Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Mizantrop | 2012-06-16, 11:59

Autor

Wiadomo¶æ

filipinka

User


Do³±czy³: 11 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-06-11, 10:36   Gadżety na Euro – macie?

Gadżety na Euro – macie?
Zaopatrzyliście się już w gadżety KO-NIECZ-NE do skutecznego kibicowania? Ja mam: biało czerwony kapelusz do noszenia na zmianę z kaskiem z uchwytami na puszki i słomkami, czerwony gwizdek z orłem ,klaszczącą łapkę i obowiązkowo piłkarską skórkę na poczcie:http://info.poczta.pr.interia.pl/poczta_pilkarska
Macie coÅ› jeszcze? :D xD
 

ZjemCiBabcie  

Hiper wymiatacz

Medykamentka



Do³±czy³a: 29 Gru 2011

   

Wys³any: 2012-06-11, 11:54   

Denerwują mnie takie tematy jak ten albo podobne. Rozumiem, że to wielkie wydarzenie, Euro w Polsce i te pe, ale ile można gadać ciągle o tym samym? Teraz wszyscy zrobili się wielkimi fanami polskiej reprezentacji piłki nożnej? ;>

Nie mam nic, żadnych gadżetów ani innych dupereli.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2012-06-11, 11:56   

Ja nie mam żadnych gadżetów tego typu. Nie interesuję się euro, a odczuwam jedynie z racji billboardu w pracy, na którym owe mecze są transmitowane.
U rodziców w mieszkaniu roi się natomiast od kubków, poduszek, breloczków, szalików, koszulek i innych tego typu paści - brat bardzo przeżywa epizod Polaków w mistrzostwach.
_________________
meow
 

Smutny_obserwator  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 01 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-06-11, 12:06   

W d***e mam euro.
 

Bioweapon  

Wymiatacz



Do³±czy³: 19 Maj 2011

   

Wys³any: 2012-06-11, 13:02   

Smutny_obserwator napisa³/a:

W d***e mam euro.


x2
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2012-06-11, 15:18   

Najgorsze co można było wymyślić i sprzedawać to właśnie gwizdki, "wuwuzele", piszczałki, trąbki, klaszczące łapki i inne pierdoły. Myślałam, że zarąbię gościa, który siedział za mną w multikinie i kiedy oglądaliśmy mecz Polska - Grecja co chwilę brzęczał mi do ucha na tej brzęczałce :// Nie wiem gdzie będę oglądać następny mecz, ale na 100% już nie pójdę do Multikina (jestem studentem, nie mam telewizora, a oglądanie na necie nie wchodzi w grę - za słabe łącze). GAAASH!
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

fear  

Hiper wymiatacz

Póki co nauka.



ImiÄ™: Aleksandra.

Wiek: 27

Do³±czy³a: 03 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-06-11, 16:16   

nie mam, nigdy nie miałam i nawet nie oglądam meczów. :wstyd:
_________________
Krzyczysz, że chowam się przed tobą i jestem skryty
Lub chcąc być blisko ze mną solidarnie milczysz
Kochając i się złoszcząc znosisz to cierpliwie
Ja też cię bardzo kocham, tylko trochę autystycznie
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-06-11, 18:52   

Nie mam nic. Tak mi się generalnie wydaje, że to Euro przechodzi obok większości z nas. Bycie na stadionie, a oglądanie meczu przed tv, to zupełnie coś innego. Dlatego ta atmosfera mi się nie udziela.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-06-11, 18:56   

Flaga na balkonie, szalik i tona browarów. Mi tam się klimat udziela- setki samochodów z akcesoriami z biedronki robią swoje :D Widuję więcej elementów w narodowych barwach niż na jakiekolwiek święto.
_________________
There can be only one
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2012-06-11, 23:38   

Anne napisa³/a:

Nie wiem gdzie będę oglądać następny mecz, ale na 100% już nie pójdę do Multikina (jestem studentem, nie mam telewizora, a oglądanie na necie nie wchodzi w grę - za słabe łącze)


Nie ma strefy kibica w Twoim miejscu zamieszkania?
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

ta co kocha żyć  

Hiper wymiatacz

Uciuana



Do³±czy³a: 20 Lis 2011

   

Wys³any: 2012-06-11, 23:44   

pablopavo napisa³/a:

Nie ma strefy kibica w Twoim miejscu zamieszkania?


Skoro przeszkadzało jej, że ktoś "brzęczał jej do ucha na brzączałce", to zapewne strefa kibica nie jest dla niej dobrą opcją.
_________________

Cytat:

Jeśli nie poczułeś co to znaczy kogoś stracić
Nie zrozumiesz tego bólu, który co dzień karci

 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-06-12, 00:45   

Btw. Kupował ktoś tango 12? Zastanawiam się jakiej jakości są te na allegro poniżej 100zł.
_________________
There can be only one
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2012-06-12, 10:19   

Boże!!! Strefa kibica to najgorsze co mogło Wrocław spotkać!!! Oficjalna rozłożona na rynku... Przejść się nie da... Hałasują od rana do wieczora... MASAKRA!!!
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com