłam, że znów wracają w łaski).
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com