Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Jimmy FoX | 2014-12-30, 12:50

Autor

Wiadomo¶æ

Nastek  

User

M.


ImiÄ™: Maciej

Wiek: 27

Do³±czy³: 30 Gru 2014

   

Wys³any: 2014-12-30, 10:56   Garnitur na studniówe-zamówienie on-line

Witam, bal studniówkowy na pasem, być może jest tu facet, który zdecydował się na skorzystanie z oferty Recmana garniak, koszula i krawat za 499zł upatrzyłem sobie ten: http://recman24.com/sklep...arnitur-saracen Tylko czy nie będzie nonszalancki zbyt? dziewczyny co powiecie?
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-12-30, 12:50   

Nie kupuje się garniturów przez internet.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2014-12-30, 12:52   

Lepiej przejść się po Pako Lorente, Giacomo Conti czy BYTOM i na pewno coś znajdziesz niż kupować worka w kotu przez internet. Garnitur nade wszystko trzeba dobrze przypasować.
 

Olek_CK  

Wymiatacz


ImiÄ™: Olek

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Lis 2013

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2014-12-30, 14:06   

Garnitur po pierwsze trzeba przymierzyć. W Bytomiu w zeszłym roku jak miałem kupować nie było zupełnie nic co można by było później wykorzystać. Typowo studniówkowe, idiotyczne garniaki. W próchniku jest drogo, bardzo drogo.
_________________
"Nigdy nie trać nawet chwili na myślenie o kimś, kogo nie lubisz." - gen. D. Eisenhower
 

Logan128  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Cze 2014

Sk±d: z zaÅ›wiatów

   

Wys³any: 2014-12-30, 14:37   

Robiąc zakupy w pobliskiej galerii przechodziłem obok sklepu z garniturami, koszulami. Już na drzwiach była wywieszona informacja, że klient kupując dowolny garnitur i koszulę na studniówkę otrzyma 15% zniżki. Także w "zwykłych" sklepach również można znaleźć ciekawą promocję.
_________________
W mentalności to nic nie zmienia.
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-12-30, 15:27   

Cytat:

Wełna 20%, Wiskoza 15%, PES 65%


Daruj sobie ten garnitur jak i Pako Lorente, Giacomo Conti, zacznijcie patrzec na sklad, a nie marki. Bytom jest w porzadku, mozna znalezc tam dobry garnitur. Jak chcesz to przejdz sie jeszcze po Vistulii, ostatnio widzialem promocje, okolo 400zl, co jest adekwatna cena do garniturow z tej marki. Po cenach niepromocyjnych, nie kupuj, bo przeplacisz.

Jimmy FoX napisa³/a:

Nie kupuje się garniturów przez internet.


Bo? Gdy kupujesz pierwszy garnitur to okej, ale jezeli wiesz jakie wymiary sa dla Ciebie odpowiednie?

Olek_CK napisa³/a:

W Bytomiu w zeszłym roku jak miałem kupować nie było zupełnie nic co można by było później wykorzystać. Typowo studniówkowe, idiotyczne garniaki. W próchniku jest drogo, bardzo drogo.


Jak to, jak to? Nie bylo zadnego normalnego garnituru? Cos krecisz ;)

Logan128 napisa³/a:

Robiąc zakupy w pobliskiej galerii przechodziłem obok sklepu z garniturami, koszulami. Już na drzwiach była wywieszona informacja, że klient kupując dowolny garnitur i koszulę na studniówkę otrzyma 15% zniżki. Także w "zwykłych" sklepach również można znaleźć ciekawą promocję.


Niektorzy na 100d chca wygladac dobrze :-)



Nastek, jaki masz przeznaczony budzet na garnitur i dodatki? Najlpiej jakbys podal odzielnie. I czy masz zakupiony jakikolwiek dodatek?
Domyslam sie tez, ze w tym garniturze pojdziesz rowniez na mature, tak?
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

Olek_CK  

Wymiatacz


ImiÄ™: Olek

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Lis 2013

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2014-12-30, 15:53   

Alternatywny
Może źle się wyraziłem :P. ¯adnego normalnego, który by mi pasował mi nie zaproponowali :)
_________________
"Nigdy nie trać nawet chwili na myślenie o kimś, kogo nie lubisz." - gen. D. Eisenhower
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-12-30, 16:04   

Olek_CK, a jaki oczekiwales?
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

Olek_CK  

Wymiatacz


ImiÄ™: Olek

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Lis 2013

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2014-12-30, 16:34   

Alternatywny napisa³/a:

Olek_CK, a jaki oczekiwales?



Widzisz, ze mną jest ten problem że jeśli chodzi o garnitury, koszule, spodnie to jestem wybredny. Szukałem klasycznego, czarnego garnituru. Nie z jakichś dziwnych materiałów (dziwną fakturę miały).. :D
_________________
"Nigdy nie trać nawet chwili na myślenie o kimś, kogo nie lubisz." - gen. D. Eisenhower
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-12-30, 16:43   

Ale bedziesz mial drugi garnitur na mature? Bo zazwyczaj jest tak, ze maturzysci na egzaminy ubieraja ten sam garnitur co na 100d. Oczywiscie czarny garnitur na 100d jest jak najbardziej w porzadku, bo jest to pora wieczorowa, ale juz na matury, ktore odbywaja sie w dzien nie nadaje sie. Czarny garnitur w dzien to faux pas.
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-12-30, 17:05   

Cytat:

Czarny garnitur w dzien to faus pas.



Nigdy w życiu nie słyszałam takiej zasady.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-12-30, 17:33   

Mr. Vintage nie wspomnial o tym bezposrednio przy punkcie dotyczacym czarnego garnituru, ale w komentarzach jest wszystko bardzo ladnie wyjasnione. Wybralem kilka:
- Za dnia czarny garnitur wyglÄ…da źle. Sprawia, że cera wyglÄ…da na bladÄ…, czÄ™sto gryzie siÄ™ z kolorem wÅ‚osów i oczu. Na wieczór owszem, nadaje siÄ™ Å›wietnie, ale na dzienne okazje – za nic, to zwyczajnie gafa.
- co do koloru czarnego to wszystko zostało juz powiedziane, dobry na wieczór w dzien przy dziennym świetle wygląda marnie, najlepszą opcją jest ciemny granat, tzw midnight blue.
- Czarnego garnituru nie nosi sie w dzien i basta. To nie przesady, tylko zasady oparte na wiekowych doswiadczeniach. Czarne spodnie plus ew. marynarka jest ubraniem tylko sprzedawcow w sklepach wielobranzowych… (prestiz – zero, to czysty uniform)
:-)
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-12-30, 21:09   

Alternatywny napisa³/a:

Bo? Gdy kupujesz pierwszy garnitur to okej, ale jezeli wiesz jakie wymiary sa dla Ciebie odpowiednie?

Bo może się okazać, że rozmiarówka jest zawyżona.

Alternatywny napisa³/a:

Mr. Vintage nie wspomnial o tym bezposrednio przy punkcie dotyczacym czarnego garnituru

Pewnie gdzieś wspominał, ale Jakub Roskosz z gentlemanfashion.pl na pewno.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-12-30, 22:10   

Majac 3 garnitury tej samej marki i sprawdzeniu wymiarow podanych w internecie i wymiarow rzeczywistych, jesli sie zgadzaja to mamy duze prawdopodobienstwo, ze w garniturze, ktory chcemy kupic rowniez wszystko bedzie okej. Ale zgadzam sie, ze zdecydowanie pewniej jest przymierzyc.

EDIT.
Jimmy Fox, za duza medrkuje, masz racje.
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-12-30, 22:14   

Alternatywny napisa³/a:

Majac 3 garnitury tej samej marki

MajÄ…c.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com